Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że ludzie zarządzający nc+ myślą inaczej i La Liga jest dla nich ważna, co zresztą pokazują badania oglądalności. W samej lidze hiszpańskiej jest co najmniej 5 wspaniałych drużyn, a w lidze angielskiej!? Chelsea i długo nic, a i drużyna Mourinho gra piłkę, delikatnie mówiąc, niespecjalnie atrakcyjną. Sorry, ale MU opuścił właśnie Di Maria, do odejścia szykuje się De Gea, Liverpool dokonuje jakichś dziwacznych hurtowych zakupów, a MC przedłuża kontrakt z przegranym w zeszłym sezonie Pellegrinim i kupuje rozkapryszonego Sterlinga. Arsenal pewnie jak zwykle zadowoli się miejscem na podium i tradycyjnie szybko odpadnie z europejskich pucharów Zaiste wielka liga, że już nie wspomnę o blamażu drużyn angielskich w LM. Ja lubię ligę angielską, ale nie ma porównania poziomem do hiszpańskiej. I nie piszcie, że jest tylko Real i Barca, bo łupnia drużynom z Anglii dałyby też Atletico, Valencia czy Sevilla.

 

 

Jeśli ktoś pamięta to tylko przypomnę iż jeśli w tym sezonie ponownie z klubami tejże ligi będzie tak samo czyli w 1/8 => 1/4 polecą wszyscy to UEFA zabierze im chyba 1 miejsce . Mou to ma 2 wady jedna to brak umiejętności pracy z młodzierzą interesują go wyłacznie znane nazwiska i jak coś na razie ostatnie zalicza plecy Luis Filipe po roku wraca. Cuadrado chciał się go pozbyć nikt go nie chce. Ten Belg co wymiata w Niemieckich Wilkach co ograli Bayern [przy tym słońcu ciężko się myśli taka ilość nazwisk :brawo: ] odszedl z Chelsea i zaczał wymiatać. No i doczekał się jak na stadiony już slychać "Booooring"

 

Ta liga jest poprostu najbogatsza najdroższa przynosi całe tony $$$$ z rynku Azjatyckiego. Jeśli ktoś nie wierzy proszę bardzo zapytajcie kogokolwiek kto ma prace i lata po azji niech wybierze się na wieczorne żarcie po barach w Tajlandii Chinach lub innych krajach południowej Azji to głownie ta liga jest tam pokazywana bo jest to czas dla Azjatów oni tam te meczem oglądają między 20PM a 3 rano tak nawet siedzą w nocy i oglądają bo tam nie ma zimy . Jednak dla mnie ta liga upada z roku na rok .

 

Hiszpania? Dla samego kraju ta liga przynosi zyski dla Hiszpanów La Liga to jak dla Włochów Pizza wręcz religia. Czy oglądalność niższa możliwe ale tylko na Nc+ . Ostatnie lata to dominacja klubów z tego półwyspu w Lidze mistrzów i Lidze Europy. To nie jest liga Barcy i realu jest też Sevilla Valencia i Atletico jest Villareal wróciło Betis przeżyło Depor...

 

Powiedzcie mi teraz czemu Canal+ tyle kosztuje przecież Liga mistrzów prawdziwa zaczyna się w lutym. 3 lata i potem co finito 11 SPorts network lub ktoś inny? Nawet NBA poleciało? Dla mnie to plus Wojciech UŁA Michałowicz nie będzie komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ludzie zarządzający nc+ myślą inaczej i La Liga jest dla nich ważna, co zresztą pokazują badania oglądalności. W samej lidze hiszpańskiej jest co najmniej 5 wspaniałych drużyn, a w lidze angielskiej!? Chelsea i długo nic, a i drużyna Mourinho gra piłkę, delikatnie mówiąc, niespecjalnie atrakcyjną. Sorry, ale MU opuścił właśnie Di Maria, do odejścia szykuje się De Gea, Liverpool dokonuje jakichś dziwacznych hurtowych zakupów, a MC przedłuża kontrakt z przegranym w zeszłym sezonie Pellegrinim i kupuje rozkapryszonego Sterlinga. Arsenal pewnie jak zwykle zadowoli się miejscem na podium i tradycyjnie szybko odpadnie z europejskich pucharów Zaiste wielka liga, że już nie wspomnę o blamażu drużyn angielskich w LM. Ja lubię ligę angielską, ale nie ma porównania poziomem do hiszpańskiej. I nie piszcie, że jest tylko Real i Barca, bo łupnia drużynom z Anglii dałyby też Atletico, Valencia czy Sevilla.

 

 

Jeśli ktoś pamięta to tylko przypomnę iż jeśli w tym sezonie ponownie z klubami tejże ligi będzie tak samo czyli w 1/8 => 1/4 polecą wszyscy to UEFA zabierze im chyba 1 miejsce . Mou to ma 2 wady jedna to brak umiejętności pracy z młodzierzą interesują go wyłacznie znane nazwiska i jak coś na razie ostatnie zalicza plecy Luis Filipe po roku wraca. Cuadrado chciał się go pozbyć nikt go nie chce. Ten Belg co wymiata w Niemieckich Wilkach co ograli Bayern [przy tym słońcu ciężko się myśli taka ilość nazwisk :brawo: ] odszedl z Chelsea i zaczał wymiatać. No i doczekał się jak na stadiony już slychać "Booooring"

 

Ta liga jest poprostu najbogatsza najdroższa przynosi całe tony $$$$ z rynku Azjatyckiego. Jeśli ktoś nie wierzy proszę bardzo zapytajcie kogokolwiek kto ma prace i lata po azji niech wybierze się na wieczorne żarcie po barach w Tajlandii Chinach lub innych krajach południowej Azji to głownie ta liga jest tam pokazywana bo jest to czas dla Azjatów oni tam te meczem oglądają między 20PM a 3 rano tak nawet siedzą w nocy i oglądają bo tam nie ma zimy . Jednak dla mnie ta liga upada z roku na rok .

 

Hiszpania? Dla samego kraju ta liga przynosi zyski dla Hiszpanów La Liga to jak dla Włochów Pizza wręcz religia. Czy oglądalność niższa możliwe ale tylko na Nc+ . Ostatnie lata to dominacja klubów z tego półwyspu w Lidze mistrzów i Lidze Europy. To nie jest liga Barcy i realu jest też Sevilla Valencia i Atletico jest Villareal wróciło Betis przeżyło Depor...

 

Powiedzcie mi teraz czemu Canal+ tyle kosztuje przecież Liga mistrzów prawdziwa zaczyna się w lutym. 3 lata i potem co finito 11 SPorts network lub ktoś inny? Nawet NBA poleciało? Dla mnie to plus Wojciech UŁA Michałowicz nie będzie komentować.

 

A po polsku? Na Ciebie to trzeba jakiegoś tłumacza zatrudnić.

Pierwsza w rankingu jest hiszpańska, a nie angielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym facebooku NC+ ciagle dostajemy odpowiedz, ze przetarg na La Lige ciagle jeszcze trwa. Tymczasem sytuacja wyglada nastepujaco: Belgia - umowa na trzy lata Eleven, Wielka Brytania - umowa na trzy lata Sky Sports, Hiszpania - umowa Movistar ( przejeli hiszpanskie Canal + ). Nie chce mi sie wierzyc, ze nagle Polska jest jedynym krajem, w ktorym trwa jeszcze przetarg na prawa. La Liga to nie jest biznes typu "imieniny cioci" zeby zostawiac sprawe praw na dany kraj do 1 godziny przed rozpoczeciem sezonu. Wniosek ktos tu jest mistrzem sciemniania i zaciemniania sytuacji. NC+ juz ma w swojej historii rozminiecie sie z oczekiwaniem swoich klientow, wtedy mowiono, ze klienci nie zrozumieli oferty. Treaz wydaje sie, ze wlascieciele platformy nie rozumieja oczekiwan klientow. W ciagu dluzszego odstepu czasu taka sytuacja zapewne odbije sie wlascicielom platformy na tzw. Arpu. ktore jest przez nich traktowane jak fetysz. Ostatnio publikowane dane pokazuja dalszy spadek ilosci abonentow. Brak La Ligi i innych posiadanych dotad praw, ktore byly w portfelu NC+ tylko przyspieszy dalszy spadek, a nie zahamuje. Ale jak to mowia kto bogatemu zabroni, zwlaszcza jak to jego pieniadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech te durne Eleven zamiast ładować kasę w nowe prawa zainwestuje w porządne serwery. Nie dość, że ich nie ma w żadnej tv to jeszcze jakość "hd" ( o ile można to w ogóle tak nazwać) zacina w necie.

 

Jeśli nc+ odpuści La Ligę to aż boje się pomyśleć jak to będzie wyglądać...

 

 

Czytając coraz więcej informacji i obserwując co się dzieje aktualnie, odnoszę wrażenie, że 11 ma dużo kasy, i nic poza tym co by pozwoliło by na profesjonalne pokazywanie tych wszystkich praw które skupują na potęgę. Co więcej według mnie 11 chciała "zakozaczyć" myśląc : kupujemy co się da i ile się da, potem idziemy z ofertą do NC+ i CP i sprzedajemy z wysokim zyskiem bez innych nakładów (taki biznes tylko w teczce i wynajętym jednym pokoju). Tu ich jednak spotkała niespodzianka, NC+ i CP nie chcą z nimi gadać, chcą pokazać kto tu rządzi i...dzięki temu mamy taki kanał na naszym lokalnym rynku. 11 na szybko organizuje jakieś dziadowskie serwery i próbuje się lansować dalej jacy to oni są super. NC+ i CP (bardziej NC+), ma w tej chwili problem (ludzie niezadowoleni bo nie ma praw i nic do końca nie wiadomo), ale ostatecznie stwierdzają, że jednak nie chcą być "wydymani bez mydła" przez jakąś 11...wolą "wydymać" abonentów, którzy pomimo braku praw sportowych i tak przedłużają umowy :mrgreen: . Ostatecznie się zobaczy za jakiś czas co się wydarzy, jedni i drudzy w tej chwili nie chcą się złamać po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym wniosek,że mają kupę kasy?? Lique1 czy Serie A razem kosztują pewnie ok. 25 mln, góra 30 mln zł. Liga belgijska czy szkocka to groszowe sprawy, podobnie jak turnieje ATP250 . FA Cup jeszcze jest nie tanim zakupem. Mają pewnie pieniądze,ale to nie jest Bein Sport, który może sobie pozwolić na po prostu wykup każdego prawa sportowego jaki chce i jest nieosiągalny dla konkurencji na danym rynku. Myślę,że Discovery jest dużo zamożniejsze, gdyby oni mieli lokalne kanały na dany kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w F1 prawa kupują na godziny przed pierwszym treningiem, więc nie sądzę, żeby w kontekście La Liga było to jakoś szokująco.

 

W F1 moze takie zwyczaje panuja, ale praw do transmisji zawodowych lig pilkarskich zadna firma typu Sky, Movistar, Sky Deutschland itp. nie kupi na 1 ( jedna ) godzine przed rozpoczeciem sezonu. Nikt kto wydaje powazne pieniadze nie zgodzilby sie zeby go w ten sposob traktowano. W zachodniej Europie powazny biznes nie jest prowadzony w sposob "bazarowy". Dowody podalem w poscie wyzej - prawa do La Ligi w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz z tego co traz sie dowiaduje rowniez w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugmenot - zastanow sie - wiem, ze to aluzja do "wspanialego" Eleven - przeciez oni biora sygnal z jakiegos satelity, nie (no bo niby skad indziej?)? Myslcie troche ludzie :read: Jakby padl w czasie transmisji ich dosyl z satelity, to bylby tak samo czarny obraz na streamie Eleven jak teraz bylo na Canal Plusach ... :lol2:

Napisalem o tym w temacie z Canal+ Sport - do tego teraz padl gol na 4:1 - alez wtopa (chociaz nie wiem jeszcze kogo to wina) ...
I raczej się nie dowiesz bo nikt się nie przyzna.Ledwo weszli na wizję i 4-2.

Nie no spoko - Ja po prostu nie chce nikogo oceniac z gory. Niemniej fakt, ze padly transmisje z Zabrza a potem z Leicester (w ciagu pol godziny chyba) wyraznie wskazuje na wine ze strony Canal+ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...