Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że dziwnym trafem do końca sierpnia/września się znajdzie, a ponadto jest na razie za free w sieci. Natomiast LE jak ma być CP i mam co najwyżej zobaczyć jeden meczyk w TV4 w SD to dziękuję (tak już było jak Wisła i Legia grały).

 

Dodam, że mam CP tylko najniższy pakiet i nie ma sportu, bo pisałem w innym topicu o tym, więc żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bez włoskiej i francuskiej, a do tego z niepewną wciąż ligą hiszpańską, przestaje mieć sens emitowanie w niedzielę o 23:00 magazynu Sport+ z bramkami... Wawrzynowski na Twitterze pisał, że hiszpańską wziął ktoś z zewnątrz. Obstawiam Eleven lub Discovery (Eurosport). Wtedy zamiast Sport+ będziemy mieć pewnie Premier League+ ze skrótami i tyle. Oj kończy się C+, kończy... Smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bez włoskiej i francuskiej, a do tego z niepewną wciąż ligą hiszpańską, przestaje mieć sens emitowanie w niedzielę o 23:00 magazynu Sport+ z bramkami... Wawrzynowski na Twitterze pisał, że hiszpańską wziął ktoś z zewnątrz. Obstawiam Eleven lub Discovery (Eurosport). Wtedy zamiast Sport+ będziemy mieć pewnie Premier League+ ze skrótami i tyle. Oj kończy się C+, kończy... Smutne.

Eurosport? Proszę cię, oni nie mają lokalnego kanału na Polskę to nie mogą kupić La Ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MUTV najprawdopodobniej będą emitowane skróty spotkań oraz magazyny poświęcone kulisom przygotowań zawodników MU do meczów (wywiady).

 

Pewnie zobaczymy do znudzenia powtórki meczów z epoki póżnego paleozoiku :twisted:

Będą emitować mecze Manchesteru United z Premier League w formie retransmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...