Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wdech/wydech. Bez nerwów i stresu :woot:

 

Nie mówię, że coś jest pewne i postanowione. Ale program tv jest jakimś wyznacznikiem, choćby w małym stopniu. Odpowiadam tylko na to, co ludzie wypisują na forum pt. "operator infolinii nc+ zapewnił, że mecze ligi hiszpańskiej będą w sezonie 2015/16 na naszej antenie".

 

Easy... Chyba każdy chce, by wszystko było już jasne. Bez względu na to, czy La Liga będzie w nc+ czy w Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś tutaj ma dobre rozeznanie w sprawie NC+ u różnych operatorów ?

Interesuje mnie jedynie Sport w nc+ ( piłka nożna). W NC+ abonament najtańszy z Canal+ kosztuje 69,90 za miesiąc :/. Czy ktoś może korzysta z jakiejś TV kablowej/innej w której można taniej oglądać Canal+ ? ( Zaznaczam że mieszkam poza miastem)

Kup nbox enigma i podłącz do neta.Wszystko masz w iptv za darmo.

 

Jakie za darmo? Przeciez IPTV to np. Orange, Jambox, Netia itd. Za to sie PLACI. Co Ty za glupoty opowiadasz? Do tego dochodzi kwestia - jak Ci padnie net, to nie masz TV :lol2::lol2::lol2: Idiotyzm w czystej postaci, ponadto sprawdzilem i z pakietem Canal+ wychodzi drozej niz Ja mam w nC+ :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mecze hiszpańskiej La Ligi to bajeczny futbol z udziałem największych gwiazd, takich jak Leo Messi, Neymar i Alexis Sanchez z Barcelony, Cristiano Ronaldo i James Rodriguez z Realu Madryt czy Antoine Griezmann z Atletico Madryt."

Z tego co mi wiadomo to Alexisa Sancheza już od roku nie ma w Barcelonie (gra w Arsenalu), chyba że osobie która redagowała ten tekst chodziło o Luisa Suareza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mecze hiszpańskiej La Ligi to bajeczny futbol z udziałem największych gwiazd, takich jak Leo Messi, Neymar i Alexis Sanchez z Barcelony, Cristiano Ronaldo i James Rodriguez z Realu Madryt czy Antoine Griezmann z Atletico Madryt."

Z tego co mi wiadomo to Alexisa Sancheza już od roku nie ma w Barcelonie (gra w Arsenalu), chyba że osobie która redagowała ten tekst chodziło o Luisa Suareza.

 

Alexis Sanchez a Luis Suarez nijak nie brzmią podobnie, więc tekst stary. Widać nawet w tamtym roku nie został zredagowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada komentatorska 1. kolejki Premier League.

 

13:40 Manchester United - Tottenham Hotspur, CANAL+ SPORT

komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

15:55 Leicester City - Sunderland AFC, CANAL+ SPORT

komentują: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

18:25 Chelsea - Swansea City, CANAL+ SPORT2

komentują: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

14:25 Arsenal - West Ham United, CANAL+

komentują: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

16:55 Stoke City - Liverpool FC, CANAL+ SPORT2

komentują: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

20:55 West Bromwich Albion - Manchester City, CANAL+ SPORT

komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak NC+ oprócz francuskiej i włoskiej straci jeszcze hiszpańską, to będzie to chyba najczarniejsze lato w historii polskiego C+. Co prawda nie wierzę w to, ale wypowiedzenie wysłałem już 2 tygodnie temu i teraz żaden telefon od nich mnie nie interesuje do momentu potwierdzenia, że Primera zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ja myślę, że Eleven będzie miał hiszpańską, ale nc+ nie odpuści LE. Prosta przyczyna Eleven na pewno znajdzie się w ofercie nc+, a LE wziąłby Polsat, czyli poza nc+

 

Moim zdaniem to co robi nc+ jest bardzo dobre strategicznie, bo aktualnie garstka ludzi pewnie wie, że odpadła włoska i francuska - więc przedłużają umowy itd. Natomiast garstka ludzi, która nie przedłuży umów to i tak mniejsze koszty niż zakup praw: ITA, FRA, ESP + komentatorzy i organizacja - więc nc+ wyjdzie znacznie na plus - dochody wzrosną. To taki swoisty outsourcing i genialne posunięcie. Natomiast pewnie wkrótce Eleven wyląduje na nc+, więc abo nie straci na tym nic, a wręcz zyska po 4-5 spotkań włoskiej i francuskiej - i kolejne umowy będą się dobrze sprzedawały, bo wszystko będzie w jednym miejscu.

 

Podejrzewam, że to cała strategia :) Złoty interes dla nc+, bo i tak mało kto odpłynie do CP, bo tam nie ma angielskiej, LM i przede wszystkim polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem gotów zaryzykować, że nawet jak będzie za 20 PLN to wezmą. Z prostej przyczyny, komu będzie się chciało zmienić na CP, jeżeli w nc+ będzie miał: LM, BPL i PL - a tam też 11 nie będzie za darmo.

 

Ponadto i tak uważam, że odejście sporej puli abo opłaci się im jak policzymy, ile musieliby wydać na ligi, które odeszły/odejdą.

 

Ten sam manewr wykonano z Ekstraklasą - i co? Ludzie nie wykupią, żeby mieć 6 głównych spotkań? Zadowolą się dwoma w Eurosporcie2 i z tego powodu walną nc+ i wezmą CP? Nie sądze :) Przy pozostałych ligach zadziała ten sam mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji 4. kolejki Ekstraklasy:

Piątek (7 sierpnia):

• 17:55 Cracovia - Piast Gliwice (Eurosport 2)

• 20:00 - 23:00 "Super Piątek" (Canal+ Sport)

prowadzący: Cezary Olbrycht, eksperci: Andrzej Zamilski, Grzegorz Mielcarski

• 20:25 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - KGHM Zagłębie Lubin (Canal+ Sport)

komentują: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn

 

Sobota (8 sierpnia):

• 15:10 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport)

komentują: Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła

• 17:55 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna (Canal+ Sport)

komentują: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski

• 20:25 Lech Poznań - Korona Kielce (Canal+ Sport)

komentują: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

• 22:30 "Liga+" (Canal+ Sport)

• prowadzący: Michał Wodziński

 

Niedziela (9 sierpnia):

• 15:10 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (Canal+ Sport)

komentują: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

• 17:35 Legia Warszawa - Wisła Kraków (Canal+)

komentują: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski

• 20:00 Liga+ Extra (Canal+)

prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

 

Poniedziałek, 10 sierpnia:

• 17:55 Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Eurosport 2)

• 20:00 "Ekstraklasa po godzinach" (nSport+)

prowadzący: Krzysztof Marciniak, ekspert: Piotr Świerczewski

 

http://media2.pl/media/126627-Legia-kon ... ji-TV.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...