Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, bo hiszpańska startuje w przyszłą sobotę już a program dziwnym trafem jest ustawiony tylko do przyszłej środy... ;)

Jednak co raz więcej przecieków że hiszpańskiej nie będzie w nc+ w ogóle i że biorą na wstrzymanie do września by czekać na ewentualną obniżkę. Dramat i amatorka.

NC+ to premium tv że się płakać chce- w czarnym scenariuszu zostaje im liga angielska (z ich pseudo HD obrazem) i 3/4 ligi polskiej. Lekki spadek w porównaniu z ubiegłym sezonem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 20.40 i 20.55 w niedzielę to były zawsze "święte godziny" :read: zwłaszcza zimą kiedy wiedziałem że często czeka na mnie jakiś hit we Włoszech lub Hiszpanii :jupi: nawet w dawnych czasach kiedy nie miałem C+ i oglądałem włoską na jakimś OBN Sarajewo :idea: a teraz jeżeli stracą jeszcze Hiszpanię to chyba zostaje oglądać "Chłopaków do wzięcia" na Playu :idea::?:cry::evil::/:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven nie zmieści tej ligi na swoich dwóch kanałach - w ogóle próbowałem w ten weekend oglądać ligę francuską na smartfonie z ich strony - żenada. Do czego to doszło... jednak Polska to dziki kraj.

Zmieści, bo będzie ona miała znacznie wyższą popularność niż liga francuska. Każdy mecz Barcy i Realu będzie miał wyższą widownię, niż dowolne spotkanie ligi francuskiej. Więc jeśli faktycznie wezmą La Ligę, to będzie to dla nich priorytetowa liga, którą będą pokazywać na maxa (zapewne razem z włoską). Francuska stanie się dodatkiem (tak jak belgijska i szkocka), tak jak to miało miejsce na nc+ (czyli 2-3 mecze w weekend max).

 

No, ale nie o Eleven, tylko o nc+. Pamiętajcie, że ten program w każdej chwili może się zmienić. 2 lata temu pamiętam, że wsadzali mecze ligi włoskiej do ramówki dzień przed startem sezonu. Tu mogłoby być podobnie. Martwi mnie jednak fakt, że nc+ nie robi NIC w kierunku abonenta. Każdy wie, jakie prawa tracą, a w ich miejsce nie dostajemy nic nowego... To ma być telewizja premium? Poczekajcie, jak po awansie Polaków do ME 2016 Polsat krzyknie sobie całe Mistrzostwa tylko dla abonentów Cyfrowego Polsatu na nowych kanałach, których nie ma w kablówkach. Nawet jeśli mecze Polaków pokażą na Polsacie to i tak znajdzie się mnóstwo ludzi, którzy wykupią Cyfrowy Polsat kosztem rozwiązania umowy z nc+ tylko po to, by na żywo obejrzeć każdy mecz ME. I nawet przedłużenie praw do Premier League (co wcale nie jest takie pewne, widząc co nc+ odwala tego lata) niewiele zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bym nie wyciągał zbyt pochopnych wniosków. Ramówkę stacji można zmienić w przeciągu godziny.

Myślę że do piątku będzie wszystko wiadomo.To fakt ,że jeśli jednak La liga by trafiła do Eleven to będziemy mieli niezręczną sytuację bo część meczów siłą rzeczy trafi to neta. Nie pomieszczą 3 lig po 4-5 transmisji na dwóch antenach bo mecze się pokrywają zazwyczaj.

 

Ciekawi mnie że w ramówce jest magazyn sport+.I będzie już w niedzielę.Pewnie puszczą bramki z angielskiej i polskiej kopanki. Przykre że w tym sezonie tak czy siak sport + będzie tak ubogi.Ten magazyn jest w ramówce od początku istnienia c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpuchar Europy:

Ze studia do wspólnego oglądania meczu zaproszą widzów nc+ Krzysztof Marciniak i Marcin Baszczyński, a komentatorami będą Rafał Wolski i Leszek Orłowski

Czyżby ostatni mecz duetu Wolski & Orłowski na najbliższe tygodnie? Pewnie chwycą coś w Lidze Mistrzów, ale to już nie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie że w ramówce jest magazyn sport+.I będzie już w niedzielę.Pewnie puszczą bramki z angielskiej i polskiej kopanki. Przykre że w tym sezonie tak czy siak sport + będzie tak ubogi.Ten magazyn jest w ramówce od początku istnienia c+

 

Sport+ to byl juz wczoraj, pisalem o tym :D Troche to niespotykane, no ale bedzie emitowany na pewno dalej i dobrze, moj ulubiony magazyn zdecydowanie. Beda emitowane skroty Premier League, Ekstraklasy i ewentualnie Primera Division.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid1992

 

W przeciwieństwie do Ciebie są tutaj ludzie, którzy La Ligę oglądają regularnie po kilka spotkań tygodniowo. Od zawsze ona była w C+ i nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak jej pozostanie tam gdzie jest jej miejsce. Komentatorów mają na bardzo wysokim poziomie, którzy na lidze hiszpańskiej zjedli zęby a nie jak Eleven jakaś zbieranica nie wiadomo skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę w kwestii LM i Superpucharu przy okazji też. Nie wiem jakie oni mają kalkulacje. Że co, ja zabulę 100 PLN za Canal+ i to co miesiąc, żeby zamiast słuchać komentarza Wolskiego, zobaczę mecz na ZDF HD, w pięknym HD bez przeplotu i 50 klatek na sekundę?. Chyba się przeliczyli, LM w TVP oglądali ludzie z doskoku, przy okazji. Nikt nie będzie leciał po dekoder, szczególnie że te mecze są FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpisz czy o drogę pytasz? Po pierwsze ja płacę 79zł i to naprawdę wystarczy aby mieć cały sport w NC+, po drugie Sport w NC+( piłka nożna) to nie tylko LM i Superpuchar ale wyobraź sobie że jest jeszcze Premier League, Ekstraklasa i być może La Liga. Choc jesli la liga odpadnie to też sie ostro wkurzę ale wypada mówić całą prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest dobra "medialnie" okazja do upublicznienia informacji na temat transmisji La Liga w sezonie 2015/16. Dwie hiszpańskie drużyny walczą o Superpuchar Europy na antenie CANAL+. Może się pochwalą, że mają prawa.

 

Bo stwierdzenie typu: "szkoda, że w tym sezonie nie będziemy już oglądać porywających pojedynków La Liga w CANAL+" na pewno nie usłyszymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...