Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że oglądać się dało, ale za takie pieniądze jakie płacimy za C+ mamy prawo wymagać żeby wyglądało to trochę lepiej. Jak nie potrafią robić meczów "wyjazdowych" to niech lepiej nie wysyłają nigdzie komentatorów. Bo i po co niby oni tam pojechali? Po to żebyśmy mieli rozjazd głosu (nie komentarza) z obrazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że problem był chyba poważniejszy, bo komentarz i obraz szły równo, ale odgłosy ze stadionu były spóźnione, za to podczas ceremonii otwarcia to szły nawet dwie ścieżki, co już w ogóle było trudne w odbiorze. Zazwyczaj takie problemy rozwiązują od ręki (trwa to parę minut, nim się dźwięk i obraz "zjadą"), a tu większość meczu była z poślizgiem dźwiękowym, więc nie sądzę, żeby było to po ich stronie akurat tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. kolejka Barclays Premier League w kanałach platformy nc+:

Piątek (14 sierpnia):

• 19:30 "Barclays Premier League World" - magazyn (Canal+ Sport)

• 20:40 Aston Villa - Manchester United (Canal+ Sport2)

komentują: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

 

Sobota (15 sierpnia):

• 12:00 "Barclays Premier League Preview" - magazyn (nSport+, od 13:00 w C+ Sport)

• 13:30 - 20:25 "Gorączka Piłkarskiej Soboty" (Canal+ Sport)

prowadzący: Żelisław Żyżyński; ekspert: Kazimierz Węgrzyn

• 13:40 Southampton FC - Everton (Canal+ Sport)

komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

• 15:55 Swansea City - Newcastle United (Canal+ Sport)

komentują: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

• 23:30 "Premier League+" - magazyn (Canal+ Sport)

 

• Niedziela (16 sierpnia)

• 14:25 Crystal Palace - Arsenal (Canal+)

komentują: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

• 16:55 Manchester City - Chelsea (Canal+ Sport 2)

komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

• 23:00 "Sport+" - magazyn (Canal+ Sport)

 

Poniedziałek (17 sierpnia):

• 20:55 Liverpool FC - AFC Bournemouth (Canal+ Sport)

komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym koledzy piszą ? Jak ktoś faktycznie oglądał, to w komentarzu było wiele wstawek prowadzących o tym, jak inni komentatorzy podziwiają grę Barcelony.

Dwa. Przecież NC+ nie była producentem realizacji telewizyjnej. Jedynie odbiorcą.

To całe Eleven, może się przejechać na tych prawach, bo gdzie je zrealizują. A kasiorka musi się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że cisza w sprawie NBA u NC+ co mnie bardzo cieszy. Jednak dotyczy to czego innego mianowicie o 18:00 a 24:00 czasu Polskiego poznamy nowy terminarz rozgrywek. Poznamy jadłospis meczy świątecznych oraz standardowo kanałow narodowych . Po 6 latach Knicks nie będą pokazani ciekawe czy Lakersów pokaża jeśli tak to pewna sprawa będzie wiadoma. 2 mecze świateczne są znane. Tegoroczna zima może być mocna ja nie oglądam Kevina wole NBA od 17:30 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę.

Dobrze Włoskim dziadom.

Jak straca 50 baniek przez rok to może zrozumieją ze nie wchodzi sie na rynek bez kanalu dystrybucji produktu!

I to na rynek gdzie są dwie wielkie platformy ze swoimi kanałami sportowymi!

Niech odsprzedają prawa i wy[beep]zielają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę.

Dobrze Włoskim dziadom.

Jak straca 50 baniek przez rok to może zrozumieją ze nie wchodzi sie na rynek bez kanalu dystrybucji produktu!

I to na rynek gdzie są dwie wielkie platformy ze swoimi kanałami sportowymi!

Niech odsprzedają prawa i [beep].

 

Chyba sobie żartujesz z takim stwierdzeniem. To, że operator nie chce wpuścić do siebie to nie jest wina kanału. Myślisz, że dalej chcę oglądać non stop siatkówkę w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Eleven leci jakaś powtórka ligi francuskiej, ale widzę, że już Białasa przejęli od nc+ :) Z komentatorami z włoskiej pewnie będzie to samo.

 

Swoją drogą przypomniało mi się, jak mnie nc+ wkurzył w maju jak nie puścił pełnego multifoota z francuskiej, może 11 zapoda pod koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligą włoską w siatkę też się Eleven chwalił a Sportklub potwierdził, że zostaje u nich.

 

Nie pamiętam tego, na pewno Serie A w piłce nożnej będzie u nich. Szkoda, że żaden operator nie chce tego puścić u siebie.

 

Tu jest news z 6 lipca i włoska serie A w siatkówce mężczyzn wymieniona jako pozyskana przez Eleven.

http://www.2x45.info/aktualnosci/35967/ ... -z-planem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...