Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałem ze po stracie tych praw prace w NC+ stracili / maja stracić Dębiński, Białas, Milko, Surma, Adamus, Jezierski i chyba Jagoda.

 

Artek, potwierdzasz czy plotka?

 

Bzdury, nie wiem skąd to masz. Jedyne co jest ppotwierdzone to Bialas, bo on przeciez zajmuje się Ligue1. Na ten moment nie podjęto żadnych mocnych kroków w tej kwestii. W przyszłym tygodniu ma być więcej wiadomo

 

Kumpla znajomy ze studiów byl stażysta w redakcji i ma tam do tej pory dojscia podobno. Stąd słyszalem. Ale to źrodło, ktore trzeba wziąć w nawias - dlatego dopytałem.

 

Inna sprawa, że Milko faktycznie zniknal a Adamus chyba na stale przesunięty do żużla. Szkoda wedlug mnie bo w miarę se dawał rade na piłce, lepiej od niektórch. A mieliście okazje zobaczyc w sobote Wodzinskiego w Lidze+? Znów sztywnawo czy tym razem mniej zdań wyuczonych na blache? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz że to ok że operator cie perfidnie oszukuje i wprowadza w błąd ? Może tobie to zwisa bo masz tyle hajsu że możesz i stówkę dorzucić za nowy kanał.

Rozmowy są nagrywane to raz a dwa to nc+ zdecyduje na jakiej zasadzie będzie dostępny Eleven.

Nie, ale konsultanci na infolinii wiedzą jeszcze mniej niż my. Oni nawet nie muszą kłamać, bo czasami sami nie wiedzą o zmianach, więc ślepe wierzenie im nie jest dobrym wyborem.

 

Dla mnie jako konsultanta nc+, satkurier jest szybszym i lepszym źródłem informacji niż informacje od nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście koronny dowód :). Ludzie spokojnie poczekajmy na wyniki przetargu. Nie wierzę w to, że nc+ pozwoli sobie na stratę ligi hiszpańskiej. Poza tym ten mityczny Eleven ma uruchomić tylko 2 kanały, więc gdzie pomieści ligi włoską, francuską i hiszpańską!? Ja jestem przekonany, że będzie dobrze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście koronny dowód :). Ludzie spokojnie poczekajmy na wyniki przetargu. Nie wierzę w to, że nc+ pozwoli sobie na stratę ligi hiszpańskiej. Poza tym ten mityczny Eleven ma uruchomić tylko 2 kanały, więc gdzie pomieści ligi włoską, francuską i hiszpańską!? Ja jestem przekonany, że będzie dobrze :).

Ja również nie wierzę że w jednym okienku stracą trzy ligi.To oznaczałoby ze sa bez pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie MASAKRA, mogę przeżyć stratę Francuskiej, Włoskiej i Ligi Europy ale stratę Angielskiej, Ligi Mistrzów i HISZPAŃSKIEJ to nie wybaczę... masakra ale serio teraz po tych plotach to się boję bo dopiero co w grudniu przeszedłem do NC+ dla piłki nożnej i przede wszystkim dla Hiszpańskiej na mecze Realu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali z tym Eleven. Liderzy "najlepszej redakcji sportowej w Polsce (słowa Mirosławskiego)" to: Święcicki, Grzywacz i Zawacki. Jednym z ekspertów ma być Kręcina...

 

Krótko mówiąc wygląda mi to na nowy Sportklub tyle, że pod nową nazwą i z większym budżetem.

 

Oby La Liga pozostała więc w nC+ niż ma iść na zmarnowanie do takiej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga na 100% zostanie w Canal+. Takie jest moje zdanie. Ale gdyby jednak Eleven wykosztował się, to należałoby współczuć wszystkim kibicom ( w tym samemu sobie ). Było El Clasico z Wolskim i Orłowskim, będzie z no-name'ami pokroju Zawackiego i kabareciarzem Kręciną. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że prawa są tańsze od ekstraklasy nie oznacza, że są tanie. To po 1-wsze. Po drugie, jeśli Eleven będzie chciało La Lige to będzie musiało dać więcej kasy, czyli wykosztować się. Po 3-cie, wątpie, aby Canal+ zapłaciło za ekstraklasę więcej niż rok temu, gdy kupowała ją na 1 sezon na wyłączność. Teraz wyłączności nie ma, więc prawa muszą być tańsze. Dodatkowo "stracili" 2 mecze na rzecz Eurosportu, więc znowu "zaoszczędzili" trochę. Nie zdziwiłbym się, gdyby za aktualnie, za sezon (!), ekstraklasa kosztowała Canal+ taniej niż za roczne prawa na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Więc po co ja się pytam ekstraklapa w nc+ może gdyby się tym nikt tym nie interesował chodzi o telewizję to by w końcu zaczęli grać ,a tak to mają oglądalność na 4 kolejne lata w "premium tv" 8)

Tyle kasy wydali na coś co jest naprawdę ciężkie do oglądania .... nawet w "HD" :lol2::wink:

Ktoś tu wcześniej napisał że to dla masochistów i coś w tym stwierdzeniu jest ale co ja się tam znam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...