Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również się przymierzam, żeby zakupić pakiet nc+ sport ale czekam jeszcze na rozstrzygnięcie. Pytanie jeszcze czy są jakiekolwiek inne stacje PL sprzedające dostęp do laligi oprócz nc+? Czytałem, że na STSie jest za darmo ale nie wiem w jakiej jakości i czy nie zacina... jakieś inne źródła/konkurencja nc+?

Nie ma juz pakietu C+ Sport, trzeba abonowac cala paczke 6C+ minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska:

 

Plan transmisji 2. kolejki Ekstraklasy:

 

Piątek (24 lipca):

• 18:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwic (Eurosport2)

• 20:00 - 23:00 "Super Piątek" (Canal+ Sport)

prowadzący: Żelisław Żyżyński, eksperci: Andrzej Zamilski, Kamil Kosowski

• 20:00 Cracovia - Wisła Kraków (Canal+ Sport)

komentują: Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski

 

Sobota (25 lipca):

• 17:40 KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Canal+ Sport)

komentują: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

• 20:05 Lech Poznań - Lechia Gdańsk (Canal+ Sport)

komentują: Rafał Wolski, Maciej Murawski

• 22:30 "Liga+" (Canal+ Sport)

prowadzący: Michał Wodziński

 

Niedziela (26 lipca):

• 15:10 Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Canal+ Sport)

komentują: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

• 15:10 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport2)

komentują: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

• 17:35 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Canal+)

komentują: Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła

• 20:00 "Liga+ Extra" (Canal+)

prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, gość: Łukasz Burliga; eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

 

Poniedziałek (27 lipca):

• 18:00 Górnik Łęczna - Górnik Zabrze (Eurosport2)

• 20:00 "Ekstraklasa po godzinach" (nSport+)

prowadzący: Krzysztof Marciniak, ekspert: Piotr Włodarczyk

 

http://media2.pl/media/125999-Derby-Kra ... lejki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ musi wygrać Lalige bo w przeciwnym wypadku straci pewnie 10-15% klientów, którzy kupują tą platformę tylko i wyłączenie dla laliga. Ja również się przymierzam, żeby zakupić pakiet nc+ sport ale czekam jeszcze na rozstrzygnięcie. Pytanie jeszcze czy są jakiekolwiek inne stacje PL sprzedające dostęp do laligi oprócz nc+? Czytałem, że na STSie jest za darmo ale nie wiem w jakiej jakości i czy nie zacina... jakieś inne źródła/konkurencja nc+?

 

Według statystyk średnio 41 tys. oglądało w tamtym sezonie LaLiga - to ok. 2,5% wszystkich abonentów Nc+. Liczba żenująca i dodatkowo uratowana przez 6 hitowych meczy na krzyż, które miały bardzo wysoką oglądalność (mówię o pojedynkach Realu, Barcy i Atletico).

 

Oczywiście nie zmienia to nic w tym, że chciałbym żeby hiszpańska nadal była w nc+, ale to też nie jest tak że spora ilość ludzi wykupuje pakiety tylko po to, by ją oglądać - gdyby wziąć do kupy średnią oglądalność wszystkich 4 lig zagranicznych, które były w posiadaniu nc+ w tamtym sezonie, to nadal nie wyprzedziłyby Ekstraklasy, którą średnio ogląda ok. 180 tys abonentów.

 

To faktycznie potwierdzone info? Z tego co słyszałem, to laliga jest na 2 miejscu za extraklasą pod wzgledem oglądalności ale z tego co widzę to jest to pogrom: 180tys extraklase vs 40k lalige... Mnie extraklasa kompletnie nie interesuje więc wolałbym, żeby zakupili lalige niż plligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazlem danych za poprzedni sezon, ale pod koniec 2013 roku wygladalo to tak:"Średnia oglądalność meczu polskiej T-Mobile Ekstraklasy w telewizjach płatnych wynosi 181 tys. widzów. Tymczasem średnia oglądalność ligi angielskiej - 44 tys. widzów. Spotkanie Primera Division ogląda średnio 41 tys. widzów, a Serie A - 19, 6 tys. widzów. O francuskiej Ligue 1 już lepiej w ogóle nie wspominać, bo ogląda ją średnio 6,8 tys. widzów"

http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Liga- ... aid=11545e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście, pamiętajmy, że mówiąc o ekstraklasie w telewizjach płatnych oprócz nc+ wchodzi w grę także Polsat. I na te 181 tys. widzów składają się właśnie te dwie stacje"

W 2013r polsat miał 3,5mln abonentów a nc+ 2,5mln więc oglądalność extraklasy tylko w nc+ była niższa niż te 180k co nie zmienia faktu, że napewno wyższa od laliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony media2.pl:

"Żużlowe transmisje w kanałach nc+:

Sobota (25 lipca):

• 17:30 Grand Prix Szwecji (Canal+)

komentuje: Piotr Olkowicz; studio: Daria Kabała-Malarz; eksperci: Rafał Dobrucki, Mirosław Kowalik; reporter: Łukasz Benz

 

Niedziela (26 lipca):

• 16:30 PGE EKSTRALIGA: PGE Stal Rzeszów - KS Toruń (nSport+)

komentuje: Tomasz Dryła; studio: Gabriel Waliszko; reporter: Filip Adamus

• 19:00 PGE EKSTRALIGA: FOGO Unia Leszno - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów (nSport+)

komentuje: Piotr Olkowicz; studio: Michał Łopaciński; reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych

• 21:45 "Magazyn PGE Ekstraliga" (nSport+)

prowadząca: Daria Kabała-Malarz\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...