Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Wami, że LIGA+ wczoraj była słaba. Widziałem tylko co prawda urywek, skrót Lecha i Wisły bo wcześniej był debiut Teveza w Boca i rabona (krzyżak) Callerego! No, ale Dębiński sam mówiący o całej kolejce? Brak analiz, brak dyskusji z kimś o meczu było po prostu słabe. Zawsze czekałem na analizę Kazka, Mielcara czy nawet Murawskiego, pokazali co jak, z czym, dlaczego. Fajne to było zobaczyć jak rozrysowali kilka akcji. Opowiedzieli kto grał dobrze, kto słabo. A teraz Dębiński stojący i rzucający same statystyki, kto ile kiedy strzelił itp itd.

 

Program stracił zupełnie klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z oceną trzeba się wstrzymać do poniedziałkowego wieczoru. Dopiero wtedy będziemy mieli pełny obraz tego, jak będzie wyglądała cala oprawa Ekstraklasy w C+.

 

Liga+ bezsprzecznie najlepsza była z Zarzecznym, ale potem robiła się coraz bardziej nudna. Mi wczorajszy program akurat się podobał, było zwięźle i bez zbędnego zanudzania.

 

Na publicystykę przyjdzie czas podczas L+E i - być może - w poniedziałek u Marciniaka. Zwróćcie uwagę, że do tej pory przygotowywali 2 programy podsumowujące ligę a od tego sezonu będą aż 3, więc było jasne, że każdy z nich musi zmienić swoją formułę.

 

Inna sprawa to to, że z tego co tutaj obserwowałem przez ostatnie kilka miesięcy to bez względu na to, co robilby C+ to większość i tak narzeka. Za to wszyscy chwalą Eleven choć nikt nie ma pojęcia jak to będzie wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapłacili (ncplus) podobno krocie, rekord za prawa do ekstraklasy.

 

Żadne rekordowe, rekordowo to płacili w ubiegłum sezonie około 130 milionów za tamten jeden sezon mając na wyłaczność a wiadome było, że na dłużej Ekstraklasa SA nie zamknie ligi na wyłaczność u jednego nadawcy, tymbradziej na 4 lata. Zych z Wyborczej który jakieś ma dojścia do sum.. twierdzi, że MP Silva wynegocjowała od nadawców 144 miliony za sezon.

 

Teraz trzeba pamaiętać, że w tych 144 są pieniądze Eurosportu. Wtedy kiedy mieli jeden mecz mówiło się, że płacą 15 milionów za sezon. Teraz mają pakiet o wiele bogatszy; dwa mecze na żywo plus dwa mecze z odtworzenia, dodatkowo te dwa mecze na zywo są na wyłaczność. Czyli logiczne że ten pakiet który mają obecnie kosztuje ich wiecej niż wtedy kiedy mieli tylko jeden mecz (bez wyłaczności). Jeśli wtedy płacili 15 milionów za sezon to teraz za ten bogatszy pakiet pewnie jakieś 30-35, czyli z tych 144 milionów około 110-115 jest nc plus, 30-35 Eurosportu, więc do rekordu płaconego przez nc plus trochę brakuje.

 

 

Co do startu; na pewno na plus grafiki, mordy przy składach ; - ) dodatkowe statsy w czasie meczu, więcej nie potrzeba bo byłoby za dużo... sekwencja przed meczami moze być, a ten poczatek przed rozpoczęciem transmisji też im fajnie wyszedł. On też był przed piątkowym meczem na Eurosporcie czy tylko przed rozpoczęciem transmisji w tych na nc plus ? (ta kombinacja z meczów) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mało nie spadłem z kanapy jak zobaczyłem jaką formułę przybrała Liga+. Ni to program studyjny, ni to magazyn skrótów. Taki stand-up to mógłby robić Twarowski i może byłoby to ciekawsze niż program z gościem, ale taka formuła z Dębińskim kompletnie nie ma sensu. Obawiam się, że następnym krokiem będzie wprowadzenie Ligi+ w formie Sport+ czyli samych skrótów. Nie wiem czemu ma to służyć, przecież nie jest żadną oszczędnością wyproszenie jednego gościa ze studia. Z bólem obserwuję jak stacja, która przez lata była wyznacznikiem jakości w pokazywaniu sportu zaczyna iść na łatwiznę rodem z Woronicza. Ruch równie bezsensowny i zły jak zdjęcie z anteny Sport+Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jestem bardzo rozczarowany nową formułą ligi+. Bardzo lubiłem oglądać ten program bo ceniłem sobie dyskusję w studiu, analizę eksperta. Jak dla mnie to było nawet lepsze od ligi+ extra. Ale to co zobaczyłem wczoraj. Szkoda mi Rafała Dębińskiego bo nie dość, że zabrali mu ligę francuską to jeszcze musi prowadzić sam tą ligę+, gdzie wygląda jak prezenter pogody. Dużo canal+ ostatnio traci w moich oczach. Wszystkie zmiany są na gorsze. Utrata ligi francuskiej i włoskiej, gorsza liga+ i utrata 2 meczy na kolejkę. Nie wiadomo też co z LE i La ligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma takiej animacji podczas prezentacji jak w lidze angielskiej

 

To tylko Ekstraklasa ; - ) Produkt który głownie ogląda się w Polsce ( i tu się nim fascynuje). No teraz jeszcze Eurosport ale ta wersja w krajach typu Litwa, Łotwa. Macedonia.. Premier League to zupełnie inny poziom ; - ) i sportowy i finansowy. Ile tam nadawcy, żeby u siebie pokazywać zapłacili za 3 sezony ? Chyba 5 miliardów funtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maarten wspomniał o Sport+ i mi się teraz skojarzyło, że czas tego magazynu jest już raczej zakończony.. Chyba nie będą robić Go z dwóch lig.. Szkoda, bo to był świetny program, który zawsze oglądałem. Szybko, krótko i na temat - tylko bramki i wszystkie najlepsze ligi ogarnięte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sport+ to bym sie nie martwil - mnostwo ludzi go ogladalo - gdy graly np. tylko 2 ligi (bo w innych byly przerwy) to emitowali. Niedziela godz. 23 to zawsze i tylko byl Sport+ (w moim przypadku, chyba ze magazynu nie bylo).

Moze nie beda emitowac meczow Ligue 1 i Serie A ale moga sie postarac np. o skroty (wykupic prawa, to mam na mysli) od tego Eleven np - wtedy magazyn pozostanie w takiej formule jak wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, napiszę tutaj, może ktoś mi pomoże. Mam problem z C+ Sport Online na Chrome. Jak chcę włączyć to mi wyskakuje, że nie ma wtyczki Silverlight. OK, ściągnąłem ją, zainstalowałem, a transmisja nadal nie działa i nadal wywala to info, że nie ma Silverlight. Na Internet Explorer wszystko działa bez żadnego problemu. Wie ktoś co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, napiszę tutaj, może ktoś mi pomoże. Mam problem z C+ Sport Online na Chrome. Jak chcę włączyć to mi wyskakuje, że nie ma wtyczki Silverlight. OK, ściągnąłem ją, zainstalowałem, a transmisja nadal nie działa i nadal wywala to info, że nie ma Silverlight. Na Internet Explorer wszystko działa bez żadnego problemu. Wie ktoś co zrobić?

 

Ja zrobiłem w/g instrukcji z tej strony

http://www.download.net.pl/jak-odblokow ... 42/n/6281/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie canalplussport.pl będzie można oglądać na żywo również ligę angielską. Jak na razie mają wpisane 2 spotkania, które będzie można obejrzeć na tej stronie:

 

8 sierpnia 13:45 Manchester United - Tottenham Hotspur

9 sierpnia 14:30 Arsenal Londyn - West Ham United

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...