Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak opakują ligi solidnie (czyli np. 5 meczów) + magazyny tylko nie w stylu Sport+ czyli samych skrótów, ale studia, dyskusje analizy to moim zdaniem ludzie to kupią. W nc+ mnie samego nudziła liga włoska (chociaż jestem jej fanem), bo jej opakowanie było żenujące + słabi komentatorzy (zero emocji w głosie itd.). Po prostu jak kanał żyje ligą tak jak własnie CANAL+ żyje ligą polską to sytuacja i zainteresowanie wygląda zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Strasznie wygląda grafika ekstraklasy. Małe nazwiska, nieczytelne, strasznie to razi. Poprzednia była zdecydowanie lepsza.

 

Mnie z kolei podoba się bardziej. Tylko dołożyłbym herby do relacji meczowej - ale tak jest ok. Szczególnie fajna prezentacja składów tak na wzór CL :) No i pasek przypominający składy na górze, co jest in plus bo nie zasłania meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do NC+, konsultant stwierdził, że La Liga i Liga Europy na pewno będzie w C+ na najbliższy sezon, a na Serie A i Ligue 1 trwa teraz przetarg i jeszcze nie wiadomo. Prawda, oszustwo czy niewiedza?

 

Aż mnie korci zadzwonić i spytać o to samo, a potem powiedzieć jakim cudem mówi o przetargu skoro od kilku dni wiadomo, ze Serie A i Ligue 1 dostało Eleven :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha konsultant to na pewno wiarygodne źródło :D Nie zmienia to jednak faktu, że o La Ligę w nC+ jestem spokojny. Gorzej z LE, bo tu sporo namieszać może Polsat. A co do tego nowego kanału, to wcale głupim pomysłem nie byłoby, aby nC+ włączyło go do swojej oferty z pakietami Canal+. W końcu ludzie zapłacili za nowe pakiety, a zostali w pewien sposób "wyrolowani". Mirosławski powiedział, że oni nie ingerują w ceny za dostęp do tego kanału. Po prostu sprzedają kanał operatorowi, a on sam ustala w jakim go wystawi pakiecie i za ile. nC+ ma więc szansę na prezent, będący formą rehabilitacji dla swych abonentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie w tym wszystkim najgorsze, ze NC+ paradoksalnie swoją porażkę (utrata praw do Serie A i Ligue 1 i prawdopodobna strata La Liga) może przekuć w sukces. Ludzie bedą zdesperowani i zapłacą za dostęp do Eleven. Fan nie będzie chciał zostać z niczym mając jeszcze umowę na kilkanaście miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opakują ligi solidnie (czyli np. 5 meczów) + magazyny tylko nie w stylu Sport+ czyli samych skrótów, ale studia, dyskusje analizy to moim zdaniem ludzie to kupią. W nc+ mnie samego nudziła liga włoska (chociaż jestem jej fanem), bo jej opakowanie było żenujące + słabi komentatorzy (zero emocji w głosie itd.). Po prostu jak kanał żyje ligą tak jak własnie CANAL+ żyje ligą polską to sytuacja i zainteresowanie wygląda zupełnie inaczej.

W Eleven mają pokazywać 5 meczów ligi włoskiej+ magazyn podsumowujący kolejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opakują ligi solidnie (czyli np. 5 meczów) + magazyny tylko nie w stylu Sport+ czyli samych skrótów, ale studia, dyskusje analizy to moim zdaniem ludzie to kupią. W nc+ mnie samego nudziła liga włoska (chociaż jestem jej fanem), bo jej opakowanie było żenujące + słabi komentatorzy (zero emocji w głosie itd.). Po prostu jak kanał żyje ligą tak jak własnie CANAL+ żyje ligą polską to sytuacja i zainteresowanie wygląda zupełnie inaczej.

W Eleven mają pokazywać 5 meczów ligi włoskiej+ magazyn podsumowujący kolejkę.

 

O matko. 5 meczów włoskiej. Z tej ligi to można pokazywać max 3. Nie przyciągną ludzi na ligę włoską, francuską czy Formułę 1. Póki co nie mają NIC, żeby ludzie kupowali.

 

Zresztą, ja naprawdę nie wiem, jak oni by to pomieścili. W weekend lecą: Ligue 1, Serie A, szkocka, LM ręcznych, włoska siatkówki. Co w momencie, kiedy relacje się pokrywają, lub nachodzą na siebie? Do tego jeszcze niby LL? Bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Canal+ to wam nieźle pomieszał w głowach.Ciągle tylko nie da się,mało atrakcyjna liga itp . A co oni zrobili dla abonenta żeby poprawić jakość produktu ? nic ! kupili najtańszy pakiet i dali najgorszych komentatorów z Milko i Olbrychtem na czele.Tylko Lipiński i Surma nadawali się do tej ligi.

 

Zobaczcie sobie Serie A w Sky Italia.To jest klasa światowa. I do tego ci komentatorzy.Pierwszy,co tak fajnie przeciąga nazwiska po golu np Daaaavid Trezeguet ! albo ten drugi np Totti rete! rete !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Włosi o jednym meczu mogą nawijać 4 dni i dla nich to mało. To jest ich liga mają dziennikarzy grafika piękna. Stałe wywiady w zasadzie to całość wygląda jak z USA NBA TV no identyko. A to rete! to inaczej bramka jak w Niemczech Tor!

Jest jeden bardzo znany kibic Milanu który doczekał się reklamy taki już starszy Pan . Siedzi głownie na kanale Milan Channel ten to dopiero komentuje https://www.youtube.com/watch?v=fE8CZ1GYJWA . Dajcie mi takiego fanatyka w naszym kraju :)

Jak widać Nc+ postanowiła pozbyć się tej ligi bo wolą trzymać Hiszpanie i Agnlie najbardziej rentowne ligi w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy uwazaja ze tylko 3 ligi w Europie sa lepiej pokazywane niz Ekstraklasa

- Moim zdaniem dziś na Starym Kontynencie lepiej pokazywane są tylko 3 ligi: niemiecka, angielska i francuska. Myślę, że razem z holenderską Eredivisie jesteśmy bezpośrednio za podium - dodaje Marcin Serafin, dyrektor operacyjny Ekstraklasa Live Park.

http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Malo- ... &_ticrsn=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ musi wygrać Lalige bo w przeciwnym wypadku straci pewnie 10-15% klientów, którzy kupują tą platformę tylko i wyłączenie dla laliga. Ja również się przymierzam, żeby zakupić pakiet nc+ sport ale czekam jeszcze na rozstrzygnięcie. Pytanie jeszcze czy są jakiekolwiek inne stacje PL sprzedające dostęp do laligi oprócz nc+? Czytałem, że na STSie jest za darmo ale nie wiem w jakiej jakości i czy nie zacina... jakieś inne źródła/konkurencja nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ musi wygrać Lalige bo w przeciwnym wypadku straci pewnie 10-15% klientów, którzy kupują tą platformę tylko i wyłączenie dla laliga. Ja również się przymierzam, żeby zakupić pakiet nc+ sport ale czekam jeszcze na rozstrzygnięcie. Pytanie jeszcze czy są jakiekolwiek inne stacje PL sprzedające dostęp do laligi oprócz nc+? Czytałem, że na STSie jest za darmo ale nie wiem w jakiej jakości i czy nie zacina... jakieś inne źródła/konkurencja nc+?

 

Według statystyk średnio 41 tys. oglądało w tamtym sezonie LaLiga - to ok. 2,5% wszystkich abonentów Nc+. Liczba żenująca i dodatkowo uratowana przez 6 hitowych meczy na krzyż, które miały bardzo wysoką oglądalność (mówię o pojedynkach Realu, Barcy i Atletico).

 

Oczywiście nie zmienia to nic w tym, że chciałbym żeby hiszpańska nadal była w nc+, ale to też nie jest tak że spora ilość ludzi wykupuje pakiety tylko po to, by ją oglądać - gdyby wziąć do kupy średnią oglądalność wszystkich 4 lig zagranicznych, które były w posiadaniu nc+ w tamtym sezonie, to nadal nie wyprzedziłyby Ekstraklasy, którą średnio ogląda ok. 180 tys abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej lidze hity przyciągają przed tv więcej ludzi. W naszej lidze też dużo większą widownię mają wszystkie mecze z udziałem Legii, niż miały z GKS Bełchatów. Też nie przesadzajmy, że liga hiszpańska to tylko dwie, góra trzy drużyny. Akurat Atletico gra, moim zdaniem najmniej atrakcyjną piłkę, ale Valencia, Villareal czy Athlethic Bilbao grają ładny dla oka futbol, a Sevilla to zdobywca LE i świetnie gra tam Krychowiak. Podsumowując nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż obecność ligi hiszpańskiej w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...