Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jan_niezbędny

Wymienią Ci serwisowo w punkcie nc+ bezpłatnie z powodu usterki na ten sam dekoder Pace PVR, chyba że w przypadku braku w punkcie na stanie na wymianę serwisową tego dekodera, to muszą Ci wydać bezpłatnie na takich samych zasadach najmu co obecnie najbardziej zbliżony typ dekodera, którym jest np. najnowszy WiFi PremiumBox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jan_niezbędny

Wymienią Ci serwisowo w punkcie nc+ bezpłatnie z powodu usterki na ten sam dekoder Pace PVR, chyba że w przypadku braku w punkcie na stanie na wymianę serwisową tego dekodera, to muszą Ci wydać bezpłatnie na takich samych zasadach najmu co obecnie najbardziej zbliżony typ dekodera, którym jest np. najnowszy WiFi PremiumBox+.

Nieprawda. Serwisowa wymiana tylko i wyłącznie na PACE. Jeżeli APS nie ma to zamawia. Możliwy jest też inny dekoder ale bardzo często dodatkowo płatny (nie zawsze). Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem dwa dni temu Pace,padl kompletnie,i dostalem za 0 zl Wifi Premiumboxa.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ja wymienialem dwa dni temu Pace,padl kompletnie,i dostalem za 0 zl Wifi Premiumbox+

Za 0zł, to mogłeś dostać, ale będziesz pewnie płacił najem, więc lepiej zapoznaj się z regulaminem tej swojej całej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się nie kończy umowa to zaczekaj na Ultrabox+. ;)
Jak potrzebujesz na już to tylko wifiPremiumbox+. Dekodery z n już nie są udostępniane.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super oby było więcej możliwości niż w EVOBOX CP :) i mogli by wprowadzić internetowe planowanie nagrań :)

 

Halo, to już jest... mam to na turbo i dwóch mydelniczkach (a tylko jedna ma dysk podpięty) :)

 

Jak dla mnie może ten nowy dekoder mieć nawet kostkarkę do lodu, ale strata LM i odejście Twarowskiego i Smokowskiego defintywnie odrzucają mnie od tej platformy. Jak CP uruchomi MR po wifi to już nic ni ebędzie budziło moich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...