Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio przeszedłem z cyfry do nc+.

Pozostałem na tych samych dekoderach.

Cyfra online oczywiście następnego dnia przestała działać.

Teraz się okazuje że dostęp do nc+ go mają użytkownicy z dekoderami ADB bo one generują hasło.

Dla mnie to jakaś kpina.

Byłem przekonany że hasło otrzymam w umowie z nc+ ale takiego nie ma.

 

Mam to samo. Moje przekonanie wynikało z tego, że jak próbowałem się zalogować do nc+ go to pojawił się komunikat o tym haśle. Czekałem na tą umowę a tam nic :? Mam konto podstawowe netVOD. Mogę reklamować?

 

Mam multiroom na pejsach. Wymiana na mediaboxy wiąże się dodatkowymi kosztami związanymi z aktywacją, dzierżawą i wykonaniem instalacji LAN w domu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem na infolini, że nie mają praw do pokazywania Ekstraklasy w necie na żywo w NC+Go... WTF, ale zero informacji jakiejkolwiek od kogokolwiek, to po kiego grzyba mi to całe nc+go... dodam, że pakiet all inclusive+... ktoś może potwierdzić czy to cały sezon tak mam byż czy jakieś przejściowe sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W tym temacie wielokrotnie była poruszana ta sprawa.. Jak przechodzisz z cyfry na swoim bądź sprzęcie po Cyfrze do NC+ To NC Go nie zadała.

W nowej umowie nie masz hasła ( w przypadku sprzętu po Cyfrze )literowego i cyfrowego potrzebnego do uruchomienia prawidłowo wszystkich usług w aplikacji NC Go..

Jak masz pakiet w którym jest neetVOOD to możesz śmiało reklamować.. Ja reklamowałem wymienili pejsatego an dekodera MediaBox.. Zmienili mi umowę i dali wygenerowane wcześniej wspomniane hasła..

 

Siema wszystkim :smile: jestem w takiej sytuacji właśnie,czy ta wymiana dekodera wiązała się z dodatkową opłatą i ile czekałeś na rozważenie reklamacji :smile: z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...