Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam wykupioną uslugę nc +go. Chciałbym ogladać programy z internetu i korzystać z nc plus net vod na tablecie. Jednakże nie mogę tego w żaden sposób uruchomić ciągle wirują strzałeczki ladowania. Potrzebuję odblokować jakieś konkretne porty albo coś na liveboxie 3.0?? Zaznaczam, że gdy odpale hot spot z telefonu(operator play) to wszystko działa. Help pomocy co zrobić żeby to zadzialalo na liveboxie?? Zaznaczam że próbowałem odblokowania portów na livebox ale to za chiny nie chce działać. Jestem w desperacji bo na infolinii ani forum nc plus żadna mądra głowa nie chce pomóc. Mówią ze to wina orange i koniec. Jak to jest za na play działa a na routerze z Orange mówiąc kolokwialnie d**a... Proszę o jakąś merytoryczna pomoc gdzie może być pies pogrzebany. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie nie mam liveboxa (bo wiem że z tym cudem często są kłopoty), więc konkretnej rady nie dam. Sugeruję odezwać się do dostawcy internetu - czyli do orange- może oni coś pomogą, bo to niewątpliwie jest sprawa właśnie tego nieszczęsnego liveboxa. Inne rozwiązanie - kupić niezależny router i wywalić liveboxa - wielu moich znajomych tak zrobiło jak miało z nim kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+go dzziała bezproblemowo na smartfonie, jakość transmitowanych meczów faktycznie kiepska, w przeciwieństwie do programów studyjnych takich jak np. TVN24 czy TVP-Info.

W nc+go brak jest transmisji meczów ligi polskiej, widnieje tylko napis że transmisja nie dostępna.

 

http://@Konrad112 Czy u Ciebie aplikacja Canal + sport online działa również na odbiornikach mobilnych (np. smartfonie) bo u mnie w ogóle nie da się oglądać, po uruchomieniu i próbie naciśnięcia znaczka play wyskakuje komunikat o błędzie działa?.

Aplikacja Canal + sport online tylko na stacjonarnym komputerze działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Canal + sport online tylko na stacjonarnym komputerze działa prawidłowo.

Napisze jak u mnie..

Na tablecie Asus TF 300 Android 4.2 Wspomniana aplikacja chodzi wyśmienicie bez żadnych zacięć etc. dużo lepiej jak na aplikacji NC GO.. Moim zdaniem aplikacja NC go jest kiepska ) Ale mówimy o canal online A na komputerze stacjonarny stosunkowo mocny też nie ma problemy z jakością ale czasami zdarzają się przycięcia.. Na słabszym laptopie czyli lapku który ma 7 lat spada jakość transmisji zdecydowanie gorsza jakość obrazu..i zacięcia.

Prędkość internetu ( ona ma dosyć duże znaczenia .. ) dotyczy moich urządzeń to sieć LAN prędkość 50 Mb.. wiadomo router etc.

 

 

Dodam taką ciekawsotkę nad aplikacją NC Go + na PC praktycznie zaniechano prac wdrożeniowych.. Czyżby to był powolny koniec tej "wyśmienitej aplikacji"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam NC go, działa spoko na Iphonie i Ipadzie. minus jest taki, że nie da się wyświetlić na dużym ekranie po HDMI. jest dźwięk ale na TV pojawia się napis NCgo

:-) I pewnie dla tego nie dają apki na PC. Żeby nie klonować. A i jeszcze jedno jak jest jakaś fajna transmisja to blokują i nie da się obejrzeć w aplikacji (komunikat transmisja dostępna na dekoderze - czy coś takiego). Podsumowując :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

1. Czy pilot w aplikacji "nc+ go" działa tylko po zalogowaniu w tej aplikacji, czy bez zalogowania też będzie działał pilot?

Mógłby ktoś to sprawdzić?

2. Czy aplikacja "nc+ go" działa tylko na dekoderach mediaBOX i turboBOX? czy na dekoderze ultraBox+/PVR ADB 5800SX też zadziała?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ipad mini retina kiedyś aplikacja działała chociaż przez chwilę, później miałem jb i oczywiście nie działała, ale teraz mam czysty system ios8 i ona dalej pokazuje mi komunikat o niewystarczającym zabezpieczeniu.. Co jest nie tak? Czy komuś działa na Ipadzie mini retina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla potomnych :). Jeżeli przestało Wam działać nc+GO to proszę sprawdzić czy nie zostaliście przeniesieni do nowego systemu i nie macie nowego numeru abonenta, który też jest numerem umowy. U mnie tak było i po konsultacji z działem technicznym wszystko zaczęło działać.

 

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest możliwość podmiany listy kanałów w funkcji w domu na wszystkie sd w ipadzie? Np w samsungu który posiadam jest dużo więcej stacji w sd niż na ipadzie? Np chodzi o tvp 1 gdzie w samsungu mi działa ponieważ jest odnośnik do kanału SD a na ipadzie mini retina nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...