Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę używać nigdzie. Błąd rejestracji D10 cały czas wyskakuje. 10 telefonów, reklamacje, cuda. Dopiero za 10 razem dostałem info, że mam dwie karty główne i aplikacja nie będzie w ogólne u mnie działać.

 

Cześć,

Faktycznie tak jest. Miałem tak samo - Nc+ go zamówiłem i wyskakiwał mi wciąż błąd D10, ale dopiero 4 konsultant powiedział mi, że nie będzie działać, bo mam dwie karty Cameleon. "Pracujemy nad usunięciem tego problemu" - zakończył chyba nader optymistycznie :lol2:

Od miesięcy trąbili, że posiadacze Pace`ów nie mogą mieć nc+ go, a w końcu gdy teoretycznie mogą to... i tak nie mogą, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - konsultant dodał, że NIEKTÓRZY posiadacze Pace`ów i dwóch kart Cameleon tak mają i nie mogą korzystać z nc+ go. Zibbits i ja do nich należymy,a Ty Ircios - nie. A dlaczego tak się dzieje i czy ten argument konsultantów jest prawdziwy - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań o nc + go bo po przeczytaniu stronki operatora nie znalazlem wprost odpowiedzi.

1.Czy jesli chodzi o usluge nc + go internet to czy jest tez aplikacja po windowsa zeby sobie mozna ogladac tv na laptopie? Ewentualnie na windows mobile (nie uzywam androida)?

2. Czy sa dostepne w domu wszystkie kanaly czy tylko te 13 wymienione jako "ogladaj gdziekolwiek jestes" ?

3. Nie mam ani turbo boxa ani mediaboxa. Czy jest to problem w uruchomieniu uslugi na kompie? (nie interesuje mnie zadne VOD)?

4. Czy majac juz aktywowana usluge nc go internet moge ja uruchomic tylko na jednym wskazanym komputerze (komorce)? Za każda nastepną musze dopłacać 10zł tak?

5. Czy aplikacja zostala poprawiona bo jeszcze kilka meisiecy ludzie strasznie na nia klneli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś zależy na wiarę dobrze funkcjonującej aplikacji NC+ GO

To polecam kupić Tablet Nexus 7 (2012 pierwsza generacja)

 

Przetestowałem aplikacje NC+ GO na rożnych wersjach androida

i takie mam spostrzeżenia:

 

Android 4.1.2 i 4.2.2

Na tych wersjach Androida najlepiej u mnie działa NC+ GO.

Kanały w domu SD i HD działają bez problemu.

Kanały poza domem są w dobrej jakości.

 

Android 4.3

Na tej wersji Androida krótko testowałem aplikacje

ale chyba równie dobrze działa jak na 4.2.2

 

Android 4.4.2

Kanały w domu SD dobrze, HD raz na jakiś czas są przycinki i doczytywanie.

Kanały poza domem są w dobrej jakości.

 

Android 4.4.3

Kanały w domu SD dobrze, HD lipa więcej klikania jak oglądania.

Kanały poza domem mydło bardzo słaba jakość.

 

Android 4.4.4

Kanały w domu SD dobrze, HD nie działa, albo co chwila przycina albo wyskakuje błąd.

Kanały poza domem mydło bardzo słaba jakość.

 

Nexus 7 (2012) plus Android 4.2.2 to chyba maksimum co można wycisnąć

z aplikacji NC+ GO w wersji 4.2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bliski jestem kupna routera, by podzielić internet do PC i do dekodera i nie wiem, czy opłaca się ta opcja podstawowa za 1,99 zł/miesięcznie (bo w moim wypadku powinna być dostępna dla mnie większość tych pozycji w nc+ GO TV, bo mam prawie najwyższy abonament), i nie wiem, czy się opłaca to, czy nie? Da się w nc+ GO TV szukać po tytułach film lub program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...