Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o drugie pytanie, to byc moze musisz tak jak ja dodatkowo zadzwonic do nc, zeby Ci aktywowali te kanaly.

Sprawdz w ICA czy masz wlaczone. Ja mam tak:

 

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

NETVOD+ DZIECI

NETVOD+ DA VINCI LEARNING

NETVOD+ KINO ŚWIAT

NETVOD+ NAT. GEOGRAPHIC

NETVOD+ NAJLEPSZE TVP.PL

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET

OPŁATA ZA URZĄDZENIE

NC+ GO INTERNET

NC+GO CANAL+ SPORT

NC+GO MULTI+

NC+GO NSPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytam kolego o to, czy ogólnie mają być wszystkie kanały co na dekoderze czy tylko wybrane? Działa Ci programowanie nagrań?

 

Przecież wszystko jest opisane na stronie http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/nc-plus-go/nc-plus-go-do-jakich-kanalow-tv-mam-dostep-poza-domem.

Tylko przez WIFI w tej samej sieci co dekoder masz dostęp do wszystkich kanałów.

Planowanie nagrywania przez stronę przeważnie działa, czasem mam, że dekoder jest w trybie offline, wystarczy kilka razy odświeżyć stronę i przejdzie. Raczej planuję przez http://n.lajt.pl/epg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sprawdzą jakie masz uprawnienia. Z menu telefonem wybierz opcję multiroom tam siedzą technicy od multiroomu ncplus i innych dodatkowych funkcji. W ICA sprawdz czy masz tyle uprawnien co pisał texan. może po prostu nie włączyli wszystkich funkcji. ja też tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeszcze mam jedno pytanko wykupiłem dziś nc+GO i wszystkie kanały mi działają po za tvn24hd pisze bład(p105) "odtwarzanie wideo nnie powiodło się. Spróbuj później" mam tableta sony z1, dekoder po cyfrze pace 500, czy problemem może być to że nie miło 24h od zamówienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam jedno pytanko wykupiłem dziś nc+GO i wszystkie kanały mi działają po za tvn24hd pisze bład(p105) "odtwarzanie wideo nnie powiodło się. Spróbuj później" mam tableta sony z1, dekoder po cyfrze pace 500, czy problemem może być to że nie miło 24h od zamówienia ?

działają Ci kanały w opcji "w domu", dekoder podłączyłeś do routera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...