Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nc go + jest za darmo w obecnej formie.. do marca .. Czyli od kwietnia ma być płatna i Jak się nic nie zmieni w tej aplikacji nie zamierzam za nią płacić.. .. co prawda jedynie 3 zeta.. Ale uważam że tego typu aplikacje powinny być dostępne w ramach abonamentu na platformie .

 

Moim zdaniem powinna powstać nc online .. i to w takiej formie jak na cyfra online.. Bez żadneg rejestracji sprzętu etc. Dodam jedynie że na nc go możesz tylko korzystać z rejestrowanego sprzętu w usłudze nc go... Rejestracja pierwszego tableta jest za darmo następne odpłatnie jednorazowo.!!

 

Co do obiecanek od kwietnia 2013 roku obiecuje nc+ dostęp aplikacji nc+ na komputery stacjonarne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm, ciekawe.

Podpisałem ostatnio umowę z nc+. "Przejęciowa".

Z ciekawości aktywowałem konto podstawowe netVOD+. Jak wiecie nie ma w nim dostępu do kinoświat. Kolejna ciekawość skusiła mnie by wypróbować nc+go... Mówię ok, docelowo to w końcu tylko aktywacja 10zł, a później 3 zł miesięcznie :) Da się przeżyć. Po kilku dniach walki, bo na upartego nie chciało mi to zadziałać, po wczorajszej aktualizacji apki wsio ruszyło. Rejestracja urządzenia w końcu się powiodła i jest ok. Z głupoty wchodząc na netVOD+ sprawdziłem jak apka zachowuje się gdy spróbuję włączyć coś niedostępne dla mnie czyli np: kinoświat... No i rybcia. Żadnego zapytania czy chcę powiększyć pakiet netVOD+ itd. Filmy po prostu ruszają z poziomu aplikacji.

Błąd aplikacji czy po prostu doliczą mi te kinoświat do faktury mimo, że nie potwierdziłem chęci zamówienia dostepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z Was odpalał NC+GO na Samsung Galaxy TAB 3 8" SM-T311?

 

Ja cały czas mam problem z obrazem oglądając kanały "w domu"

Wygląda to mniej więcej tak http://lanbox.tk/downloads/Screenshot_2014-01-28-21-58-55.png

Czy u Was jest podobnie i czy można jakoś temu zaradzić? Ostatnia aktualizacja z 28 stycznia 2014 nie poprawiła nic jeśli chodzi o jakość obrazu.

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem z wyłączeniem usługi. Dzwoniłem do nich 30 stycznia i usługa została wyłączona jak potwierdził konsultant. Kilka dni temu przy przedłużaniu umowy dowiedziałem się że usługa nadal jest dostępna i nie ma możliwości jej wyłączyć. Jak sądzicie co można zrobić w tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dokupienie pakietu nc+GO wiąże się z przedłużeniem umowy? Ile kosztuje ta usługa miesięcznie?

 

Warto też dodać że usługa nc+GO jest w obrębie sieci lokalnej darmowa. Korzystanie z usługi poza domem wiaże się z dodatkowymi opłatami (10zl aktywacja oraz stała opłąta miesięczna) i zwie się potocznie nc+GO internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio przeszedłem z cyfry do nc+.

Pozostałem na tych samych dekoderach.

Cyfra online oczywiście następnego dnia przestała działać.

Teraz się okazuje że dostęp do nc+ go mają użytkownicy z dekoderami ADB bo one generują hasło.

Dla mnie to jakaś kpina.

Byłem przekonany że hasło otrzymam w umowie z nc+ ale takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie wielokrotnie była poruszana ta sprawa.. Jak przechodzisz z cyfry na swoim bądź sprzęcie po Cyfrze do NC+ To NC Go nie zadała.

W nowej umowie nie masz hasła ( w przypadku sprzętu po Cyfrze )literowego i cyfrowego potrzebnego do uruchomienia prawidłowo wszystkich usług w aplikacji NC Go..

Jak masz pakiet w którym jest neetVOOD to możesz śmiało reklamować.. Ja reklamowałem wymienili pejsatego an dekodera MediaBox.. Zmienili mi umowę i dali wygenerowane wcześniej wspomniane hasła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...