Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacje testowalem na 3 roznych sieciach wifi i roznych routerach. Szybkosc neta, tak jak pisalem wyzej od 15 do 50MB wiec nie ma bata zeby bylo cos nie tak z sieciami wifi. W domu mam 15MB oraz dobry router, TP-Link TD-W8970 z 3 antenami i jest lipa. Youtube na moim iPhone po wifi odtwarza filmy igla w ogrodzie nawet 10 metrow od domu wiec to tez nie jest wada urzadzenia.

 

Poza tym martusia widze, ze ma ten sam problem, bo przeciez nie moze byc tak, zeby moc ogladac nc+GO to trzeba siedziec w pokoju, w ktorym jest router.

 

Na stowe jest to wina samej aplikacji, czekam na jakis update ktory rozwiaze problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tej chwili znajduje się w Wielkiej Brytanii. Posiadam tablet Samsung Note 10.1 Nie mam zainstalowanego nc+go. chce to. Zrobić teraz ale w sklepie google nie ma tej aplikacji pewnie dlatego że jestem poza granicami kraju. Czy jest jakaś inna mozliwosc ściągnięcia tej aplikacji?? mam pakiet allinclusive. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa!!!

Od dzisiaj mam iPada, którego kupiłam głównie dla nc+ GO "TV w domu", a tu się okazuje, że nie mogę oglądać, bo mój internet w UPC WiFi jest beznadziejny! Mam pakiet 30mb/s a w testach pokazuje mi 3,3mb/s :( i to jest stanowczo za mało!

 

Ktoś z was ma podobny problem?

 

 

 

Aha jeszcze jedno, słyszałam, że można oglądać wszystkie kanały z dekodera, a w aplikacji widzę tylko kilkanaście i np nie widzę eurosportu SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to działa jak multiroom :)

 

Edit:

Nie działa mi na iPhone jak i na iPad opcja żądania nagrania danego programu. Jak naciskam opcję nagraj to wyskakuje komunikat "żądanie nagrania zostało wysłane" po czym "żądanie nagrywania nie zostało zaakceptowane z powodu problemu z komunikacją. Proszę spróbować później"

Od kilku dni mam ten problem, wcześniej było OK.

Reszta opcji działa, tak jak np odtwarzanie nagranych materiałów z dekodera na iPadzie.

Czy u was ten problem występuje, występował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie, może ktoś sprawdzić czy u Was działa na iPhone lub iPad opcja żądania nagrania danego programu w opcji Program TV.

Jak naciskam nagraj, to wyskakuje komunikat "żądanie nagrania zostało wysłane" po czym "żądanie nagrywania nie zostało zaakceptowane z powodu problemu z komunikacją. Proszę spróbować później"

Od kilku dni mam ten problem, wcześniej było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...