Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

30 lipca migrowałem do nc+ ,na abonament CANAL+SILVER za 79 zł.+multiroom co daje 89zł. (poprzednio abonament npremium za 69zł) ,gdzie jasno pisze, że usługa nc+go w abonamencie za 79zł jest w prezencie przez 12 miesięcy, a tu dziś wchodzę na moją stronę abonenta i widzę ,że rachunek za sierpień wynosi 83,99zł, mniemam ,że te 4.99zł, jest za usługę nc+go , przecież miałem mieć tę usługę za darmo , czy ktoś miał podobny problem?

nc+go rejestrowałem na telefonie , gdzie przyszedł mail aktywacyjny :

 

Produkt: nVOD net - Konto podstawowe

Cena: 1,99 zł

Usługa płatna: Cyklicznie

 

Produkt: NC+ GO internet

Cena: 3,00 zł

Usługa płatna: Cyklicznie

 

Produkt: Aktywacja NC+ GO internet

Cena: 0,00 zł

Usługa płatna: Jednorazowo

 

Produkt: nc+GO CANAL+ Sport

Cena: 0,00 zł

Usługa płatna: Cyklicznie

 

widzę ,że prawdopodobnie naliczono mi Vod i nc+go internet co daje 4,99zł , dlaczego to naliczono skoro usługa nc+go jest niby za darmo w abonamencie C+Silver za 79zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usługa jest za darmo ale jak w pakiecie nie masz dostępu do net Vod to doliczają opłatę, nie bardzo rozumiem co maja na myśli przy internet, ale zgodnie z ich info, które ukazało się na stronie mają takie opłaty,dodatkowo za każde dodatkowe urządzenie jest ponoć 10 PLN aktywacji. http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... sluga-ncgo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usługi Vod w pakiecie silver za 79 zł nie mam , być może dlatego mi naliczyli te 1,99zł, natomiast , być może ten internet jakoś jest powiązany z Vod ? dlatego doliczyli kolejne 3 zł.

Teraz pytanie ,jak ten Vod i internet odmówić , nigdzie nie widzę takiej opcji, no chyba ,że tą opłatę trzeba co miesiąc aktywować , więc jak w przyszłym miesiącu w aplikacji nc+go nie będę korzystał z Vod, to mail z linkiem aktywacyjnym z opłatą nie przyjdzie , i też opłata nie zostanie pobrana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj aktywowałem sobie za dyszkę nc+GO "poza domem" na swoim iPhonie. Wcześniej na iPadzie za darmo "w domu", bo jak wiadomo jedno urządzenie do 15 października jest za free. Napiszę tak, jaja jak berety. Oczywiście wszystko nie działało kiedy sciągnąłem z AppStore lecz po rozmowie z konsultantem i jego ingerencji w systemie było lepiej. Niestety niezadługo...

 

Na iPadzie mam piękny obraz, natomiast na iPhonie śnieżyca jak w święta. Co jakiś czas wskakuje średniej jakości obraz (do ideału jaki kiedyś miałem na WeebTV mu brakuje miliony świetlne), jednak głównie obraz jest rozmazany i widzę pikselozę. Mało tego obraz taki mam podczas połączenia Wifi z trzema innymi routerami w różnych miejscach. Kiedy używam sieci 3G obraz momentami jest lepszy niż podczas Wifi i to mnie dziwi najbardziej. Do tego jeszcze nie mogę oglądać nc+ Sport i nSport, ponieważ wyskakuje komunikat żeby skontaktować się z BOI. Inne kanały działają, ale... śnieżą.

 

Mam pytanko, czy ktoś z Was ma podobne cyrki na swoim iPhonie? Nie mam JB, mam najnowszy system 6.1.4. Jutro będę dzwonił do nc+ i ciekaw jestem co mi powiedzą. Z góry dzięki za pomoc.

 

BTW.

Mikion, pytałem się dzisiaj o to, ale oni sami jeszcze nie wiedzą. Ponoć pracują nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj dostałam dekodery z nc+ (jestem nowym klientem). Problem mój polega na tym, że nie mogę się zalogować do nc+ go na iPhone 5. Po wpisaniu danych do logowania wyskakuje błąd "niepoprawne dane, spróbuj ponownie". Czy to możliwe, że moja umowa jest jeszcze nie aktywna?

Na dekoderze, netVOD również nie działa, wyskakuje błąd "4".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe - a jaki zapis jest w umowie? Czy owa usługa nie powinna zacząć działać natychmiast? Co z opłatą abonamentową za okres NIEdziałania tej usługi? Czy nie należy się za to odszkodowanie? I już nie chodzi tu o tą złotówkę czy dwie opłaty abonamentowej, tylko o jakość usług, która ostatnio (na moim przykłądzie) miast się poprawiać, pogarsza się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że problemem z udostępnianiem kolejnych kanałów jest problem kontentów, których dany nadawca nie jest właścicielem (np. filmy).Twórcy nie zgadzają się na takie udostępnianie ich poza domem, przez sieć niezarządzalną. W związku z czym np. nsport czy tvn24 jest udostępniane (bo tworzy ten kanał nc+) a Canal+Film już nie (bo filmy). Co ciekawe z transmisjami sportowymi nie ma takiego problemu i według mnie kanał C+family podczas jakiegoś meczu mógłby śmiało się w tej ofercie się zmieścić. Trzymam kciuki, żeby dogadali się z TVP, które wiele programów tworzy sama i co najważniejsze czekamy na udostępnienie wszystkich kanałów znajdujących się w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej - z tego co się orientuje, ich transmisja wg. prawa ma być obowiązkowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie łapię tylko jednego. Dlaczego kanały odtwarzają w miarę płynnie i w dobrej rozdzielczości tylko podczas używania sieci 3G, a kiedy podłączam swojego iPhona pod jakąś sieć wifi to jest straszna pikseloza..? Przecież to jest jakaś farsa. Łącza od 15 do 50MB i ledwo co widzę coś na ekranie, a przy 3G jest ok. Czy ktoś z Was może mi to wytłumaczyć, bo ja tego nie łąpię.

 

Martusia, szkoda tylko że nie cofniesz się z iOS 7 na 6 jeśli masz już urządzenie zaktualizowane do 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awakeman mylisz się. iOS7 jest w tej chwili w wersji beta, więc powrót do iOS6 nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy wyłączyć opcje "znajdź mój iPhone" i w iTunes wcisnąć przycisk "odtwórz" iPhone sam ściągnie sobie najnowszą oficjalną wersje systemu czyli iOS6.1.4

Gorzej jeśli masz już pełną wersje iOS, to powrót do niższej już jest problemem.

 

U mnie na 3G jak i na WiFi obraz rewelacja :)

Wczoraj na iPhone obejrzałam mecz MU - Chelsea :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, nie wiem dlaczego myslalem o powrocie z 6.1.4 bez JB na 6.1.3 lub nizej, a pisalem o powrocie z 7 na 6.

 

Wczoraj wrzucilem nc+GO na iPada i na nim juz obraz po wifi wyglada dobrze. Jakies pol roku temu mialem 4S z JB i ogladalem na nim w**b.tv. Obraz na kanalach z nc+GO w ogole nie mozna porownac z obrazem na w**b.tv, tam mialem "brzytwe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...