Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam tablet Samsung galaxy Tab 10.1 z Androidem 4.2.2 , dekoder mediabox+ i LIVEBOXa z Neostradą 10Mb/s . Działa mi wszystko w aplikacji oprócz "W domu".

Zastanawiam się jaki może być powód ... może LIVEBOX coś blokuje ?

Czy do poprawnego działania 'W domu' dekoder musi mieć podpięte obydwa złącza antenowe ? Bo na chwile obecną mam podłączoną antenę tylko jednym kablem z konwentera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co do w domu Nc Go programy HD nie chodzą przynajmniej na moim tablecie Asus Tf 300...

A mógłbyś napisać jak Ci to działa na tym tablecie, szczególnie odtwarzanie kanałów w domu i poza domem? Mam taki sam tablet i zastanawiam się nad zmianą sprzętu na ADB specjalnie pod kątem używania tej aplikacji. Czy mógłbyś porównać jakość do hbogo, który na tym tablecie i moim łączu działa z wyśmienitą jakością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ze względu na to. Również ze względu na "kompletność" kanałów (nie chcę mieć takich problemów jak przez prawie rok były np. z Polsatem HD), oraz netVod. Poza tym kiedyś sobie w końcu z tymi problemami poradzą (tak jak twórcy HboGo w końcu sobie poradzili po kilkunastu miesiącach beznadziejnego działania aplikacji), mam nadzieję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aplikacji NC GO Sprawdzałem działanie w domu i poza domem .. ( poza domem możesz w domu sprawdzić musisz skorzystać z innego ip routera jak ma tuner ) w moim przypadku mediabox..

 

Programy deklarowane jako poza domem około 13 chodzą bez problemu w tym canal sport.. ( o ile masz abonament na ten kanał , tvn 24 et) Chodzą też kanały w domu kilkadziesiąt ( wykaz kanałów dostępnych w nc go jest w necie) Chodzą one bez problemu.

 

. .. Bezproblemowo jest dostęp do netwood podobnie jak z tunera sat..

Masz dostęp do stacji radiowych na teblecie.. Przydatna funkcja pilot sterujesz z tableta tunerem satelitarnym identycznie jak z pilota tv tyle ,że moim zdaniem dużo wygodniej..

 

Co do stabilność pracy na moim asusie nie ma żadnych z wiech etc Nieraz żona coś ogląda na tv z tunera ja na tablecie bez problemu..np. Polsat News .

 

Aplikacja ma sporo wad miedzy innym brak synchronizacji czasu w programach tv (przesunięte o godzinę do rzeczywistego ).... Tych wad by jeszcze można wymieniać.. Obiecywano że na NC go będą te kanały które masz w abonamencie.. Na razie to tylko obietnica.

Kiedy będzie spełnona..??

 

Aplikacja jak na razie do marca 2014 jest bez żadnych opłat .. Kto ma tuner ADB warto ja zainstalować na tablecie . Moim zdaniem nie ma sensu instalować tej aplikacji na słabych tabletach , Tych za 200 do 500 złotych ( na takich też miałem okazje widzieć tę aplikację ) Rzeczywiście na tych słabszych tabletach aplikacja trochę wariuje..

NC go używam od września 2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Najbardziej mi zależy właśnie na jakości kanałów "w domu". Mam bardzo dobry router oraz bardzo dużą prędkość na wysył (łącze praktycznie symetryczne - kilkadziesiąt Mb/s download i upload) a router obsługuje serwer VPN więc jak będę poza domem to również będę mógł korzystać z trybu "w domu" (a przynajmniej mam taką nadzieję - kupiłem specjalnie klienta openVPN na androida pracującego w trybie TAP umożliwiającym połączenie sieci tak jakby były fizycznie połączone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie, czy aktualnie kazdy ma dostep do nc go?

Mam pakiet universe i za chiny ludowe u mnie na ipadzie nie dziala, a jesli nie jest dla kazdego, to jak go zdobyc bezplatnie, skoro tak go rozdaja na lewo i prawo?

Odeslali mnie kiedys do punktu sprzedazy, ale nie wiem czy to nie bylo tak na odczepnego...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do BOK i wypytaj o możliwość uruchomienia usługi i ew.koszty. Warto wcześniej też zapytać użytkowników w odpowiednich wątkach tu i na oficjalnym forum NC+-czy na tym konkretnym modelu urządzenia które posiadasz aplikacja działa bez problemu.

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na moim telefonie Samsung Galaxy Note 2 a aplikacją nc+go - podłączonego przez ten sam ruter wifi co mediabox+ nie mam dostępnej opcji kanałów w domu tylko poza domem?

Nie mogę również będąc poza domem zaprogramować nagrania, wyskakuję za aplikacja nc+go została zatrzymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy aktualnie kazdy ma dostep do nc go?

Mam pakiet universe i za chiny ludowe u mnie na ipadzie nie dziala, a jesli nie jest dla kazdego, to jak go zdobyc bezplatnie, skoro tak go rozdaja na lewo i prawo?

Odeslali mnie kiedys do punktu sprzedazy, ale nie wiem czy to nie bylo tak na odczepnego...?

Dla nowych abonentów nc+go na początku było gratis od Silvera. Dla migrujących nie był dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...