Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo ogladalem sobie mając ten pakiet a potem dowalili mi kasę za c+sport k

Porażka oczywiście bez reklamacji nie obyło sie

Ja tak zacząłem sie cieszyć i mi dołączyli c+sport i nsport w myśl zasady nic za darmo. Czekam na rachunek i każda niespodzianka tez nie obejdzie sie bez reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan jak Cyfra nie chce korzystać z ADB to Cyfra nie che korzystać z nc+GO- taki banał.

 

Cyfra nigdy nie korzystala z ADB :D i korzystac nie bedzie

 

 

chodzi o to ze NC+ go dziala tylko na dekoderkach z ADB co jest kolejnym failem

 

 

sytuacja z tym calym syfem przypomina jak wypowiedzi PO kontra PIS i historia smolensk ale licze ze tutaj syf posprzataja szybciej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos jest w stanie wytlumaczyc mi dlaczego trzeba posiadac sprzet ADB aby usluga dzialala na tablecie?

Przeczytalem cale FAQ na temat tej uslugi wraz z regulaminem uzytkowania i nigdzie nie znalazlem ani jednego slowa o tym, aby usluga byla tylko dostepna dla klientow posiadajacych dekoder ADB. Czy to przypadkiem nie nadaje do reklamacji lub zlozenia skargi do UOKiK?

 

Z tego co widze to abonenci CYFRY sa traktowani wciaz jako klienci drugiej kategorii , ktorych musieli p[beep]rnac z przymusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z bylych abonentow Cyfry , ktorzy przeszli do nc+ pozostając na starym sprzecie ma dostep do uslugi nc+go na tablecie?

Ja byłem po migracji z cyfry 3 miesiące na sprzęcie cyfry..

Po reklamacjach ,że w platynie nie mam wszystkich gwarantowanych usług.. W ramach reklamacji wymienili mi pace na media ( media za zero opłat miesięcznie identycznie jak wcześniej dekoder pace.

Ciekawostkę stanowi fakt ,że wszyscy ci co migrowali do nc+ z cyfry dostawali nowe umowy ( identycznie jak nowi klienci nc+) z tą jednak różnicą nowy klient nc + dostawał sprzęt ADB i na umowie miał hasło literowe i cyfrowe hasła te umożliwiają korzystanie z aplikacji . Aplikacja NC Go jest robiona pod dekodery ADB,,, między innymi pełni funkcję pilota dekoderów ADB. \

Dlatego ta aplikacja działa tylko z dekoderami ADB.. A gdyby NC+ chciała jednakowo traktować byłych klientów cyfry to starczyłoby na nowych migrujących umowach wygenerować hasła literowe i cyfrowe potrzebne do uruchomienia NC Go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...