Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm a majac platyne z dekoderem wlasny ADB bialy bez nagrywarki 5800 mam w tym nc+go? niestety nie moge sprawdzic bo aplikacja na tableta nie chce sie zalaczyc (wyskakuje jakis problem z zaslabymi zabezpieczeniami itp) zalezy mi na tych kanalach poza domem na tablet, telefon itp (kiedys moze na pc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze jak juz zapodali ze wszystkie kanaly NC+ sa dostepne dla cameleonowcow to apka NC+ go moglaby byc dostepna takze dla wszystkich niezaleznie od posiadanego sprzetu.

 

cyfraonline jako usluga pilotazona na zawsze zostala usluga pilotazowa zmiany byly takie ze znikley pozostale c+ i zostal tylko sport+

 

swoja droga ciekawe jak dlugo bedzie dzialac cyfraonline jak wszyscy co maja zmigrowac to zmigruja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie rok się nie interesowałem tym nc+ go i to nadal kuluje ?

żałośni są.

zlikwidowali świetne cyfra + online i zastąpili marnym nc+ go które wybór kanały ma delikatnie mówiąc słaby... i jeszcze nie potrafią tego ogarnąć?

już nawet nie wspomnę, że przydałoby się np. też na platformę windows phone ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i cyfrę online.. miała ona zdecydowanie mniej kanałów jak obecnie aplikacja ...NC Go+ zaleta cyfry online było to że mogłeś oglądać wybrane kanały w tym canal sport na każdym komputerze niezależnie od miejsca przebywania.. Natomiast aplikację nc go + uruchomisz i pooglądasz wybrane kanały na zarejestrowanym sprzęcie.. I to sprzęcie mobilnym typu tablet smarfon .

.

Mam nc go od września 2013 roku sama aplikacja nie jest do końca dopracowana. Pisałem o tym wiele razy . Ale na dobrym sprzęcie chodzi bez większych problemów nie wiesza się nie stwarza problemów.

 

. Sytuacja wygląda deczko inaczej gdy mamy do czynienia ze słabszymi tabletami np. w przedziale cenowym na dzień dzisiejszy od 300 do 700 złotych.. Gdzie aplikacja na niektórych takich tabletach wariuje.. wiesza się etc..

 

Na dzień dzisiejszy do w miarę poprawnej działalności aplikacji NC Go + potrzebny jest dosyć mocny tablet.. Mocny sprzętowo..

Ja na co dzień do nc go używam Asus transdformer tf 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i cyfrę online.. miała ona zdecydowanie mniej kanałów jak obecnie aplikacja ...NC Go+ zaleta cyfry online było to że mogłeś oglądać wybrane kanały w tym canal sport na każdym komputerze niezależnie od miejsca przebywania.. Natomiast aplikację nc go + uruchomisz i pooglądasz wybrane kanały na zarejestrowanym sprzęcie.. I to sprzęcie mobilnym typu tablet smarfon

(...)

Na dzień dzisiejszy do w miarę poprawnej działalności aplikacji NC Go + potrzebny jest dosyć mocny tablet.. Mocny sprzętowo..

Ja na co dzień do nc go używam Asus transdformer tf 300.

 

działało na KAŻDYM kompie i to jest ogromna różnica!

jesteś gdziekolwiek i wystarczy komp z netem a nie tablet i to dość mocny...dla mnie porażka, tym bardziej, że obiecywali działanie na kompa nie wspominając o innych platformach komórkowych.

powinni zostawić c+ online też dla zmigrowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni zostawić c+ online też dla zmigrowanych...

 

Powinni zostawić C+Online i powinni umożliwić dostęp do nc+go dla właścicieli sprzętu nagra.

Dlaczego nie zostawili/umożliwili, nie wiadomo. Tak czy inaczej nikt za tą usługę w takiej formie nie zapłaci. A ja np. za nc+online mógłbym dorzucić 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...