Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wyrejestrowałam iPada i iPhone'a i teraz nie mogę zarejestrować ponownie tych urządzeń. Jak próbuje i przychodzi mail z linkiem, to kiedy w niego kliknę wyskakuje komunikat: "Transakcja nie może zostać dokonana. Sprawdź, czy wybrałeś poprawny link w wiadomości email. "

 

Miał ktoś z was podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ta technologia to jest jedna wielka pomyłka. Nagrania na ipadzie powinny odpalać się w locie, a nie czekam i czekam, aż się odechciewa. Ciągle wyskakują jakieś błędy przy multiroomie na tablecie. Nie dziwię się, że przedłużyli do marca 2014 bezpłatne korzystanie z fuknkcji "w domu". Trudno brać kasę za beta testy. Ogólnie rzecz biorąc usługi sieciowe stoją na bardzo niskim poziomie. Na każdym kroku chcą nas doić. Jakaś opłata aktywacyjna, potem opłata comiesięczna, opłata za kolejne urządzenie itd. Odpalam pilot na tablecie później YouTube naciskam przycisk klawiatury a tu bach "funkcjonalność udostępniona wkrótce" Patrzę i oczom nie wierzę. Wysuwana klawiatura to taki problem ? Człowiek musi wpisywać jak kiedyś na komórkach z przyciskami literki. Jaja normalnie:)W NET VOD takie same cyrki. Każdy abonent posiadający pakiet HBO powinien mieć dostęp do HBO OD, ale skąd. Najnowocześniejsza platforma ma to gdzieś. Nie wspomnę już zupełnie o HBO GO. Usługi sieciowe to totalna porażka. Program TV na stronie NCPLUS to żółw i wiecznie przy próbie zdalnego nagrywania wyskakuje "oczekiwanie na odpowiedź dekodera" Niech lepiej zmienią dewelopera bo to jest nic nie warte póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bieluk i @mxc78 co do "zdalnego nagrywania" działa bezproblemowo :D

Radze zadzwonić na infolinie ..........ja nigdy z tej usługi nie korzystałem,jakoś pół roku temu odkryłem że mi to nie działa,zadzwoniłem i okazało się że miałem inne hasło cyfrowe wpisane niż to na umowie :wink:

20131015_153857.jpg

 

20131015_153917.jpg

 

Polecam NLajt :

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam osoby w temacie. Dziś z czystej ciekawości ponownie odpalilem nc+GO na swoim ipoddzie iOS 6.1.3 (przy poprzedniej wersji nie było to możliwe). Co ciekawe aplikacja chodzi bez zarzutu. Posiadam pakiet Comfort+ i darmowy dostęp do kanału C+sport jest miła niespodzianka. Mankamentem napewno jest mała liczba kanałów TV i niestety brak stacji polskiego radia. Cała reszta na duży +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam osoby w temacie. Dziś z czystej ciekawości ponownie odpalilem nc+GO na swoim ipoddzie iOS 6.1.3 (przy poprzedniej wersji nie było to możliwe). Co ciekawe aplikacja chodzi bez zarzutu. Posiadam pakiet Comfort+ i darmowy dostęp do kanału C+sport jest miła niespodzianka. Mankamentem napewno jest mała liczba kanałów TV i niestety brak stacji polskiego radia. Cała reszta na duży +.

Ja tak samo ogladalem sobie mając ten pakiet a potem dowalili mi kasę za c+sport k

Porażka oczywiście bez reklamacji nie obyło sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...