Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byli abonenci C+ migrując do nc+ na własnym sprzęcie, lub kartach nie zalogują się do nc+ go na tablecie i smartphonie, bo nie mają hasła CYFROWEGO, takiego jak nowi abonenci, abonenci migrujący z n.

 

Jestem po rozmowie z NC+, zmigrowałem właśnie z Cyfry+. Pani (wg mnie nie do końca przygotowana do tematu) zawiesiła rozmowę by się zapytać i w odpowiedzi usłyszałem że:

Pozostając na sprzęcie z Cyfry nie mogę używać NC+GO.

Zapytałem czy nie bo nie czy może będę miał ograniczone funkcje (brak możliwości "interakcji" z dekoderem).

Usłyszałem że NC+GO działa tylko z nowymi dekoderami NC+

Nie chciałem wdawać się w dyskusje szczegółowe bo bardziej zainteresowany byłem migracja a nie "bajerami" które sa niedopracowane.

Mam tylko taką smutną refleksje - jeśli NC+ chce w ten sposób przekonać ludzi że ma nowa definicje rozrywki to ciężko będzie i nie pomogą reklamy ani przeprosiny w gazetach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że problem leży w tym iż mam 2 routery w sieci. Teraz spiąłem je jako: 1 router (master) a drugi (WiFi) pracuje jako switch. IP dekodera ustawiłem na sztywno i mogę oglądać netVOD+. Wszystko hula bez problemów, a w iphone wyświetla, że nie ma połączenia z dekoderem w sieci LAN. Co za [beep]...

Macie deki podłączone kablem czy Wifi? Może trzeba po kablu żeby pilot działał...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że problem leży w tym iż mam 2 routery w sieci. Teraz spiąłem je jako: 1 router (master) a drugi (WiFi) pracuje jako switch. IP dekodera ustawiłem na sztywno i mogę oglądać netVOD+. Wszystko hula bez problemów, a w iphone wyświetla, że nie ma połączenia z dekoderem w sieci LAN. Co za [beep]...

Macie deki podłączone kablem czy Wifi? Może trzeba po kablu żeby pilot działał...?

 

Mam tak: dekoder---kabel---router--wi-fi---ipad (wszystko po dhcp) - śmiga

 

Jutro sprawdzę takie ustawienie z pilotem i dam znać: dekoder---kabel---router---wi-fi(brige mode)--router--ipad (wszystko po dhcp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmowie z konsultantem przy migracji, twierdził on że pozostając przy starych dekoderach cyfry będę mógł korzystać z nc + go. Wg informacji ze strony nc+ aby korzystać z tej funkcjonalności wymagane jest:

"Aby skorzystać z nc+GO należy być Abonentem nc+ i posiadać aktywną umowę oraz:

posiadać odpowiednie urządzenie iPad 2+, iPhone 4+ lub tablet Android 4+.

pobrać bezpłatną aplikację z App Store bądź GooglePlay i zainstalować ją na urządzeniu mobilnym

połączyć urządzenie z internetową siecią WiFi lub 3G"

nic więc nie nie pisze o wymogu posiadania nowego dekodra nc+. Nc+go jest dedykowane dla tabletów (oraz iP...) i odbioru wybranych kanałów tv i radiowych via internet, poza domem więc co do tego mają mieć nowe dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus dziala nc+go na dekoderze philips pvr z cyfry? Chodzi mi oczywiscie o opcje "poza domem". Dzwonilem na infolinie i powiedziano mi jasno ze nie ma takiej opcji zeby to zadzialalo bo aplikacja jest parowana z dekoderem. Dodam ze ciagle nie mam umowy pisemnej - a przedluzalem umowe 2kwietnia, wiec nie moge nawet sprobowac zalogowac sie bo nie znam hasla cyfrowego... Na infolinii kazali mi cierpliwie czekac az przyjdzie...

 

Cytat od konsultanta : " prosze Pana, my tu jestesmy bardzo zajeci, i nie mamy czasu wszystkim wyslac nowych umow. Prosze cierpliwie sprawdzac poczte i na pewno w ciagu kilku nastepnych tygodni umowa przyjdzie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus dziala nc+go na dekoderze philips pvr z cyfry? Chodzi mi oczywiscie o opcje "poza domem". Dzwonilem na infolinie i powiedziano mi jasno ze nie ma takiej opcji zeby to zadzialalo bo aplikacja jest parowana z dekoderem....."

"NC+GO darmowa aplikacja na tablety iPad i Android 4.0+, a także na smartfony iPhone'

Więc jak w ogóle chcesz to uruchomić na dekoderze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam umowe z nc zawarta w punkcie i brak hasla literowego jak i cyfrowego..aplikacja nc go ma dzialac na tabletach i opowiadanie ze ona jest parowana to czyste brednie opowiadane przez operatorow nc .Ja jak dzwonilem to wysmialem konsultanta powiedzialem mu by bredni nie opowiadal.Ale jak widze dalej te bzdury ludziom opowiadajom!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poprawnie skonfigurowana sieć - dekoder odbiera VOD.

- Pilot na iphone 5 wyświetla się komunikat "brak połączenia z dekoderem w sieci domowej LAN". Widoczna w lewym górnym rogu ikonka dekodera, czyli niby wszystko OK. Nie działa również zdalne polecenie nagrywania, ale to chyba jeszcze nikomu nie działa.

- Pilot na Ipad 2 nie wyświetla komunikatu, ale też nie działa. Nie działa też biblioteka nagrań i zdalne nagrywanie. W ipadzie mam wersję 2.0 czyli przed aktualizacją i znalazłem opcję w ustawieniach ogólnych gdzie można ręcznie wprowadzić IP dekodera. W iphonie nie ma tej opcji albo dlatego, że to wersja 2.1, albo dlatego że to smartfon, bo nie ma też biblioteki nagrań.

Dekoder połączony z routerem przez moduł Wifi netgear polecany przez NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam umowe z nc zawarta w punkcie i brak hasla literowego jak i cyfrowego..aplikacja nc go ma dzialac na tabletach i opowiadanie ze ona jest parowana to czyste brednie opowiadane przez operatorow nc .Ja jak dzwonilem to wysmialem konsultanta powiedzialem mu by bredni nie opowiadal.Ale jak widze dalej te bzdury ludziom opowiadajom!!

Nie wiem, czy to brednie, czy też nie, ale mnie również konsultant poinformował, że muszę wziąć Platynę i dekoder adb od nich, żeby móc to oglądać. Z moim pacem ponoć jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niedopowiedzenia to ich polityka . Podczas przedluzania umowy jakos nikt nie wspomina ze nc+go jest powiazane z ADB i jak sie ma inny dekoder nie bedzie dzialac. Kto wymyslil taka aplikacje ? Jaki [beep] z n... !!! Tylko oni mieli takie swoje ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...