Jump to content

Pawcio29

Users
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Pawcio29

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. No ja dzwoniłem sam na ten nr z SMS-a to jest DUK z Krakowa. Wiele czasu nie masz, bo dzisiaj ostatni dzień lutego....
 2. Rozmowa z przemiłą Panią z DUK, w efekcie: Extra 6C+ - 69,99 Eleven - 11,90 HBO , HBOgo - 0 przez 5 m/cy MP - 0 MRS - 0 dzierżawa PACE - O Razem 81,89, czyli utrzymany status quo (bo dotychczas nie miałem ELEVEN , ale z racji Kubicy i naszych chłopaków z serie A trzeba było poszerzyć). Aktywuję jutro (dodatkowy miesiąc HBO). Niestety nie mogłem uzyskać wymiany MRS na dekoder 4K i C+4K. Jedyna możliwość to zdanie kart Cameleon i PACE i wtedy miałoby sie okazać jaka byłaby wysokość czynszu najmu (do 15 zł m-c), a C+4K jak dla mnie 10 zł - nie skorzystałem. W trakcie rozmowy trochę śmiechu , miła Pani od razu namierzyła fakt, że korzystam z ofert przedstawianych na znanym forum:)
 3. Dzisiaj miałem to samo + utrzymanie MRS i dotychczasow dzierżawa 1xPACE za 0 zł - razem 81,90 zł. Na moją propozycję rezygnacji z MRS w zamian za premiumbox4 k i C+4K i HBO (w tym go) , chwila zadumy i jesteśmy na jutro umówieni na rozmowę.
 4. Ukłon w stronę klienta:) A ja chciałem tylko na Discovery film przyrodniczy obejrzeć😎. Oddajcie moje piniondze krętacze. o 22.45 serwery cudownie ozdrowieją.
 5. Wg mnie świetna oferta. Brakowałoby mi tylko ELEVEN . HBO i HBO GO jest na 24 mce? Ja planuję w ramach negocjacji przedłużeniowych zrezygnować z MS i oddać wysłużone Cemeleony i PACE które mam obecnie za 0zł i w to miejsce pozyskać premium boxa i C+4K za Ozł. Ktoś przerabiał taki manewr?
 6. W ICA mam ofertę (bez wypowiedzenia) Extra+ 6C+ za 69,90 tylko nie wiem dlaczego nie mogę wybrać tego bez MR (10zł). Ostatecznie dobiorę HBO GO bez abonamentu (online) za 19 zł, testuję to od paru dni (miesiąc free) chodzi nieźle, choć gorzej od Netflixa, a plus taki, że można zrezygnować w każdym miesiącu. No własnie siedziałem czytając wątek, aż tu ... telefon... Oferta: Extra+ 8C+, HBO, HBO GO 24 mc, Mistrzowska Piłka 24 mc, MR Standard free, Najem 1xPACE free - 99,99 zł za całość tylko dzisiaj, ostatnia szansa.... Ultrabox 4K nie przewidują dla mnie. Pytałem o mistrzowską piłkę po lipcu, czy jest gwarancja , oczywiście ma być:). Na razie podziękowałem.
 7. Do końca marca mam Extra, 6C+, za 69 zł MS standard (2 camele), 1xPACE za O zł. Na razie dzwonią bez mojego wypowiedzenia to nie odbieram, od grudnia codziennie 3 telefony:) Zamierzam zrezygnować z MS i upolować: Extra z 8C+, HBO GO (pewnie z HBO bo samego GO nie ma), Ultrabox, i Mistrzowska Piłka. Jest to realne za 90 zł?
×
×
 • Create New...