Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pakiet platinium migrowałem z c+ nie migę się zalogować jak jest przyczyna. Czy to tylko działa dla abonentów byłej N. Zostałem ze swoim dekoderem Pace

Niestety na chwilę obecną z Pace oferta nie działa ale ponoć do końca kwietnia mają zrobić aktualizacje softu ( zaznaczam PODOBNO :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem nie moge sie zalogowac pisalem o tym juz wczesniej,zmigrowalem z cyfry mam media boxa,i wlasnie wystapil problem z logowaniem,wiec chwycilem sluchawke i po okolo 30min,dodzwonilem sie do obslugi technicznej,po wnikliwej analizie problemu przez konsultanta,stwierdzil i tu UWAGA,moj dekoder musi byc podlaczony do internetu dopiero wtedy usluga bedzie dzialac na moim tablecie(dodam ze aplikacja zainst.sie bez problemu),a wiec drodzy uzytkownicy NGO,jezeli wam dziala to prosze o podpowiedz czy zeby usluga dzialala musze podlaczyc media boxa do neta,czy kosultantant znowu wprowadzil w blad klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiedziałem że usługa łączy cię z Twoim dekoderem dlatego musisz być podłączony do neta i dla tego użytkownicy Pace nie mogą korzystać z NC+Go aż nie zmienią softów w tych dekoderach.

 

O tyle ciekawe, że gdy pojawiła się nGo, to kumpel wpisał po prostu do iPada dane umowy i mu ruszyło. A dekoder stał 50 km od niego, u jego mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem końcem marca i konsultant (po rozmowie z tajemniczym kierownikiem) do Platyny zgodził się na nc+Go za darmo do końca umowy, w czasie samej migracji jeszcze raz zanim wypowiedziałem magiczne TAK zastrzegłem ze mam mieć Go za free (powiedział że jak coś nie będzie mi grało na papierze mam się powołać na ta rozmowę i złożyć reklamację)

Oczywiście jak dostałem Umowę o nc+Go nie ma nawet wzmianki

toteż zgodnie z tym co usłyszałem przy migracji złożyłem początkiem kwietnia reklamację

... no i czekam... dostałem info że odsłuchają i się ustosunkują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...