Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy próbie ustawienia nagrywania, wyskakuje mi problem z komunikacją (co oczywiście prawdą nie jest, bo wszystko inne działa). Czy ktoś ma taki problem?

 

Przyłączam się do pytania. Gdy zmieniam kanał z wykorzystaniem smartfona to wszystko jest ok, a zdalne programowanie nagrywania nie działa (komunikat o problemach z łącznością).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te nCGo na psy schodzi coraz bardziej chociaż nigdy nie było miodzio z tym NC go. Jedynie co w miarę chodzi w tej aplikacji to pilot nc+ taki poszerzony .. A tak z odbiorem rożnych kanałów w domu czy poza nim bywają problemy. Obiecywano poprawić to i owo i nic .. Dobrze tyle że ode mnie jak na razie kasy za to nie biorą.. Bo nie warta t aplikacja nawet złotka dopłaty do abonamentu.. Korzystam na tablecie Asusa raczej do słabych tablet nie należy.. .

Pokazuje mi w teście niby że mogę na tablecie oglądać wszystkie kanały w HD i czasami one krzaczą. OD nc+!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się dowiadywał dlaczego tak jest? Mega mnie to wk....a, że nie mogę oglądać meczu jak jestem gdzieś w terenie.

 

Tłumaczyli to na oficjalnym forum - przy negocjowaniu praw ktoś nie doprecyzował i mogą udostępniać transmisje wydarzeń sportowych po wifi ale już po 3G nie :brawo: w związku z tym, że się są w stanie zablokować tylko dostępu poprzez 3g blokują go całkowicie :brawo: pisali, że usiłują renegocjować umowę... ale trwa to już kilka miesięcy a nadal jest jak było :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

cześć. mam pakiet platinum. zainstalowałem nc+go na tablecie nexus 7 oraz tel samsungu galaxy s3. jeśli chodzi o kanały poza domem to działa ok na obu sprzętach. za to kanały "w domu" - tu zaczyna się problem. otóż na sgs3 w ogóle nie ma tej opcji, z kolei na tablecie jest z tym, że działa tylko kilka kanałów. chyba tylko te w standardzie SD. próbuje uruchomić nagrania ale te nagrane z programów HD nie idą, w standardzie SD już działają. dodam, że na obu urządzeniach połączony jestem z głównym dekoderem. widać nawet jego ikonkę w lewym górnym rogu.

ktoś wie dlaczego tak jest? apka po prostu nie jest jeszcze w pełni dograna? na tablecie w opcji "w domu" mam mnóstwo dostępnych kanałów ale te najważniejsze jedynie w HD chociaż na dekoderze są dostepne przecież też w SD jak na przykład tvn, polsat, tvp1,tvp2 itd. po co zrobili tak, że SD nie są dostępne skoro HD nie działają?? idiotyzm normalnie jak dla mnie.. Gdyby nie to to byłbym z tej funkcji ogólnie zadowolony. kanały SD na nexusie maja świetną jakość, że nawet HD mi nie trzeba. śmiga fajnie bez szarpania. Na sgs3 nie ma opcji "w domu" na nexus 7 z kolei HD nie idą.. tyle czasu pracują nad tą aplikacją a to nadal nie jest w pełni działające.... Kogo oni tam zatrudniają za tych IT??

jak ktoś ma jakieś info w tej sprawie to piszcie. ciekaw jestem. chyba, że ja coś źle robię tylko sam nie wiem co tu źle można robić....

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się :) Ta aplikacja to jedna wielka niedoróbka, za którą w dodatku każą płacić. Na Samsungu zapomnij o kanałach w domu, mam też i nie działa. Podobnie jak u ciebie zainstalowałem na tablecie i pojawiła się ikonka w domu ale tv nie szło normalnie oglądać, dodatkowo skasowała mnie chyba 10 zł dodatkowo za drugie urządzenie. Wyrejestrowałem się szybko z tej usługi i nie tęsknię.

PS

Mamy juz ogólny wątek o nc+go, trzeba poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dziś do centrum obsługi i gość powiedział, że nexus 7 z roku 2013 nie obsługuje mpeg-2 i chyba też mpeg-4. Jest lista urządzeń kompatybilnych na stronie ncplus. Ciekawi mnie jednak dlaczego nexus 7 z roku wcześniej czyli 2012 obsługiwał te kodeki? Czyli na starszym modelu działa a na nowszym już nie. Oczywiście to nie wina ncplus tylko sprzęt po prostu taki ale zamiast iść do przodu to się cofamy. Dojdzie do tego, że wszystkie urządzenia z tej ich listy w końcu będą kompatybilne i nc+go będzie śmigać ale wtedy pojawią się już nowe tablety i nowe telefony i na nich z kolei znowu coś nie będzie działać. Teraz mam czekac do kolejnej aktualizacji, która pojawi się może na gwiazdkę i liczyć, że wtedy zdarzy się cud. Fajnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeśli nie masz dekodera ADB to nici z nc+ go.

ja mam pace i reklamacyjnie właczyli mi nc+go, działa opcja "poza domem", "w domu" nie idzie, pokazuje, że nie ma połączenia z dekoderem. Tak czy inaczej można uruchomić opcję mając dekoder z cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam 3 pytania:

 

czy mediabox musi być podłączony do internetu żebym mógł się zarejestrować w aplikacji na smartfonie? Cały czas mam komunikat Rejestracja trwa, proszę czekać"

 

czy do Canal + VOD mediabox też musi być podłączony do internetu

 

czym się rożni nc go od netVOD?

 

dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja to wykupilem. Zuzel chodzi, hiszpanska tez. LM jeszcze nie wiem. Polska liga nie.

Wskazowowka dla rejestrujacych urzadzenia. U mnie nie dalo sie zarejestrowac przy polaczeniu przez dane komorkowe. Konsultant poradzil, zeby sprobowac przez wifi i poszlo. Potem juz dziala przez dane kom. bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam moje pytanie z przed 3 stron. Udaje Wam się zaplanować zdalnie nagrywanie na dekoderze przez NC+ GO?

Drugie pytanie - na NC+ GO w opcji Poza domem mam tylko kilka kanałów, a nie powinny być przypadkiem wszystkie, które są w abonamencie?

I pytanie trzecie, niezwiązane bezpośrednio z NC+ GO, ale związane z pytaniem pierwszym - czy udaje Wam się zdalnie zaplanować nagrywanie na dekoderze przez Program TV na stronie NC+? Boi jakiś czas temu ta opcja jeszcze działała, a teraz jest cały czas komunikat "Oczekiwanie na odpowiedź dekodera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...