Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie niektórzy głupoty piszą np. po co ten program ma być w c+ !! Nie wiedzą że teraz nikt poza tym programem nie transmituje naszogo świetnego żużla!! A ten program powinien być w kablówce a nie żeby go znaleźć nie można!! W tym roku już speedway nie będzie puszczany w cp!! Umowa się zakończyła... Teraz GP można oglądać w c+ ale gdzie oglądać mecze ligowe?? Niech ten program jak najszybciej wejdzie w skład c+ bo nasi moim zdaniem mają najlepszy skład!!UNIBAX TORUŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 6 kwietnia:

 

Unia Leszno - CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa

godz. 16.30 live TVP Sport

godz. 18.30 TVP 3 ośrodek Katowice

godz. 18.30 TVP 3 ośrodek Kraków

godz. 18.30 TVP 3 ośrodek Rzeszów

 

Caelum Stal Gorzów - Atlas Wrocław

godz. 18.30 TVP 3 ośrodek Wrocław

godz. 18.30 TVP 3 ośrodek Gorzów Wlkp.

godz. 18.30 TVP 3 ośrodek Bydgoszcz

 

Poniedziałek, 7 kwietnia

 

Unia Leszno - CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa

godz. 1.15 TVP Info

 

Caelum Stal Gorzów - Atlas Wrocław

godz. 19.30 TVP Sport

 

magazyn "Wokół toru"

godz. 0.45 TVP Info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja bym nie był tego taki pewny. Wiele się spekuluje na temat rychłego dołączenia TVP Sport do ofery Cyfry+, ale nic z tego nie wynika. Dla mnie to jest dosyć niezrozumiałe. TVP powinna dążyć do tego, aby dostęp do jej kanałów tematycznych miało jak najwięcej osób. Tymczasem jest odwrotnie. Jest też problem z transponderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze jeszcze przed Pekinem. Akurat zrobia podwyżke i za te 2 złote dadzą TVP Sport i Historie!

Nie gadaj, że nie masz TVP Historia, bo masz i możesz mieć łatwo dostęp, więc wybacz, ale ja za TVP Historia nie będę płacił, jak chcesz to Ty płać, ja mam za darmo od chwili jej nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na wysłanego wczoraj e-maila do C+ w sprawie TVP Sport

Szanowni Państwo Chciałbym się dowiedzieć

czy do czasu Olimpiady będzie dołączony do platformy C+/w końcu/kanał TVP

Sport.Oczywiście,że na Eurosporcie będą transmisje Olimpijskie.Jednak na

kanale TVP Sport będą transmisje głównie nastawione na udział Polaków a

z uwagi na różnice czasowe ważne będą powtórki a te nie będą w

takiej skali w TVP 1 i 2 co w TVP Sport.Na ten krok na pewno czekają wszyscy

abonenci C+ i mam nadzieje,że nie zawiedziemy się.Serdeczne pozdrowienia i

czekam na odpowiedź. Z poważaniem....

otrzymałem dziś taką odpowiedź
Szanowny Panie .....,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Cyfra+ nie jest

producentem kanału TVP w związku z tym wszelkie pytania dotyczące programów

proszę kierować na adres http://www.tvp.pl/ .

 

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

Dorota Bąk

Dział Relacji z Abonentami

 

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 0 801 066 066 lub 022 310 45 45

Fax: 022 310 45 44

 

Skorzystaj z Internetowego Centrum Abonentów: http://www.ica.cyfraplus.pl

A więc chyba lipa z tym programem bo" cały w tym ambaras aby dwie strony chciały naraz".Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że te wszystkie spekulacje odnośnie dołączenia TVP Sport bądź to do Cyfry+ bądź to do Cyfrowego Polsatu nie mają sensu. Nie nastawiam się na pojawienie się w najbliższym czasie kanału TVP Sport ani w Cyfrze+ ani w Cyfrowym Polsacie. Gdyby TVP Sport miała pojawić się w którejś z tych platform, nastąpiloby to już dawno. Odpowiedź na Twój mail, Marek, dowodzi, że pewnie nawet nie są prowadzone żadne negocjacje odnośnie dołączenia TVP Sport do oferty Cyfry+. Gdyby było inaczej, odpowiedzieliby Ci, że rozmawiamy, prosimy o cierpliwość. Przytoczona odpowiedź ze strony Cyfry+ dowodzi, że ta jest gotowa w każdej chwili dołączyć ten kanał, ale TVP albo się na to nie godzi, albo stawia zbyt wygórowane warunki. Może być oczywiście i tak, że negocjacje trwają, a odpowiedź jest właśnie tej treści dlatego, żeby nie robić ludziom niepotrzebnej nadziei. Ja jednak nie mam złudzeń co do tego, że TVP Sport pojawi się w którejś z tych dwóch platform, chociaż muszę przyznać, że polityka TVP odnośnie udostepniania swoich kanałów poszczegolnym platformom jest dla mnie niezrozumiała. Dlaczego niby N ma mieć w swojej ofercie ten kanał a inne platfromy już nie. TVP jest nadawcą publicznym i nie powinien sobie tak dowolnie rozporządzać poszczegolnymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich warunków by TVP Cyfrze+ nie stawiała, to nie zmienia faktu, że TVP jest nadawcą publicznym a nie prywatnym przedsiębiorstwem pana Urbańskiego. To, że pan Solorz nie udostępnia sygnały kanału Polsat ani Cyfrze+ ani N, to jego sprawa. Ale z TVP jest inna sytuacja. Kanały TVP powinny być obecne we wszystkich platformach cyfrowych i sieciach kablowych lub nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu nie masz racji ;-) Prawo nie nakłada obowiązku udostępniania kanałów telewizji publicznej na platformach cyfrowych. To jest właśnie feler naszej ustawy. Ustawa mówi o konieczności zapewnienia kanałów przez sieci kablowe w kolejności - ogólnopolskie stacje publiczne, potem regionalne, potem nadawcy społeczni (bp. TV Trwam), następnie kanały obecne na danym terenie (czyli również Polsat, TV4, TVN) i potem wszystkie inne. Jest to zasady must carry. Niestety u nas nie powiązano tego z zasadą must offer, czyli TVP nie musi oferować swoich kanałów nikomu, podobnie inne kanały społeczne (Trwam) czy komercyjne (Polsat). W ogóle nie ma też mowy o platformach cyfrowych, a tylko o sieciach kablowych.

 

A TVP Sport nawet w nazwie nie jest publiczna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wyraziłem się zbyt jasno - platformy cyfrowe w ogóle nie muszą zapewniać dostępu nawet do głównych anten TVP.

 

A co do kanałów tematycznych to chyba tak, w ogóle nie ma przy nich konieczności zapewnienia, ale tutaj nie jestem pewien i zdaje się na Ciebie i p. Katarasińską, aczkolwiek też żyję w takim przekonaniu :D Tym bardziej, że zdaje się, że TVP Sport nie ma w koncesji wpisanego utrzymania z abonamentu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVP Sport, macie rację. To nie jest kanał misyjny a komercyjny. Tylko mam pytanie po co uruchomiono ten kanał, skoro ma do niego dostęp tak wąskie grono odbiorców. Jeżeli kanały TVP Kultura czy TVP Historia udostępnia się szerokiemu gronu odbiorców, to dlaczego tak nie jest z TVP Sport. Ja wiem, że licencje na prawa do transmisji rozmaitych imprez i zawodów sportowych są ograniczone tylko do naszego kraju, ale przecież Cyfrowy Polsat i Cyfra+ zakodowałyby sygnał tak, żeby nikt poza terenem naszego kraju nie miał do niego dostępu. Prawda jest taka, że oprócz abonentów platformy N i sieci kablowych, nikt więcej nie ma do tego kanału dostępu. Jezeli doliczylibyśmy do tego około 2 mln abonentów Cyfrowego Polsatu i jakieś 800 tys.-1 mln abonentów Cyfry+, to daje nam około 3 mln. To bardzo duża widownia. Szkoda, że w TVP myśli się jakimiś kategoriami pozaekonomicznymi. Mam w domu Cyfrę+ i Cyfrowy Polsat. Razem płacę miesięcznie za oglądanie obu tych platform jakieś 230 zł. W tej chwili, żeby oglądać TVP Sport musiałbym wziąć sobie kolejną, trzecią platformę. Tylko czy jest sens wiązania się z kolejną platformą telewizyjną dla jednego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja najbardziej żałuję, że nie ma NASN w C+. A ten cały TVP Sport mam w kablu. Kaszana straszna. Jeszcze nic tam nie przykuło mojej uwagi na więcej niż 10min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...