Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 27 sierpnia w ofercie nc+ kanał StudioMed TV (kanał 139).

Cytat

Studiomed TV będzie dostępna u operatorów telewizji kablowych oraz platform satelitarnych. Pierwszymi, którzy udostępnią kanał swoim abonentom, są platforma nc+ oraz operator telekomunikacyjny JMDI*. Abonenci nc+ uzyskają dostęp do kanału już 27 sierpnia. Data startu w JMDI zostanie potwierdzona w najbliższych dniach, ale będzie to na pewno najpóźniej na początku września, informuje nadawca.

Głównym źródłem przychodów mają być opłaty abonamentowe od operatorów, a nie reklamy, choć te również będą obecne, czytamy w komunikacie.

Dostępność Studiomed TV:

  • Platforma nc+ - poz. 139

 

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ataman76 napisał:

Czyli ubożeje oferta nc+, no cóż został mi jeszcze rok, na pewno nie przedłużę.

Jak ubożeje? Usuwają jeden kanał ale wskoczy coś innego zapewne :-)

np. ten nowy kanał:

https://satkurier.pl/news/183090/rusza-studiomed-tv-nowy-kanal-o-zdrowiu-i-medycynie.html

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, pablo21 napisał:

Jak ubożeje? Usuwają jeden kanał ale wskoczy coś innego zapewne :-)

np. ten nowy kanał:

https://satkurier.pl/news/183090/rusza-studiomed-tv-nowy-kanal-o-zdrowiu-i-medycynie.html

@pablo21 jaki jeden? Trzy kanały znikają z oferty NC+ zapomniałeś chyba o Zest TV i Trace Urban :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy coś nowego w to miejsce nie wskoczy do oferty NC+ vel Canal+? Nie mogą od razu odkryć wszystkich kart :-) Operator platformy ma prawo wycofywać kanały jak uważa że nie cieszą się duża popularnością wśród abonentów lub zaśpiewają sobie za przedłużenie umowy z nimi o dystrybucję więcej kasy niż są warte lub była poprzednia umowa :-) Kanał Da Vinci pamiętajmy że nadaje z tp CP i jest też w jego ofercie ale między nimi a CP z tego tytułu jest inna umowa pewnie niż z NC+. Ja tych trzech kanał nigdy nie oglądałem. Może czasem przełaczyłem na kanał Trace Urban ale jakość SD mnie odstrasza. Kanał bez reklam na wyłaczność w NC+ a jakość kiepska :-( Da Vinci jest w HD ale tylko w kablu a jakość jego w SD też odpycha. Zest TV to już całkiem nie wiem po co ten kanał jest? :-(

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa pozycja Active Family TV w nc+!

"Kanał Active Family dla ludzi, dla których sport to zabawa, pretekst do spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi w dniu 23 września br. zmieni pozycję z 209 na 188 w dekoderach platformy nc+."

http://spam.pl/nowa-pozycja-active-family-tv-w-nc/?fbclid=IwAR3CvE6_VusaTyQsTYYrZRCT9MXU5xuUnR73T1clgteR1djDYWlcGy4fPLw

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 22:27, BizzareX napisał:

@lukx95 To konowały mogą, już iść na zieloną trawkę. Dr Google i ten kanał, i jedziemy z leczeniem "zrób to sam".??

Ja to widze tak, że pewnie 90% "lekarzy" na tej stacji będzie mówiło, że zdrowa żywność uleczy Cię od wszystkiego + 20kg suplementów od sponsorów, "no bo, nigdy nie masz pewności..:" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Medicover niż jakiś konkretny producent leku. Po pierwszym dniu emisji Studiomed TV nie widzę jakiegoś nachalnego lokowania produktu a ramówka jest w miarę zróżnicowana i zawiera odpowiedni balans pomiędzy treściami zagranicznymi a polskimi programami. Myślę, że nieźle się przygotowali do startu. Kanał wypełnia rynkową lukę, są pierwszym kanałem o typowo medycznej tematyce w Polsce (nie licząc nienadającego już z satelity TVN Med).

 

P.S. w sieci pojawiła się informacja nt. zmiany numeracji kanału Active Family w NC+. Pojawia się tam konkretna data tj. poniedziałek 23 września - czyżby to data inauguracji Platformy Canal+?

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...