Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Bloo411 napisał:

Jak polscy nadawcy nie śpieszą się z uruchomieniem kanałów w 4K, to Platforma Canal+ dodaje kanały zagraniczne w tym formacie. Co mają innego zrobić, skoro ludzie są spragnieni 4K?

 

Tak jak pisał wyżej @kingofsouth jest Eleven 4K. Jest Travelxp 4K, świetny Stingray Festival 4K, nawet Funbox 4K byłby lepszy ;).

To Museum 4K to mi przypomina stare czasy jak Cyfra+ łatała ofertę cudakami typu Marco Polo i Seasons. Pamiętam też, że był jakiś fracuski teleshopping z "luksusowymi towarami" w ramach oferty platformy :D.

 

edit: przypomniało mi się, "Wishline" :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot, żeby był Eleven 4K, to CP musiałby go umieścić na satelicie, a miejsca na tp. praktycznie brak. Poza tym, CP traktuje temat 4K po macoszemu, ta platforma nie ma nawet dekoderów 4K w swojej ofercie. Co do innych kanałów, które wymieniłeś, to nikt przecież nikt nie powiedział, że w przyszłości PC+ nie doda ich do oferty. Tym bardziej, że nadają na 13'E, więc myślę, że jakaś tam szansa jest.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej jakości jak to Museum 4K to by się miejsce znalazło ;).

Ogólnie potrzebny jest kolejny transponder zarówno jednej i drugiej platformie, jeśli nie chcą stać w miejscu, plus nie emitować koszmarków w SD - na podmiankę czeka sporo popularnych kanałów jak chociażby TVP Kultura, Stopklatka, Puls 2 itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bugmenot napisał:

Na HB jest tylko Travelxp 4K z tego co wymieniłem. Natomiast wszystkie Eleveny jak na razie nadaje NC+ ;).

 

Jeszcze tak, ale pewnie "za chwilę" to się zmieni i kanały przejdą na tp. CP i zapewne będzie jeszcze większe narzekanie na jakość paczki Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze nie ale być może już nie długo będzie to możliwe

https://satkurier.pl/news/179529/cryptoguard-wspolpracuje-ze-smit-przy-bezkartowym-module-ci.html

A w moim przypadku okazało się że miałem ten kanał wpisany w zadania modułu od nc+. Po wykasowaniu go z listy zadań i wyjęciu modułu tuner już mi go nie blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

A od kiedy to sam moduł bez karty odkodowuje obraz? ?

 

Kilka lat temu udostępniano moduły do odbioru kanałów erotycznych.Np. moduł Zeta Cam Blue. Był to moduł uniwersalny.Bez karty dekodował kanały erotyczne.

https://satkurier.pl/news/29964/modul-zetacam-blue-dla-cpl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...