Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uparli się i mają rację, w Wielkopolsce jest problem z szybkim internetem na wsiach. Niby coś się rusza, bo sieć szkieletowa jest gotowa, ale nie ma komu budować "ostatniej mili". Poza tym wielkopolska Inea koniecznie wciska ludziom na światłowodach pakiety usług Internet+telefon+TV więc raczej nie będą zainteresowani IPTV od nc+.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ankieta to według mnie jedna wielka ściema. Przecież poza Dog TV, Medical Channel , East West i 18+/Women Pack nie ma nic nowego !!! I jeszcze ta poufność. Po co? Śmiechu warte. :mrgreen:

 

Nie mówiąc już o zmianie, która weszła w życie - pakiet FilmBox Pack bez FilmBox i FightBox. Dno !!! To jak pakiet Canal+ bez Canal+ i Canal+ Sport, ale z pozostałymi "canalami" lub jak kto woli w wersji HBO, bez HBO tylko z HBO2 i HBO Comedy (3). DNO !!!

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy DOG TV i Medical Channel nie ma adnotacji ze "kanał dostępny po podłączeniu dekodera do internetu" :cool:

Też mi coś. Wolałbym już, żeby te muzyczne były normalnie oferowane z satelity, a nie jakiegoś internetu.

Ta ankieta to według mnie jedna wielka ściema. Przecież poza Dog TV, Medical Channel , East West i 18+/Women Pack nie ma nic nowego !!! I jeszcze ta poufność. Po co? Śmiechu warte. :mrgreen:

 

Nie mówiąc już o zmianie, która weszła w życie - pakiet FilmBox Pack bez FilmBox i FightBox. Dno !!! To jak pakiet Canal+ bez Canal+ i Canal+ Sport, ale z pozostałymi "canalami" lub jak kto woli w wersji HBO, bez HBO tylko z HBO2 i HBO Comedy (3). DNO !!!

Akurat sam FilmBox jest od lat kanał oferowanym normalnie w pakietach. Stąd nie rozumiem skąd to zdziwienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603: Widać tęgie umysły w nc+ wiedzą lepiej od abonentów jakie ci drudzy kanały chcą oglądać :lol2:

 

ale z tych dwóch kanałów, to DOG TV jednak zapowiada się lepiej niż Medical Channel, bo wiele osób jest wrażliwych w kwestii operacji i ten kanał raczej nie będzie dla nich miłym dodatkiem do oferty w porównaniu z tym pierwszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi coś. Wolałbym już, żeby te muzyczne były normalnie oferowane z satelity, a nie jakiegoś internetu.

Akurat sam FilmBox jest od lat kanał oferowanym normalnie w pakietach. Stąd nie rozumiem skąd to zdziwienie.

Przepraszam, przeoczenie i "rozpęd" :oops::hello: , co nie zmienia faktu, że FightBox powinien być, no dobrze - wypadałoby by był w pakiecie FilmBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie, to tylko dla tych co sobie go wykupią. A Ty już Twierdzisz, że dla wszystkich. Przynajmniej tak to rozumiem.

Racja, zapomniałem o tym, że teraz nowości nie są dodawane do pakietów, tylko sprzedawane oddzielnie :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć można.

Według mnie to nie są marzenia, a coś co może się spełnić. Skoro chcą więcej kasy, to mają teraz możliwości. A jak ktoś będzie narzekać że dużo płaci to mu zrabatują na zero, na cały okres umowy Dog TV, Sundace, Music albo inny wypchajki umowy. Może to zabrzmieć lepiej niż Filmbox na 6 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myślę ze zmiana MGM HD na AMC HD pozwoli dopracować lepiej( poprzez dodanie dobrych seriali) ten kanał.

Uważam jednak że i tak jest do dobry kanał :wink: Jest angielka wersja + polskie napisy więc tylko się cieszyć  :wink: Wiadomo coś już o jakiś nowościach w NC+ ???

Kiedy pakiet FranceTV  w NC+???( podobno zostają ze swoimi kanałami na HB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

France TV jest cały czas.

A w którym to zestawieniu, bo kilkanaście wersji już oglądałem i jakoś w żadnej go nie widziałem. Oddzielny pakiet - jakoś nie kojarzę. A jeżeli nie oddzielny, to w którym z oferowanych przez nc+ są kanały France 2HD, France 3, France 4, France 5, czy France O ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz 5 raz o tym piszemy.... Mezzo jest oficjalnie dostępny dla każdego klienta obecnego i nowego na każdym dekoderze.

 

France TV nie jest już oficjalnie i praktycznie niedostępny dla nowych klientów, można sobie jeszcze włączyć tą opcję jak się jest abonentem ze starą kartą Cameleon po dawnej C+ i trzeba to zrobić w salonie nc+ pod warunkiem, że pracownik salonu będzie wiedział jak to zrobić... Jest to oddzielna opcja za 10 zł pozostałość po C+ :-)

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...