Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam szczerze, że czytając Was mam ubaw po pachy.

I nie mam na myśli Waszych dywagacji, które ligi spadną, które zostaną utrzymane - bo tego nikt nie wie do czasu, gdy umowa nie zostanie podpisana i ogłoszona.

 

Natomiast w całej tej dyskusji żenujące jest to, że wymagacie od Canal+ wszystkich najważniejszych lig świata i samych premier filmowych prosto z kina, a kiedy przychodzi do dyskusji o cenę to żądacie Canal+ za pół darmo, a najlepiej za darmo (wystarczy poczytać tematy o ofertach nc+ dla stałych klientów). Nie da się utrzymać dobrej oferty Canal+, jeśli klienci, wielcy "kibice" i "kinomani" nie chcą płacić :D

 

Więc przed wymaganiem od kogoś super oferty sportowej, warto zastanowić się "czy chcę za to zapłacić więcej" a nie mniej. A później wymagaj ;)

 

Jedno jest pewne, nowe prawa sportowe spowodują zmiany na rynku. Nie zakładajcie też, że wszystko co kończy się Canal+ zgarnie Polsat, bo jak widać po siatkarskim mundialu też nie na wszystkich ich stać. A po drugie Polsat nie ma kanału premium i takiego raczej nie stworzy, bo ma klienta, który raczej nie wydaje więcej kasy niż wybrany abonament.

 

Najważniejszą zmianą w Canal+ zapewne będzie Ekstraklasa. Ale jeśli Ekstraklasy będzie mniej (lub wcale), to Canal+ będzie miało więcej kasy na pozostałe prawa sportowe. Moim zdaniem ligi zagraniczne w Canal+ raczej nie będą zagrożone, szczególnie te ważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Października przechodzę do NC+ ze względu na piłkę nożną... nie chciałbym być niemiło zaskoczony jak C+ straci jakiejkolwiek prawa piłkarskie... ale w sumie najmniej by bolała utrata włoskiej i francuskiej... no ale wtedy koszta te same a meczy mniej... mam nadzieję że pozostanie jak było a Ekstraklasa mnie nie interesuje, czasem obejrzę ale tylko dlatego że jest i nie ma co oglądać innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, ze Kolega ta154san ma nieco oleju w głowie

 

Niestety ale realizm jest bardzo nie na rękę SK. Lepsze są bajdurzenia że za eszleką cenę coś czegoś ktoś nie odda. Dziecinne to trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że beIN SPORTS wejdzie do Polski i zagrozi nc+?

 

Z jednym kanałem? z czym? Co zaoferują czego nie maja juz obecni gracze na rynku? Z ligą darts czy snooker'a na wyłaczność? Myślisz że tłum się rzuci by kupić kolejny nowy abonament?

Lepiej jest sprzedać/udzielić prawa konktretnemu nadawcy niż uruchamiać całą machinę i ponosić jej koszty. Zero kosztów własnych czyli większy zysk. Bo nawet do promocji nabywca praw się znacząco jak nie w całości dorzuci.

Za Polacy to oczywiście zarabiaja minimum 1500 EUR na miesiąc ....

Kolejne SciFi.

 

Czy wy nie rozumiecie że znacznie więksi nadawcy zbankrutowali właśnie przez sport? Ceny za praw do transmisji sięgają do absurdalnych poziomów. Często powyżej możliwego zwrotu aby wyjść przynajmniej na zero. Niedługo się okaże czy C+ będzie chciało odkupić resztę udziałów ITI czy poszukaj kolejnego sponsora (bo ocenia nisko nasz mały ryneczek). Do tego czasu będą za wszelką cenę trzymać abonentów, utrzymywać ofertę wykupionych praw, będą karmić bzdurnymi wskaźnikami kreatywnej księgowości . Potem dokładnie policzą koszty i przychody i ze sporej części zrezygnują.

 

Nie liczcie ze wsio kupi Solorz. Jemu jeden ze sponsorów i to istotnych ubył. To że postawił ceny zaporowe na siatkówkę dowodzie ze z kasą krucho. Oby wyszedł tylko z lekką stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same bzdury w tym temacie .

 

 

Polsaty Sport w nc+ ? C+ w CP ? Kto wymyśla takie bajki ? A po [beep]ę mi Polsat Sport jak tam piłki nie ma ? Siatkówkę mam oglądać ? A może dla Cafe Futbol co jest na ipli czy PSN .

 

Nawet w nowym spocie nc+ jest że paczka CANAL+ dostępna w przekazie satelitarnym tylko w nc+ .

 

BPL i La Liga przedłużone na kilka lat. LM też,resztę też przedłużą.

 

Co do ekstraklasy to jest mi to obojętne.Co by to przeszkadzało jakbym miał na nc+ a ci co też płacą tylko że za CP mieli w Polsat Sport.

 

nc+ ma mniej abonentów od CP bo w ogóle nie celuje w klientów CP.Powinni zrobić wypasiony pakiet za 30zł z kanałami ktòre są w CP drożej albo wcale - nSport + , Eurosporty , Kuchnia , Ale Kino , itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto komentuje że canal+ dają za pół darmo i rząda niskich cen typu najlepiej 49zeta to przypominam że właśnie takie ceny zabiły Nke i nie tylko. Pamiętam jak tutaj mówili o niskim cenniki w Rumunii platformat Boom TV ceny za max było coś kolo 50zeta za fulla. No i co jak się skończyło a tak że już ich nie ma.

 

Poza tym jest spory % userów z platynami albo tzw że maja kase a nie oglądają albo płacą bo dany kanał jest tylko w tym pakiecie.

 

Ten cały bajzel z kasa i problemy z ekstraklasa wychodzą im teraz bokiem bo zaliczyli falstart.

 

Pytanie po co jest ZESTV i Motowizja?

 

czemu nadal dla cameleonów w NC+ brak Mezzo

 

Adventur dodatkowo płatne i History

 

 

tutaj także ktoś musiałby posprzątać zamiast wolac 2-5zeta za kanał śmieciowy Mezzo nim nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan - nie dziw się że ludzie chcą płacic jak najmniej. Takie życie.

 

Ja i duża czesc użytkownikow z miłą chęcią zapłaciła 30 - 40 zł za sam dostęp do 6xC+ oraz tematyczne C+. Idziesz do punktu podpisujesz umowę - dostajesz kartę. Reszta kanałow jest mi zbędna. Po co mam za nie płacic i nie oglądac.

C+ zmusza mnie do płacenia więcej za cos z czego nie korzystam żeby oglądac to na czym mi zależy. Więc walczę o jak najniższą cenę.

 

Jestem ciekaw czy dożyję czasow kiedy sam będę mogł wybrac te kanały ktore chcę oglądac i za nie płacic. Powiedzmy od 1 do 5 za dany kanał.

Pierwszy operator sat - iptv ktory to zrobi odważy się zarobi na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ przejrzał na oczy i widzi brak opłacalności dalszego inwestowania w polską, nieprzewidywalną, targaną korupcją i konfliktami ligę, której poziom nie jest często wyższy niż podwórkowe rozgrywki na osiedlach. Widzi że największe zyski przynosi Liga Mistrzów i tego nie odpuszczą za skarby w świecie. Pewnie wielu lig zagranicznych też nie, ale jeżeli chodzi o polską Ekstraklasę to myślę że odpuszczą przynajmniej na jeden sezon żeby zbadać jak rynek zareaguje, jeśli nie stracą klientów, to zrezygnują na dobre. Miejmy nadzieję że zaoszczędzone pieniądze zainwestują w inne dyscypliny, np. w cieszący się popularnością w Polsce boks i MMA i odbiorą większość tych praw Polsatowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba do Moderatorow, moze by tak przywrocic watek viewtopic.php?f=174&t=30095 ze wzgledu na ostatnie przecieki o mozliwych zmianach w nc+, ktore wyszly z ankiety na ten temat.

Ps. mozna by bylo na biezaco dywagowac, przypuszczac, i wstawiac przeciekowe posty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzi że największe zyski przynosi Liga Mistrzów i tego nie odpuszczą za skarby w świecie.
najchętniej oglądane rozgrywki na C+ to właśnie Ekstraklasa.

Może i z LM są pieniądze, ale to Ekstraklasa robi oglądalność. Przez lata przyzwyczaili ludzi do posiadania Ekstraklasy. Dla nich to sprawa prestiżu.

W przypadku utraty części spotkań polskiej ligi znam przynajmniej 2 osoby, które z abonowania C+ zrezygnują, bo LM im wystarczy na nSport+ oraz TVP i ZDF, który już w sierpniu potwierdził, że będzie się koncentrować na Bayernie i BVB, a TVP pewnie będzie wybierać na zmianę Barcelonę, Arsenal, Real, Bayern i BVB właśnie. Na nSport+ będą pewnie jak zwykle mecze ostatniego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic przywracać, ten obecny wątek, pełni taką rolę.

w tamtym watku byla wieksza swoboda, do dyskusji, a z tad duzo bedzie leciec do kosza :lol2:

Ps. Chyba ze tu do czasu wyjasnienia sie sytuacji co czeka Nas jako nowosc od nc+, bedzie tez ulgowo traktowane to co sie pisze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic przywracać, ten obecny wątek, pełni taką rolę.

Tylko niestety jest mocno zapchany przez tematykę sportową która to powinna być w temacie "Sport w nc+".

Jeżeli chodzi o tutejszy temat do dyskusji to myślę że w wyniku planowanych zmian także Cyfrowy Polsat może coś dostać w zamian za oferowanie Muzo.tv oraz ATM Rozrywki a wcześniej paru swoich kanałów. Prawdopodobnie będą to kanały z DVB-T i nowe stacje filmowe bo na kanały z plusem w logo raczej bym nie liczył. W przypadku gdyby ofiarowali Polsaty Sport to nc+ w zamian pewnie dałaby im nSport+ bo na Canal+ Sport raczej nie byłoby szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozemy tu o wszystkich marzeniach, domyslach na temat byc moze istotnych zmian niebawem w nc+ dyskutowac, i Nasze posty z tego watku nie poleca do kosza jak te wczesniejsze, ani takze nie bedziemy karani ze piszemy nie na temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...