Jump to content

tomwro

Users
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Dobra

About tomwro

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ad 1 i 6. Nie można przez dekoder zamówić. Możesz to zrobić z poziomu panelu internetowego klienta - Mój Orange. Tam wchodzisz w Pakiety i usługi, sprawdzasz ofertę dla Ciebie i już. Ad 5. Tak, dostaniesz dostęp do Mistrzowskiej Piłki - będzie dostępna tak długo, na jaki masz wykupiony pakiet Canal+ Prestige. Niestety nie mogę ci powiedzieć jaki jest termin czy koszt, bo sam mamy opcję Orange Love Premium. Z tego, co widzę na stronie Orange, sprzedają Canal+ na 24 miesiące, z czego pierwsze 3 miesiące są za darmo.
 2. Czy oferta Comfort+, 10*Canal+ i Canal+4K, HBO z HBO GO na cały okres umowy, kolekcje NatGeo i Fox, dekoder Ultrabox - to wszystko za 77,50 zł to dobra opcja? Z tego co was czytam, mógłbym mieć Extra w podobnej cenie, ale wówczas HBO na 5 miesięcy, a potem dodatkowa opłata. Wiem, że można też mieć Mistrzowską Piłkę, ale jak pisze poprzednik za zero to przy Extra. Ewentualnie czy jakoś jest opcja jeszcze na zjechanie. Myślę też o Orange Love Premium (219 zł) full pakiet z Canal+ i HBO, Mistrzowską Piłką, Elevenami i Polsatami Sport, światłowodem i komórką. Wysoki pakiet powoduje, że spada mi cena smartfona, który chcę wziąć. Sumarycznie oferta Orange jest wówczas całościowo droższa o 20 złotych w stosunku do tego, gdybym wziął osobno nc+ i Orange Światłowód z abo komórkowym i smartfonem, który jest droższy w takiej opcji. Mam teraz duży dylemat
 3. A powiedzcie - ta opcja którą chcą mi dać z modułem: Comfort za 22,50 10 Canal+ za 25 zł i Canal+ 4K+ za 10 zł po pół roku (wcześniej za 0) HBO na całą umowę za 20 zł Wszystko za 77,50 zł, ale przy walczeniu o Ultrabox za 0 złotych to dobra opcja by była? Czy jeszcze np. walczyć jeszcze o coś? Nie zależy mi na sporcie - zaznaczam
 4. A Ty wymagasz ode mnie tego, żebym znał wszystkie systemy kodowania platformy, moduły i dekodery Jeśli podczas Mundialu nie miałem na tym module TVP 4K, to jasna jest dla mnie odpowiedź, że moduł nie da rady 4K. Chcę Canal+ 4K. Może być na module, natomiast zastanawiam się, czy gra jest warta świeczki jeśli chodzi o Ultrabox. W szczególności zastanawiam się w kwestii tego, co w 4K można znaleźć w kolekcjach VOD. No i w sytuacji, kiedy za chwilę będzie MyCanal, podejrzewam, że też na Smart TV, nie jest to dla mnie rzecz niezbędna.
 5. Czytaj ze zrozumieniem Mam moduł na własność (stary Conax, jeszcze z oferty n na kartę). Chcę Canal+ 4K, chciałbym więc mój moduł wymienić na dekoder Ultrabox, a chcą mi dać moduł - zapewne Cayman 4K.
 6. W tej chwili mam moduł na własność, na którym nie mogę mieć Canal+ 4K. Generalnie wolałbym Ultraboxa, ale tutaj za 0 złotych chyba nie da rady. Propozycja jest taka, bym zamiast dekodera dostał nowy moduł który zdekoduje Canal+ 4K (za 0 złotych). Wiem, że padła odpowiedź, że drogo, ale naprawdę nie jest mi niezbędny Eleven i Mistrzowska Piłka, a nawet Extra+. A w sytuacji gdy widzę, że w wielu ofertach HBO jest za 0 złotych na 5 miesięcy, a potem 25 złotych, to ta moja opcja na całą umowę już nie jest taka zła.
 7. Standardowo. Comfort 22.50 Canal+ 25 HBO Z GO 20 C+ 4K 6m za zero, potem 10 zł. Dodam, że wszystko na całą umowę. Bardziej chce walczyć o dekoder 4K za 0 niż wymiana na moduł, choć też wchodzi w grę
 8. Obecnie 67,50, jak w stopce. Propozycja Comfort z 10 canal+, do tego HBO z GO w tej samej cenie i 10 zlotych za Canal+ 4K, czyli 77.50 zł. Canal+ 4K za Free na pół roku Wymiana modułu na własność na którym nie idzie Canal+ 4K na moduł ten który odszyfruje 4K.
 9. Ja mam moduł i zależy mi na wymianie na UltraBoxa. Podczas rozmów na temat przedłużenia (umowa do 31 grudnia) ten wątek się przewija i nigdy nie padło, że to nie jest niemożliwe. Jest możliwe, ale np. za opłatą 15 złotych i aktywacją - tak jak piszesz. Zatem nie decydowałem się do tej pory na to, bo jak wiadomo przy przedłużaniu chcemy jak najwięcej za jak najmniej. W 9. miesiącu umowy raczej ciężko będzie ci coś wywalczyć.
 10. Jest taka możliwość żeby wymienić moduł na dekoder 4K, najlepiej przy przedłużeniu. Jestem na tym etapie, że to pierwszy i zasadniczy punkt w rozmowie z konsultantem. Było kilka rozmów, wszystkie były na tak, przy czym oferta mi nie pasuje, bo za dekoder każą płacić 15 zl/ miesiąc
×
×
 • Create New...