Jump to content

tomwro

Users
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Dobra

About tomwro

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A powiedzcie - ta opcja którą chcą mi dać z modułem: Comfort za 22,50 10 Canal+ za 25 zł i Canal+ 4K+ za 10 zł po pół roku (wcześniej za 0) HBO na całą umowę za 20 zł Wszystko za 77,50 zł, ale przy walczeniu o Ultrabox za 0 złotych to dobra opcja by była? Czy jeszcze np. walczyć jeszcze o coś? Nie zależy mi na sporcie - zaznaczam
 2. A Ty wymagasz ode mnie tego, żebym znał wszystkie systemy kodowania platformy, moduły i dekodery Jeśli podczas Mundialu nie miałem na tym module TVP 4K, to jasna jest dla mnie odpowiedź, że moduł nie da rady 4K. Chcę Canal+ 4K. Może być na module, natomiast zastanawiam się, czy gra jest warta świeczki jeśli chodzi o Ultrabox. W szczególności zastanawiam się w kwestii tego, co w 4K można znaleźć w kolekcjach VOD. No i w sytuacji, kiedy za chwilę będzie MyCanal, podejrzewam, że też na Smart TV, nie jest to dla mnie rzecz niezbędna.
 3. Czytaj ze zrozumieniem Mam moduł na własność (stary Conax, jeszcze z oferty n na kartę). Chcę Canal+ 4K, chciałbym więc mój moduł wymienić na dekoder Ultrabox, a chcą mi dać moduł - zapewne Cayman 4K.
 4. W tej chwili mam moduł na własność, na którym nie mogę mieć Canal+ 4K. Generalnie wolałbym Ultraboxa, ale tutaj za 0 złotych chyba nie da rady. Propozycja jest taka, bym zamiast dekodera dostał nowy moduł który zdekoduje Canal+ 4K (za 0 złotych). Wiem, że padła odpowiedź, że drogo, ale naprawdę nie jest mi niezbędny Eleven i Mistrzowska Piłka, a nawet Extra+. A w sytuacji gdy widzę, że w wielu ofertach HBO jest za 0 złotych na 5 miesięcy, a potem 25 złotych, to ta moja opcja na całą umowę już nie jest taka zła.
 5. Standardowo. Comfort 22.50 Canal+ 25 HBO Z GO 20 C+ 4K 6m za zero, potem 10 zł. Dodam, że wszystko na całą umowę. Bardziej chce walczyć o dekoder 4K za 0 niż wymiana na moduł, choć też wchodzi w grę
 6. Obecnie 67,50, jak w stopce. Propozycja Comfort z 10 canal+, do tego HBO z GO w tej samej cenie i 10 zlotych za Canal+ 4K, czyli 77.50 zł. Canal+ 4K za Free na pół roku Wymiana modułu na własność na którym nie idzie Canal+ 4K na moduł ten który odszyfruje 4K.
 7. Ja mam moduł i zależy mi na wymianie na UltraBoxa. Podczas rozmów na temat przedłużenia (umowa do 31 grudnia) ten wątek się przewija i nigdy nie padło, że to nie jest niemożliwe. Jest możliwe, ale np. za opłatą 15 złotych i aktywacją - tak jak piszesz. Zatem nie decydowałem się do tej pory na to, bo jak wiadomo przy przedłużaniu chcemy jak najwięcej za jak najmniej. W 9. miesiącu umowy raczej ciężko będzie ci coś wywalczyć.
 8. Jest taka możliwość żeby wymienić moduł na dekoder 4K, najlepiej przy przedłużeniu. Jestem na tym etapie, że to pierwszy i zasadniczy punkt w rozmowie z konsultantem. Było kilka rozmów, wszystkie były na tak, przy czym oferta mi nie pasuje, bo za dekoder każą płacić 15 zl/ miesiąc
 9. Jak podejrzewam - oferta którą mam w stopce: Comfort, 8*Canal+ i HBO z Go za 67,50, a do tego dekoder UHD za 15 zł to oferta przeciętna Czy w cenie około 80 złotych jestem w stanie ugrać tańszy (darmowy?) dekoder i pakiet Extra?
 10. Czytaj ze zrozumieniem. Nic nie płacę na razie w Orange. Napisałem skąd się bierze cena 309 podana przez ADUSIEK. I oczywiście - dla jednych 309 to dużo, dla innych jest to w porządku. Ja płacę 50 złotych za komórkę, 70 złotych za internet 300/30 i 67,50 zł za Comfort z Canal+ i HBO. Razem 187,50. Umowy są generalnie do końca 2019 roku. Stąd porównanie mojej oferty do oferty Orange. Bo jeśli dziś płacę 187,50, a miałbym 220 złotych w Orange za ofertę z Elevenami, Ligą Mistrzów czy normalnymi Polsatami Sport, History i de facto enceplusowym pakietem Extra, to przy 32,50 zł więcej w rachunku jest to moim zdaniem oferta akceptowalna. W szczególności, jeśli otrzymuję niższą ratę za telefon. Nie wiem dlaczego wszyscy się oburzają na takie porównania Nevermind. Żeby nie zboczyć z tematyki forum nc+ i tego, dlaczego tu jestem. Jeśli oferta nc+ będzie na tyle atrakcyjna, żeby z niej skorzystać, to skorzystam i wycofam rezygnację, która została już złożona. Rozważam kilka opcji - od takiej, którą przedstawiłeś @Pawel sam, czyli ograniczenia telewizji, bo sam widzę co oglądam. I jeśli bym miał być szczery, to zestaw Comfort+ za 22,50 zł z modułem wystarcza mi w zupełności. Do tego HBO GO, dzielony Netflix, Chili. Ale czekam do końca umowy, bo wychodzę z założenia, że przez pół roku wiele się może wydarzyć. Oferty świąteczne, start MyCanal, niższe ceny telefonów pod koniec roku. Bo równie dobrze moja przygoda z Orange może się zacząć od internetu i komórki za 80 złotych i Comfortu za 22,50 zł. Co jest na pewno tańszą opcją niż Orange Love.
×
×
 • Create New...