Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ładnie pięknie, każdy cieszy się z nowej paczki C+, ale jeśli wydarzy się coś o czym jeszcze nie mogę mówić to zapewniam was, że C+ nie będzie już taki sam jak kiedyś.

 

To prawda, będzie naprawdę...źle. znając życie, to ta informacja wyda się za pare tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, moze tez byc tak, ze to CANAL+ SERIALE zastpi CANAL+ Family2, CANAL+ SPORT 2 zastapi CANAL+ Film2 :P

Nie może być tak jak piszesz, ważna jest pakietyzacja tych kanałów.

 

Skoro już są przygotowane loga, oprawa graficzna i spoty, to kwestią nie jest czy zobaczymy nową paczkę Canal+, tylko kiedy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, każdy cieszy się z nowej paczki C+, ale jeśli wydarzy się coś o czym jeszcze nie mogę mówić to zapewniam was, że C+ nie będzie już taki sam jak kiedyś.
Zaintrygowałeś mnie. Czyżby widmo bankructwa nadal bliskie? Albo przejęcie przez arabów? Bo chyba nie fuzja z Solorzem-Żakiem? W ostateczności utrata Ekstraklasy to nie taka znowu katastrofa. Pewnie skończy się na zwykłej podwyżce cen. :> Ale podzielisz się z nami wieściami, jak będziesz mógł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, każdy cieszy się z nowej paczki C+, ale jeśli wydarzy się coś o czym jeszcze nie mogę mówić to zapewniam was, że C+ nie będzie już taki sam jak kiedyś.

 

Sergiooooo zacznie znow komentowac LM ? :shock:

 

niepotrzebnie to pisales, teraz zaczna sie spekulacje i wyscigi na hot newsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, każdy cieszy się z nowej paczki C+, ale jeśli wydarzy się coś o czym jeszcze nie mogę mówić to zapewniam was, że C+ nie będzie już taki sam jak kiedyś.

 

To prawda, będzie naprawdę...źle. znając życie, to ta informacja wyda się za pare tygodni

Nie będzie już taki sam?

będzie naprawdę źle?

Strasznie to wszystko brzmi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Wszystko ładnie pięknie, każdy cieszy się z nowej paczki C+, ale jeśli wydarzy się coś o czym jeszcze nie mogę mówić to zapewniam was, że C+ nie będzie już taki sam jak kiedyś.

 

To prawda, będzie naprawdę...źle. znając życie, to ta informacja wyda się za pare tygodni

 

Tylko mi nie mów, że w C+ nie będzie już ligi hiszpańskiej ( kończą się im prawa)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię gdy ktoś wrzuca takie ćwierć informacje. Dodatkowo rozpocząłem właśnie negocjacje co do przedłużenia umowy i teraz naprawdę nie wiem jak do nich podchodzić. O co może chodzić? Pojawiło się ostatnio kilka przesłanek. Dzisiejsza ankieta, która po upublicznieniu na forum została usunięta. Informacja o tym że MP & Silva nabył prawa do ekstraklasy na 6 lat. A propo nie wiem czy ktoś skojarzył ale też niedawno na jakimś stanowisku dotyczącym sportu w C+ został zatrudniony były pracownik MP & Silva. To też może o czymś świadczyć. Na pewno strata praw do Ekstraklasy, a nawet ich ograniczenie było by dużym problemem. Może też chodzić o jakieś inne prawa sportowe (liga angielska, liga hiszpańska?). Może też chodzić o pojawienie się jakiegoś innego, dotychczas nieobecnego na polskim rynku kapitału. Oczywiście to są tylko moje spekulacje. Najlepiej było by gdyby osoby, które wiedzą o co chodzi chociaż w bardzo enigmatyczny sposób nakreśliły problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie 'wrzutki' :) Wiem coś, ale nie mogę powiedzieć i zaczynają się spekulacje. O co może chodzić, może stracą jakieś prawa, może pakietyzacja do d..., może podwyżka itd. Co do współpracy z Cyfrowym Polsatem to jakoś mi się wierzyć nie chce. W każdym razie forum się rozgrzeje do czerwoności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro reklamują ją w spotach to raczej będzie.Może nie na wyłączność.

 

Ale s potach reklamowali "Ekstraklasa na wyłączność" właśnie ;)

 

Pamiętajcie, że spoty są tylko na potrzeby badań, więc nie przywiązujcie do nich dużej wagi, szczególnie jeśli chodzi o ofertę sportową :D

Podobnie jak grafiki z kanałami telewizyjnymi. Nie wszystko co jest na grafice może trafić do nc+. A co do Polsatu Sport. Nie czarujmy się, kanał dzisiaj d... nie urywa, gdy Solorz lubi PPV. Dlatego jeśli Cyfrowy Polsat uzna, że więcej zarobi na wpuszczeniu Polsatu Sport do nc+ to pewnie podejmą taką decyzję. Tym bardziej, że liczba abonentów nie rośnie.

 

A co do praw Ekstraklasy. To, że już nie będzie tak samo wiadomo od dawna. Jedno jest pewne. Po ewentualnej utracie lub ograniczeniu Ekstraklasy Canal+ będzie musiało zmienić ceny za Canal+. Niewykluczona jest też ewentualna, bliższa współpraca CP i nc+ przy Ekstraklasie, gdyby się okazało, że obie platformy podzielą się prawami ;)

 

Na razie trzeba spokojnie czekać na rozwój sytuacji i nie podpisywać długich umów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla CP Polsaty Sport to jedna z niewielu rzeczy, które przyciągają tej platformie abonentów. Raczej nie ma szans na wymianę, bo nic innego takiego na wyłączność nie mają co by przyciągało klientów. Zostałby im tylko argument cenowy.

Fuzja? O zgrozo...

 

Teraz będą domysły, że może jednak Fox albo Time Warner z Al Jazeerą (beIN Sport to ich kooperacja)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie 'wrzutki' :) Wiem coś, ale nie mogę powiedzieć i zaczynają się spekulacje. O co może chodzić, może stracą jakieś prawa, może pakietyzacja do d..., może podwyżka itd. Co do współpracy z Cyfrowym Polsatem to jakoś mi się wierzyć nie chce. W każdym razie forum się rozgrzeje do czerwoności :)

 

Nikomu się nie chce wierzyć :D

Po prostu takie wrzutki są fajne bo wywołują dyskusje. Ale naprawdę, to nie jest nic wymienionego. W przyszłym tygodniu się wyda prawdopodobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowują ludzi na informacje, żeby nie było takiego zaskoczenia jak na początku z cenami NC+. Może nie będzie tak źle? Obstawiam, że wszystko się łączy z tą ankietą. Pewnie wymienią się z CP kanałami premium i paczka C+ będzie tylko jedna - bez podziałów na film i sport. Tym samym cena może trochę wzrosnąć, ale mnie i tak pasuje takie rozwiązanie. Oby kablówki szybko dostały te zmiany. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się stanie.....hmmmm polsatowcy będą mieć dostęp do C+ na swoich dekoderach??doświadczą premium-to może być prawdziwy przełom ..co jeszcze...:D.....może być tak szokujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dywagując przychodzi mi na myśl tylko wymiana kanałów (C+ za PS) w celu ew. wspólnego wykupienia pakietu Ekstraklasy w obawie przed jakimś zagranicznym podmiotem. Tylko umówmy się - jak ktoś z zagranicy będzie chciał kupić te prawa to i tak je kupi, a po takim manewrze obie platformy równie dobrze mogłyby się połączyć, bo nic po za ceną by ich nie wyróżniało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...