Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że tytuł tematu to: "... stan aktualny"

Dlatego proponuję moderacji wyczyścić temat z wszelkich niezweryfikowanych plotek, rewelacji, przecieków, przypuszczeń, wiadomości od tajnych informatorów itp., bo wprowadzają więcej zamieszania i szkód niż pożytku.

Trzymajmy się schematu:

Masz jakiegoś newsa, to wskaż źródło, lub jakikolwiek dowód na jego autentyczność. Jeśli nie możesz tego zrobić, to lepiej nie pisać nic.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy niczego usuwać, ale racja - proponuję trzymać się tematu, bo rzeczywiście zaczniemy usuwać. To nie miejsce na - tak jak napisał @Urkisat - przecieki, z których „tak z 60 proc. się sprawdza”, tylko na pewne i sprawdzone informacje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PawelTSW napisał(a):

Oczywiście, że piszą tylko do tych którzy mogą zrezygnować. Wyobraź sobie sytuację że napisali do kogoś kto nie może, a przeczytał że może, poleciałyby skargi i reklamacje.

Przy Playboy mam jedynkę i email otrzymałem , o możliwości rezygnacji z umowy .

Co o tym sądzić ? .

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

Nie będziemy niczego usuwać, ale racja - proponuję trzymać się tematu, bo rzeczywiście zaczniemy usuwać. To nie miejsce na - tak jak napisał @Urkisat - przecieki, z których „tak z 60 proc. się sprawdza”, tylko na pewne i sprawdzone informacje.

Zawse przecieki to rarytas, ale czasem niektorzy za mocno sie wczuwaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Urkisat napisał(a):

Raczej sie ich pozbeda. Ale za wczesnie by wyrokowac. Bo wszystko sie tam szybko zmienia.

Bingo! Ten kanał co miał wylecieć, to miał OUT rezem z Playboyem, a okazuje się że poleci sam Playboy, więc mogło się coś zmienić. 🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, A&G napisał(a):

I wszystko jasne. Dzięki za info.

Ja otrzymałem dziś emaila m. in z informacją:

"ZMIANY PROGRAMOWE
Informujemy, że CANAL+ Polska S.A. zakończy udostępnianie kanału Playboy TV z dniem 31.12.2022r. W związku z tym, na podstawie Rozdziału V ust. 15 i 16 Regulaminu świadczenia usług, do dnia 31.12.2022r. przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Umowę mogą Państwo wypowiedzieć m.in., przesyłając rezygnację na adres: CANAL+ Polska S.A., 02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8"

a posiadam pakiet Optimum+ i Canal+ więc nijak kanał Playboy ma się do mojej oferty. Z końcem października wyłączyłem pakiet MultiManPack - może dlatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Kanał musi być gwarantowany w momencie uruchomienia opcji dodatkowej. 

Ja miałem uruchomioną niedawno opcję MMP i kanał Playboy TV nadawany promocyjnie. A jednak otrzymałem możliwość wypowiedzenia obecnej umowy. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że mam dodatkową umowę na moduł CAM z pakietem Extra+, C+ i MP w cenie 25 zł a cena ta uzależniona jest od posiadania umowy głównej. Umowa główna wylatuje a cena tej dodatkowej umowy rośnie do kwoty 109,99...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał PLAYBOY TV nie jest gwarantowany umowy zerwać nie mogę. Pytałem czy w związku z tym że jest w pakiecie kwota abonamentu zostanie obniżona lub czy w jego miejsce dadzą coś nowego ......narazie nie mają żadnych informacji na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...