Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie dostałem informację na maila, że mogę rozwiązać umowę z końcem roku w związku z wycofaniem tego kanału. Miałem Playboy gwarantowany w umowie!!! Dla mnie to dobra wiadomość ,bo miałem zrezygnować z naliczeniem kary a tak parę złotych zaoszczędzę. Jadę składać wypowiedzenie do dystrybutora C+!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy to nie jest tak, że e-mail dostają tylko Ci, co mają możliwość rozwiązania, ponieważ w regulaminie jest napisane, iż: "(1)Kanały świadczone promocyjnie, a ich udostępnienie i wycofanie nie będzie wymagało poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie będzie stanowiło zmiany warunków Umowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, A&G napisał(a):

Powinni go zamienić na Vivid Touch (do kompletu z Vivid Red, a w tym samym stylu - soft) lub coś z nowej stajni Canal+ po zakupie SPI, czyli EroX, EroXXX.

Te kanały są słabe jakościowo podobnie jak wcześniej wspomniany XXL. Nic te kanały nie wnosia do oferty. Jak mają dodawać to np Vixen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał że kanał FightKlub HD w Niedzielę wieczorem 27 listopada został usunięty ze starych parametrów C+Polska czyli z tp 11,488 H. Od tej pory pozostał jedynie przekaz z nowego tp 10,719 V. StoprtKlub HD oraz BBC First HD i BBC Earth HD nadal jeszcze są dublowane z tp 10,834 V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały HBO2 HD i HBO3 HD dzisiaj wskoczyły w miejsce wolne po FightKlub HD na tp 11,488 H. Co wskazuje na to że opuszczą wkrótce tp 10,834 V. Na tp 10,834 V pozostanie na chwilę obecną jeszcze AXN Spin HD i Music Box Polska SD. Pewnie te kanały przeniosą w miejsce po wyłączeniu dubla Eurosport Int. HD na tp 11,278 V?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, pablo21 napisał(a):

Nikt nie napisał że kanał FightKlub HD w Niedzielę wieczorem 27 listopada został usunięty ze starych parametrów C+Polska czyli z tp 11,488 H. 

Ja o tym napisałem 🙂

 

11 minut temu, pablo21 napisał(a):

Kanały HBO2 HD i HBO3 HD dzisiaj wskoczyły w miejsce wolne po FightKlub HD na tp 11,488 H

I o tym. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, jak ja lubię takich ludzi :D Wyłaczyli już coś? Bo nie zauważyłem. Szkoda, że nie zacytujesz tego co się sprawdziło. A sprawdza się wszystko. Żebyś jeszcze nie musiał mnie przepraszać jak niektórzy :P i ZRÓB SCREENA :d

PS I jaki dzien przyszedł? Twojego osmieszenia sie? :D

10 godzin temu, SatExpert napisał(a):

Jakiś. :P

 

Same konkrety, jak przecieki z PB. Zeby Cie tylko nikt na screeny nie bral🤣 Bo jak nie wypadnie Jakis kanal to bedzie, ze klamiesz. Ale duzmi literami mozna napisac, ze MWE moze miec cieplo.

 

A przy okazji ptaszki cwierkaja o czyms ze stajni SPI za Playboy. Ciekawe czy rzeczywiscie tak sie szarpna.

Edytowane przez Urkisat
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sie ich pozbeda. Ale za wczesnie by wyrokowac. Bo wszystko sie tam szybko zmienia. Jeszcze do niedawna byla mowa, ze HBO przejdzie na 11334H. Przeniesli na 11488H. 10834V mial byc jednym z podstawowych tp. A zaczynaja go czyscic. Takze to co wczoraj bylo pewne, dzis juz nie jest. Kazdy kto jest w temacie wie jak to wyglada. A jedna z takich osob jest @SatExpert

 

Wiele przeciekow jest, ale zycie uczy zeby czekac spokojnie na fakty.

 

Choc sprawdzilo sie info o pozegnaniu Playboya i Eurosportow z tp. C+. I WIELE INNYCH.

 

Dodatkowo wielu nadawcow potwierdza, ze rozmawiaja z C+ o dolaczeniu kanalow, np. tvp, mixtape, itd.

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najlepsze wiele zmian w ogole nie dostalem w przeciekach. A sa tacy co na ich podstawie mogliby napisac ksiazke. Bo tak z 60 proc. sie sprawdza, reszta to tworczosc wlasna technikow. Zagadka sa dla mnie belgijskie kanaly, ktore nadal sa z tp. C+ a mialo ich podobno nie byc😉

 

Musimy poczekac na koniec tych zmian, czyli do konca roku mniej wiecej, jak wiele razy juz pisalem.

 

Ale nadal nikt w C+ nie mowi, ze oddadza jakikolwiek transponder... i zapewniaja, ze czeka nas wysyp niespodzianek. Ale szczegolow zero. Jak bedzie sie przekonamy...

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze C+ chce postawic na dodawanie kanalow juz istniejacych na 13E. Mowi sie, ze byc moze chodzi o TravelXp 4K oraz inne 4K. Ale ja nawet przeciekow nie mam, ktore by to potwierdzily w jednym procencie. Wiec na razie to plotka.

 

Co do tego co robia to wyglada to troche jak robione na hura, mimo ze plan byl i jest. Np. Tvp 4k zapowiadali z 10719V po wylaczeniu ES1 4K potem sie wycofali i juz we wrzesniu podawali ze bedzie z 10892H.

 

Jest tez opcja, ze informator z ktorym mam kontakt nie wszystko wie i troche mota. Ale tak czy inaczej ostatecznie i tak sprawdza sie kazda wiadomosc.

Edytowane przez Urkisat
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...