Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem stacja jest pod ostrzałem krytyki ze strony Macieja Orłosia, za to że emitowała propagandowy materiał o problemach technicznych w Teleexpressie (przepraszam za off-topic). 

 

Zero niespodzianek jeśli ta telewizja (czyli TV Republika) jest powiązana politycznie z instytucjami, którego beneficjentem jest Jarosław Kaczyński (przepraszam za polityczny off-topic). I stąd ataki na odnowione TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, swordfish napisał(a):

Kolejnym transferem do Republiki jest Monika Borkowska.

Czyli to jest ta korporacja :) Nie trudno było zgadnąć. 

Ja nie wiem jak Republika to robi że wszystkie gwiazdy z TVP Info ściąga, przy takiej konkurencji na rynku w branży. Muszą nieźle płacić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapowiedziano pod koniec programu "Dzisiaj"

A to że to będzie ok 6:30, to już o tym dyskutowano na tym wątku i jest wiadome, że raczej nie zrezygnują z transmisji z mszy z Jasnej Góry.

7 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Program  śniadaniowy ma ruszyć w połowie kwietnia. Partnerem Anny Popek ma być Rafał Patyra  . 

Sam cytowałeś, że zapowiedzi były na połowę kwietnia, a 8 kwietnia jest bardziej na początku miesiąca niż w połowie, więc zarzut o opóźnieniu jest przestrzelony

Do dziś nie widziałem żadnej oficjalnej informacji na temat daty startu tego programu

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Ja nie wiem jak Republika to robi że wszystkie gwiazdy z TVP Info ściąga, przy takiej konkurencji na rynku w branży

Nie wszystkie gwiazdy TVP (to jeszcze zależy kogo określasz jako "gwiazda TVP"),  bo część ekipy TVP info trafiła do telewizji wPolsce.pl:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zaklina-skowronska-bartlomiej-lyzwinski-telewizja-wpolsce-pl

Do kanału zero:

Czy ogólnie zaczęli nagrywać na YT - np. Bartłomiej Graczak

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie zwróciłem uwagi na nagłówek i uznałem to za cytat artykułu - mój błąd

Ale co do samego kontekstu podtrzymuje wpis - nie było oficjalnych informacji o dacie startu programu, więc nie można mowić o opóźnieniu

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o Monice Borkowskiej (słynnej z przypadkowego występu w Wiadomości jako przechodnia i matki, w temacie lokalnych społeczności), to trzeba przyznać że ta stacja może stracić mocno, zarówno w aspekcie (za przeproszeniem dla niektórych) propagandy partyjnej jaka jest przekazywana z ust redakcji tej stacji jak i również w wiarygodności prowadzenia rozmów. Spodziewam się po "wielkim wzroście" oglądalności będzie prawdziwy spadek. Choć propagandyści przygotowują już ewentualny scenariusz pełny fałszerstw na temat oglądalności.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, WA2511 napisał(a):

to trzeba przyznać że ta stacja może stracić mocno, zarówno w aspekcie (za przeproszeniem dla niektórych) propagandy partyjnej jaka jest przekazywana z ust redakcji tej stacji jak i również w wiarygodności prowadzenia rozmów. Spodziewam się po "wielkim wzroście" oglądalności będzie prawdziwy spadek. Choć propagandyści przygotowują już ewentualny scenariusz pełny fałszerstw na temat oglądalności

Oczywiście,  widzowie o prawicowych poglądach  od razu przerzucą się na propagandowy przekaz rządowych stacji TVN 24 i  "czystą wodę"  w TVP Info. 

Edytowane przez prysiu86
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, prysiu86 napisał(a):

Dlaczego uważasz, że minusem? Ja uważam, że dużym plusem dla tej stacji, ale każdy ma prawo do swojego zdania.

A już wiadomo w jakiej roli ta Pani się tym razem pojawi? Dziennikarki czy "przypadkowego przechodnia", a może "matki x dzieci" 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Oczywiście że się nie przerzucą, bo oglądają jedyne "prawdziwe polskie wiadomości"

Ja wolę  oglądać "prawdziwe polskie wiadomości", a Ty współczesny  Dziennik TV z "czystą wodą". Do wyboru do koloru, każdy ogląda to co chce. Mam nadzieję, że rozumiesz na czym polega pluralizm mediów?

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...