Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mariusz Wójcicki To wytłumacz nam widzom dlaczego nie jest puszczany zapowiadany wielokrotnie w telewizji film "Wyrok na niewinnych". Od godziny powinien ten film być emitowany a zamiast tego leci "Wywiad z chuliganem". Nie wierzę w to ze Republka w ostatniej chwili zrezygnowała z  emisji tego filmu. Nawet red. Piotr Nisztor na zakończenie programu "Gość Dzisiaj" zaprosił na film a następnie na debatę po filmie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Nie ma takiej możliwości żeby na sat leciało co innego, w kablu co innego

W TVP to było możliwe. Miałeś Ranczo na TVP Info, a w internecie TVP 1 zwykle.

 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię. Radzę przeglądać posty przed publikacją pod kątem pisowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pracuję w TV Republika więc skąd mam to wiedzieć dlaczego puścili co innego? Natomiast jeśli tak jest jak piszecie (i ludzie na X piszą) że na mux leci co innego niż na sat i w kablu no to jutro powinni mieć smutne pismo z KRRiT bo jest to działanie niezgodne z prawem. 

4 minuty temu, Mateusz2006 napisał(a):

W TVP to było możliwe. Miałeś Ranczo na TVP Info, a w internecie TVP 1 zwykle.

 

To co jest w internecie nie ma żadnego znaczenia, tam może być cokolwiek. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adrian96 napisał(a):

@Mariusz Wójcicki To wytłumacz nam widzom dlaczego nie jest puszczany zapowiadany wielokrotnie w telewizji film "Wyrok na niewinnych". Od godziny powinien ten film być emitowany a zamiast tego leci "Wywiad z chuliganem".

 

W naziemnej leci film o aborcji.

Sprawdziłem też w streamingu Polsatu (PB GO), tam też jest film o aborcji.

Na Youtube był salonik Ziemkiewicza, a teraz faktycznie chyba jest ten wywiad z chuliganem.
W kablu nie wiem co leci.

 

Chyba są dwie wersje: licencyjna z filmem i druga, "zaślepkowa", tam gdzie nie mają licencji.
Tak jak z Ranczem i Okrasą w czasie retransmisji Jedynki przez Info 20.12.23.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że Republika dała radę rozszczepić sygnał to chyba coś - nie wiem jak bardzo to jest trudne czy zasobożerne, ale często się takie rzeczy nie zdarzają i możliwe, że część nadawców (szczególnie spoza wielkiej trójki) może w ogóle nie mieć takiej możliwości.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC / PLAY film. 

Nic nie było rozszczepione bo i nie może być bo nie pozwala na to koncesja. Po prostu film bez wykupionej licencji na YT i tam musieli to przykryć. Może gdyby na YT na czas filmu wyciągnęli wtyczkę to nie byłoby zamieszania. Nadawca oczywiście pojechał amatorką, powinni uprzedzić że nie będzie na YT i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartosz10 napisał(a):

Republika dała radę rozszczepić sygnał to chyba coś - nie wiem jak bardzo to jest trudne czy zasobożerne, ale często się takie rzeczy nie zdarzają i możliwe

Może po prostu w OBS odpalili odtwarzacz VLC z "Salonikiem"?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się zawiodłem na "Republice" że nie puściła filmu w przekazie bezpłatnym (YT), skoro nie mogli tego wyemitować w takim zakresie, powinno się o tym poinformować. Chyba że to było działanie "osób trzecich". Ale tu dowodów nie ma.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Może gdyby na YT na czas filmu wyciągnęli wtyczkę to nie byłoby zamieszania.

 

W tym wypadku akurat bardziej profesjonalnym zachowaniem było właśnie wyemitowanie "przykrywacza".

 

11 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Nadawca oczywiście pojechał amatorką, powinni uprzedzić że nie będzie na YT i tyle. 

 

Tutaj oczywiście tak.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Albo wzorem innych stacji na YT wyświetlać planszę, że ze względu na prawa autorskie i licencyjne audycja nie jest dostępna.

Rozczarowanie mogą czuć widzowie zachęceni do oglądania, dla których jedynym dostępem jest stream oraz abonenci Inei.

Na TVP VOD/TVP GO/TVP Stream też często taki komunikat dają, ale wg mnie bardziej profesjonalnie wygląda emisja innych programów niż taka plansza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...