Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fanbonda A ja mam inne zdanie. Moim zdaniem prawdopodobnie coś się pojawi w Republice coś np. "Panorama Republiki", tylko zagadką jest kto poprowadzi taki program, @Poland stawia na Adama Gizę, ale ja obstawiam że to będą dawne prezenterki z TVP Info co prowadziły "Panoramę", "Teleexpress" i "Wiadomośći" . Ja obstawiam Martę Kielczyk albo Martę Piasecką (przy czym to byłby powrót tej drugiej prezenterki po prawie ośmiu latach, przed przejściem do TVP Info pracowała właśnie w Republice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że nie ma sensu robić serwisu o 18:00, skoro i tak o 19:00 jest główny program informacyjny tej stacji.

 

Jeszcze co do kopiowania, to tak na dobrą sprawę kwestia tego, która stacja wprowadziła dany format jako pierwszy, jest co najwyżej dyskusją precyzującą kwestie historyczne, bo o ile pamiętam, to nie ma jakiegoś opatentowania jednego formatu dyskusji z politykami i robienia z tego czegoś "na licencji". To by było zresztą niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jax I dokładnie tak robię- Pierwszy raz zajrzałem gdy trafiło to to na listę- sprawdziłem: jest, drugi raz(niedawno) gdy przeczytałem że kanał* nie nadaje, zgasł- sprawdziłem... nie ma 💪😁

Zaglądać nie muszę bo wystarczy mi jak poczytam co tam leci a ostatnio po inwazji wyrobników z TVPiSu to już nawet przestałem czytać.

 

* w tym przypadku to kojarzy mi się nieco bardziej adekwatne słowo

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Beks napisał(a):

Ja podzielam zdanie @Kirk że nie ma sensu serwisu informacyjnego o 18 jak o 19 mają emisję "Dzisiaj". 

Ja bym z tym polemizował bo skoro TV Republika tak bardzo chce kopiować TVP Info to niech ma swoją „Panoramę" która to na przykład skupiałaby się na tematyce analitycznej czy krajowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza z E. Wierzbicki jest teraz przed "Po 9:00" po serwisie informacyjnym o 9:00. Klarenbach musi w piątek zacząć swój program później ok. 9:30.

Edytowane przez Sentence
Wycięto off-topic polityczny.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miała wystartować śniadaniówka w Telewizji Republika, jednak ze względu na wczorajsze wydarzenia (strzelanina w Moskwie) śniadaniówka nie wystartowała. Nie wiadomo kiedy śniadaniówka wystartuje.

 

Źródło : https://plejada.pl/newsy/sobotni-poranek-bez-sniadaniowki-tv-republika-program-nie-wystartowal/hkx50sn

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Jak wcześniej przed Grudniem 23 przychody były prawie zerowe to każda nawet najmniejsza kwota wzrostu będzie procentowo ogromnym wzrostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Ziemkiewicz w wywiadzie dla youtubowego kanału zero skomentował zarzuty, ze TV Republika to partyjna telewizja. Uznał, że plany stworzenia nowej telewizji za dowód, ze TV Republika takową telewizją nie jest. Przyznał, że telewizja Republika obsługuje emocje konserwatywnego elektoratu. Uznał takze, ze moze odpowiadać wylacznie za swój program i nie ma wpływu na innych pracowników stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...