Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak popieram pytania czy firma X, Y ma zamiar się reklamować tam gdzie w publicznych wypowiedziach padają tak kontrowersyjne słowa w sprawie godności człowieka.

I tu nie chodzi tylko o Pietrzaka, ale również o kolejną wypowiedź z czipowaniem https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-01-03/skandaliczne-slowa-na-antenie-telewizji-republika-marek-krol-o-czipowaniu-migrantow-jak-psow/
A tu fragment programu, słowa że to żart nie słyszę, reakcji prowadzącego także nie słyszę: https://tvn24.pl/polska/marek-krol-w-telewizji-republika-o-czipowaniu-i-tatuowaniu-migrantow-zapowiedz-zawiadomienia-do-prokuratury-st7688316

Z takich rzeczy się nie żartuje, jeśli tego nie rozumiesz, to już nie mój problem. Koniec dyskusji.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adrian96 napisał(a):

 

Rozumiem że jak można być krytycznym wobec przyjmowania migrantów to za to jest wycofywanie reklamodawców

Serio? Proponowanie czipowania migrantów jak pieski i numerów na lewej ręce to wyłącznie krytyczność? 
I to jest właśnie dyskusja na poziomie zrozumienia sedna tematu. Co tu dodawać, to się samo komentuje.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Program  śniadaniowy ma ruszyć w połowie kwietnia.

A wiadomo już czy program będzie nadawany przez cały tydzień albo tylko w weekendy? Muszą nadawać od 6 gdyż o 7.10 zaczyna się "Jedziemy", które trwa do 9 i zaraz po Rachoniu na wizji jest Klarenbach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłoby to w dni powszednie to tak, ale w weekend tych programów nie ma. Spodziewam się natomiast że będzie to wyglądać podobnie jak w TVP Info, gdy taki typowo śniadaniowy poranek ruszał o 5:35 bodajże i trwał do 7:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Januszewska tworzy program interwencyjny już od dłuższego czasu, więc pewnie uznała, że woli się w tej materii poświęcić, zamiast prowadzić publicystykę, której zresztą i tak, jak dobrze pamiętam, nie robiła w czasie największej oglądalności, a o poranku i w porach popołudniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Tylko na ile jest to jej prawdziwa deklaracja? Musiał ktoś "odejść" z głównego pasma, aby zrobić miejsce gwiazdom z TVP.

W głowie Pani Januszewskiej nie siedzę, to jej deklaracja z grudnia kiedy zamieszanie wokół TVP trwało 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierze przekaz EWTN? Tam cały czas mieli logo "Vatican Events".

Republika i EWTN pokazała "całość" łącznie z przejazdem papamobile między sektorami na placu Świętego Piotra i pobliskich uliczkach. TVP i Trwam już z tego zrezygnowali.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ze starego TVP Info już opanowali całkowicie poranki w TV Republika. Mam wrażenie że przesadzają jeszcze bardziej niż w dawnym TVP. Jest serwis o 7:00 rano, a potem dopiero o 11:00, po zakończeniu całego pasma rachoniowo-klarenbachowego. W TVP to jeszcze były serwisy o 8:15, 9:00 i 10:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Beks napisał(a):

W trakcie są emitowane tzw. flesze informacyjne. 

 

Przewinąłem dziś na szybko ich sygnał na YouTube i nie znalazłem. Może nie są emitowane o pełnych godzinach, bo tam widziałem tylko przerwy na reklamy i chyba prognozę pogody.

 

Update: Był flesz o 8:30, w czasie pasma Klarenbacha czegoś podobnego nie widziałem.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...