Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś T.Lis został uznany za hienę roku! W TV republika tak się ucieszyli, że nawet sondę zrobili "czy tomasz lis załużył na tytuł hieny roku??

Wszystko fajnie i pięknie ale jeśli nie podkreśla błędu to nie znaczy, że tego błędu nie ma i jak by jest załużył zamiast zasłużył dużymi literami już 2 godzinę, chyba tego nikt w stacji nie zobaczył :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika w I Dzień Świąt wyemituje o godz. 20:35 film polski pt. ''Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy'' z 1978 roku, a w II Dzień Świąt wyemituje również filmy polskie: ''Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości'' (13:25) i ''Smacznego Telewizorku'' (17:35).

 

Źródło:

http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TV-Republika?date=2015-12-25

http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TV-Republika?date=2015-12-26

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dziś telezakupy na Republice w godzinach 9.00-15.00, o 23.00-00.00 za to normalny program.

@MIGUEL do końca 2015 telezakupy były w godzinach 09:30-14:30 i 23:00-00:00 :) Mimo to TV Republika w czasie telezakupów normalnie nadaje w Internecie program na żywo na telewizjarepublika.pl (na razie dostępny dla wszystkich w tym czasie)

Edytowane przez bart18
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziomem merytorycznym niewiele się różnią od Polonii 1.

Rozumiem różnice poglądowe z twórcami stacji, ale jest kompletną bzdurą porównywać stację informacyjno-publicystyczną do filmowo-ezoteryczno-telezakupowej. A jeżeli tak jesteś przekonany do swojego zdania to wymień konkretne podobieństwa pomiędzy konkretnymi programami.

 

Taki ogromny blok był od dawna? Przecież to płatny kanał, a ramówka z tymi telezakupami wygląda jak z Polonii 1.  :shock:

Mają problemy finansowe, to i duży blok. Dobrze, że chociaż rekompensują to nadawaniem w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie rozliczają się za oglądalność, tylko mają jakiś cennik odgórnie ustalony. Nie wiem jak to zazwyczaj w polskich mediach wygląda, bo nie mam z nimi tak wielu praktycznych doświadczeń, ale skoro na TV TRWAM kiedyś mogły być telezakupy Mango, to i TV Republika jakiś korzystny dla siebie sposób rozliczenia zapewne ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy celem TV Republiki jest ściganie się ze stacjami muzycznymi. Bardziej bałbym się konkurencji ze strony nowego TVP INFO, już po przejęciu go przez nowe władze. Bo o tym, że TV Republika nadal będzie istnieć, jestem przekonany (oczywiście, o ile pieniędzy im starczy), choćby przez osobę redaktora naczelnego, którego krytyczny (ale nie krytykancki) stosunek do działań PiS znam zarówno z prywatnych rozmów, jak i z wypowiedzi telewizyjnych, więc nie sądzę, aby przeszedł razem z całą ekipą do TVP, która zapewne będzie miała mniejsze pole do krytyki poczynań rządzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o ściganie się ze stacjami muzycznymi. Tu chodzi o to, że jak na skalę produkcji w porównaniu z kanałami muzycznymi to TV Republika ma katastrofalną widownię w grupie 16-49 a to z tej grupy jest kasa. Więc jeśli reklamy w zamyśle mają być dużą częścią biznesu to obecnie nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ten argument dotyczy akurat wszystkich stacji, mnie pewnie też ktoś ogląda tylko w necie :) Czasem po prostu myślę, że Państwo z TV Republika zamiast tak brylować na TT to powinno się pochylić nad swoją ofertą programową. Jak u mnie coś nie działa to przynajmniej próbuję to zmienić :) A tam nic i z jednej strony słychać info, że kasy nie starcza a z drugiej nic się nie dzieje i tak sobie to trwa. Nie ogarniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...