Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stanowski nie jest swój, nawet w tekście,w którym zamieściłem powiedział,że nigdy nie zagłosuje na PiS chyba,że go tak wkurzy PiS.

Mówi że nie, a z jego tekstów wynika coś przeciwnego. Już w wyborach prezydenckich pokazał.

 

@Kirk Fronda - czyli też ten sam kierunek. Prawda i Sprawiedliwość ponad wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi że nie, a z jego tekstów wynika coś przeciwnego. Już w wyborach prezydenckich pokazał.

 

@Kirk Fronda - czyli też ten sam kierunek. Prawda i Sprawiedliwość ponad wszystko.

Krytyka Lisa czy PO nie oznacza,że jest się wyborcą PiS. W wyborach Prezydenckich poparł Pawła Kukiza,a później wybrał po prostu mniejsze zło w swojej ocenie,a głosowanie widać uznaje za swój obywatelski obowiązek. 

TV Republika czy Fronda się ośmieszają. Rozumiem zamieścić jakiś fragment,a nie całość i oczywiście odnośnik do źródła.. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem wielokrotnie, stacja stworzona i działająca w jednym celu. Ale cel został osiągnięty, misja dobiegła końca. Teraz mogą albo działać na siłę, jeszcze tracić widzów, albo wycofają się w porę, lub przekształcą w ten uniwersalny kanał, o którym pisali. Już na kłamstwie i manipulacji dalej nie da się jechać, bo każdy będzie widział, że jest odwrotnie niż mówią.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc.. fakty są takie, że z widowni w 16-49 takiej jaką oni mają to ja miałbym problem utrzymać STARS.TV a wiemy dobrze jak gigantyczna jest różnica w kosztach produkcji obu stacji. To albo tych kart się sprzedaje bardzo dużo albo tam jest już bardzo duża dziura finansowa.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radykalizmu. Młodsi i w średnim wieku, nie są tak zamknięci na świat, żeby ich idolem był Terlikowski. ;)

Ale też nie chcą, żeby ich idolami byli tacy ludzie jak Lis czy Michnik, co pokazały tegoroczne wybory.

Nie będą się chwalić dobrymi wynikami, żeby nie rozleniwiać swoich płatników.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc.. fakty są takie, że z widowni w 16-49 takiej jaką oni mają to ja miałbym problem utrzymać STARS.TV a wiemy dobrze jak gigantyczna jest różnica w kosztach produkcji obu stacji. To albo tych kart się sprzedaje bardzo dużo albo tam jest już bardzo duża dziura finansowa.

To ile kart sprzedali nie jest tajemnicą- te dane sami podają tutaj: http://telewizjarepublika.pl/karta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...