Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Burito mistrzu, pomożesz ? :D

 

Aktywowałem starą kartę, czekam teraz na umowę, stary dekoder mogę wymienić już w trakcie trwania umowy MINI HD 6ciomiesięcznej czy dopiero jak będę już na DARMOWYM HD ?

 

Noi drugie - zależy mi na tym żeby otrzymać dekoder przy wymianie na własność (może być nawet SD) - ile to kosztuje teraz w APS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

henryk1944 dzięki,

 

Jest to własnościowy bardzo stary Echostar, który jest w opłakanym stanie (mechanicznie uszkodzona obudowa), ale działa.

 

Rozumiem, że starego SD, na HD nie wymienią, ale wystarczy mi jakiś SD'ek byle w lepszym stanie :D

 

 

 

Aaa aaa.. byłbym zapomniał o najważniejszym - dekoder jest na brata - wystarczy, że wezmę jego dowód i udam się do APSu czy musi zrobić to osobiście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burito mistrzu, pomożesz ? :D

 

Aktywowałem starą kartę, czekam teraz na umowę, stary dekoder mogę wymienić już w trakcie trwania umowy MINI HD 6ciomiesięcznej czy dopiero jak będę już na DARMOWYM HD ?

 

Noi drugie - zależy mi na tym żeby otrzymać dekoder przy wymianie na własność (może być nawet SD) - ile to kosztuje teraz w APS ?

Burito ma urlop i jest nad morzem :brawo:

 

Możesz wymienić dekoder w trakcie trwania umowy o kodzie DRH6 w czasie obowiązywania pakietu Mini HD i Darmowy HD. Najlepiej wymień na HD5000. Dekoderów SD już nie dają. A jak na brata to musisz mieć od niego pełnomocnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanały Voleyball będą dostępne za darmo dla abonentów pakietu Darmowego HD ?

Info z ICOKa:

"FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn bez dodatkowych opłat" dotyczy Abonentów telewizji satelitarnej posiadających umowę na telewizję Cyfrowego Polsatu z min. zobowiązaniem na pakiet Mini HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Mini HD w czasie trwania umowy DRH6 kosztuje 9,90 zł za miesiąc. Umowa wchodzi w życie zgodnie z okresem rozliczeniowym ustalonym na danym dekoderze/module. Czasem się zdarza się, że ten czas oczekiwania na ten "okres", CP udostępnia wcześniej kanały z danego pakietu. (Mnie się udało 3 tygodnie za darmo oglądać). Jak nie masz kanałów, umowę podpisałeś została zarejestrowana w CP ale oczekuje na "okres"to zadzwoń i poproś o wcześniejsze nadanie pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burito nie do końca tak jest o czym zapewne dobrze wiesz bo to już przerabiane było w tym wątku (dawno). Miałem Mini HD po 9,90 na 6 miechów (czas oznaczony, kod DRH2). Później po tym okresie zgodnie z umową miałem możliwość włączenia Darmowego HD. Takowy włączyłem. Teraz aby mieć znowu Mini HD zgodnie w PWU i tym co mam w ICOK "elastyczna" zmiana z Darmowy HD na Mini HD w moim przypadku wynosi zawsze 9,90 PLN. Wiem, że później CP się wycwanił i tą "elastyczność" za 9,90 PLN zlikwidował żądając więcej (zmianiając chyba z DRH2 na DRH6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa dekodery z aktywną umową DRH2, więc mogę w każdej chwili uruchomić Mini HD za 9,90 zł. Poszli po rozum do głowy i z DRH2 zrobili DRH6.

@Krzychoo wiem, że tak było, bo to ja zakładałem ten temat o pakiecie Darmowy HD, więc go śledzę od początku, piszemy teraz o DRh6, bo DRH2 to już niestety przeszłość.

 

edit: informacja w sprawie opłat za pakiet Mini HD po 6 miesiącach umowy DRH6 w przypadku, gdy się nie zmieni pakietu na Darmowy HD:

 

Moje pytanie:

 

"Witam mam pytanie odnośnie płatności mojej umowy o kodzie promocji DRH6, jeżeli po tych 6 miesiącach nie zmienię pakietu na Darmowy HD a nadal będę korzystał z pakietu Mini HD to ile bedę za niego płacił 9,90 zl czy 16,90 zł?"

 

Odpowiedź CP:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że jeżeli nie dokona Pan zmiany pakietu Mini HD na Darmowy HD cena pakietu Mini HD będzie wynosiła 9,90 zł/mies."

 

i dalej:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że wraz z końcem okresu podstawowego Umowa przekształci się w zawartą na okres dodatkowy 12 miesięcy z ceną abonamentu za pakiet Mini HD w wysokości 9,90 zł (punkt 7 w części B Umowy)."

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że pakiet Darmowy HD będzie mógł Pan aktywować w dowolnym momencie trwania okresu dodatkowego Umowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...