Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się na HD 2000 bodaj zakupiony za 299 zł z darmowym HD i nie mam pojęcia czy wymogiem była wtedy rejestracja by móc odbierać darmowy HD? Chętnie nabyłbym sobie do kolekcji ale nie wiem czy nie trzeba będzie męczyć się z cesją :)

Edit: dekoder był zarejestrowany więc trzeba będzie przepisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ponieważ dyskutujemy tu o darmowym, to zadam takie pytanko. Czy zdarzyło wam się w darmowym, że brakuje wam jednego kanału („Tego kanału nie ma w twoim abonamencie”)? Ja mam tak od 6 dni, chodzi tutaj o TVN HD. Wszystkie inne kanały pakietu działają (kodowane oraz FTA), wliczając również TVN SD. Ponawiałem uprawnienia przez ICOK, również przez konsultanta, rozmawiałem z działem technicznym, nadano mi na nowo DarmowyHD, ale nadal nic. Zostawiałem dekoder na 3h na kanale 45 (TV6), dla odmiany też Polsat sport news (13). W akcie desperacji przywróciłem ustawienia fabryczne i to 3x. No i nadal nic, mój HD3000 nadal nie lubi TVN HD. Pomyślałem, że może coś z konwerterem, ale raczej nie, bo: (1) zrobiłem próbę na innym LNB i jest tak samo, (2) inne kanały FTA z tego samego tanspondera, co TVN HD odbieram bez problemu. Moc sygnału zawsze 100%, jakość tak na oko 75-80%, wszystko stabilne.

Czeka mnie wymiana dekodera, czy jest jesczze coś, co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Burito, za odpowiedź. Po cichutku liczyłem na Ciebie :-).

Czy zechciałbyś może wymienić zalety HD5000 w porównaniu do HD3000? Pytam, bo wiem, że zawsze osobiście polecasz HD5000; ja przejrzałem instrukcję obsługi do 5000 i w sumie nie znalazłem tam nowych funkcji. Wyświetlacz jest dla mnie raczej wadą niż zaletą (ale jeśli dobrze czytam instrukcję, to można go w trybie czuwania zupełnie wyłączyć) i do tego HD5000 jest gabarytowo większy. Dodatkowe wyjścia audio/video RCA oraz SPDIF też nie są mi potrzebne. PS. Jeśli jest gdzieś wątek porównujący HD5000 do HD3000, wystarczy mi link. Dzięki z góry za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ktoś tu kiedyś i na forach o tematyce Cyfrowego Polsatu napisał to HD5000 jest wykonany z lepszych podzespołów niż pozostałe dekodery z CPT, nie rozbierałem, więc nie widziałem. Właśnie dla mnie ważny jest wyświetlacz, który w stand-by pokazuje godzinę. Nie wiem ale chyba w HD 3000 jest pilot starego typu, HD 5000 ma już nowy, lepiej działający i wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym TVN HD jest coś dziwnego. Mam 3 dekodery i jeden moduł CI+ z pakietem Darmowy HD. TVN HD działa tylko na dekoderze HD5000, a na dwóch echostarach(HDS-400E, 7100) i module CI+ TVN HD nie działa i pisze "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie"

Mam nadzieją że to jakaś awaria, a nie celowe wycofanie TVN HD z P. Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie pakietu Darmowy HD . Mam w domu dekoder SD Echostar DSB-717, aktualnie w opcji pre-paid . Czy mnie również dotyczy umowa 6 miesięcy Mini HD, a potem pakiet Darmowy HD ? Nie ukrywam, że chciałbym wymienić ten dekoder, jest własnościowy. Czy dostanę nowy model ?

Przekopałem kilka stron tematu, ale konkretów nie znalazłem.

 

Dzięki z góry za pomoc :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...