Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie pakietu Darmowy HD . Mam w domu dekoder SD Echostar DSB-717, aktualnie w opcji pre-paid . Czy mnie również dotyczy umowa 6 miesięcy Mini HD, a potem pakiet Darmowy HD ? Nie ukrywam, że chciałbym wymienić ten dekoder, jest własnościowy. Czy dostanę nowy model ?

Przekopałem kilka stron tematu, ale konkretów nie znalazłem.

 

Dzięki z góry za pomoc :) .

 

Jak najbardziej promocja to DRH6 i w trakcie jej trwania otrzymujesz możliwość wymiany na dekoder HD na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to istotne, ale pilot nie jest w dobrym stanie - prowizorycznie skleiłem taśmą, brakuje też zaślepki na baterię, ale działa. Czy warto zachodu i zmienić go, czy to nie jest istotne ? Trochę proste pytania, ale chcę być doinformowany dobrze :) .

 

Czyli podsumowując : DRH6 > po wejściu umowy w życie idę do APS-u, argumentuję wymianę dekodera zawieszaniem się, błędem 09, brakiem możliwości obejrzenia Polsat Volleyball, dobrze rozumuję ? I jaki dekoder warto wziąć na wymianę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos TVN HD - jeżeli na prawdę wyleciał z darmowego, to konsultanci muszą być nieźle niedoinformowani, albo takich grają. Ja dzwoniłem 3, bądź 4 dni z rzędu, ciągle ponawiali uprawnienia, nadawali pakiet darmowy na nowo. I do tego sprawdzili listę kanałów i potwierdzili, że TVN HD powinienem mieć.

 

Z jednej strony, przy zakupie dekodera widziałem informację "po zakończeniu umowy pakiet darmowy hd za darmo i na zawsze a w nim 5 kanałów HD m.in. TVN HD itd, itp", no ale cóż - kanał wyrzucić zawsze mogą i wtedy przysługuje mi ... prawo do rozwiązania umowy, które nikomu w darmowym nic nie da. Czyli w myśl zasady "płacę - wymagam", a raczej "nie płacę" - no to nie mogę mieć wymagań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam u mnie też w pakiecie Darmowy HD na module CAM CI+ brak kanału TVN HD, ponawiałem uprawnienia, bo moduł dłużej leżał odłączony. Uprawnienia doszły ale kanał TVN HD nie działa. Proponuję, aby każdy napisał do CP pismo reklamacyjne w tej sprawie, może odniesie skutek jak nasze działania w związku z blokującymi się kanałami na Samsungu DSB-H370G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak ty wczoraj wyciągnąłem z szafy moduł CAM CI+, podłączyłem pod dekoder Ferguson Ariva 202e i wywaliło błąd 09. Ponowiłem uprawnienia i ruszyły kanały z pakietu Darmowy HD oprócz TVN HD. Najdziwniejsze jest to, że u jednych kanał ten działa a u drugich nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię w sprawie TVN HD i twierdzą że wszystko w porządku. Kazali wymienić dekoder. Wymieniłem dekoder echostar DSB-7100 na HD5000 i na HD5000 także nie działa TVN HD. Prawdopodobnie mają jakąś awarię w puszczaniu uprawnień,albo co jest mało prawdopodobne TVN HD wyleciał z oferty pakietu Darmowy HD.

 

Jutro jak TVN HD nie powróci po jutrzejszym ponowieniu sygnału to zadzwonię i powiadomię jeszcze raz że TVN HD nie działa i może złożę reklamację na wszystkich kontraktach z pakietem Darmowym HD na którym TVN HD nie działa.

 

Moim zdaniem chyba nie ma raczej sensu latanie do APS i wymienianie dekodera,ponieważ wygląda to na awarię w systemie nadawania uprawnień.

 

PS.@Burito. Po złożeniu reklamacji włączyli Tobie już dostęp do TVN HD czy może jeszcze czekasz na uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz dekoder, kabel zasilający i pilot, argumentujesz, że dekoder się zawiesza i ogólnie źle działa. Najlepiej zadzwoń do Działu Utrzymania Klienta CP pod nr (22) 212 71 28 lub 24, mówisz, że masz dekoder własnościowy i że chcesz skorzystać z promocji DRH6.

W jakich godzinach pracuje ten dział utrzymania klienta? Dzwonię na te numery i rozłącza, a pod 22 2127222 konsultant twierdzi, że nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.@Burito. Po złożeniu reklamacji włączyli Tobie już dostęp do TVN HD czy może jeszcze czekasz na uprawnienia.

 

U mnie sprawa przedstawia się następująco:

 

1. HD5000- działa TVN HD,

2. HD6000- działa TVN HD,

3. Moduł CAM CI+, nie działa TVN HD,

 

Jeszcze mam dwa Samsungi DSB-H370G z pakietem Darmowy HD ale sprawdzę dopiero na weekendzie. Reklamacji tak szybko nie rozpatrują, tym bardziej, że wysłana przed długim weekendem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sprawdziłem pozostałe dekodery tym razem Samsunga DSB-H370G i o dziwo TVN HD działa, a mam na nich aktywny pakiet Darmowy HD. Podsumowując u mnie kanał TVN HD nie działa TYLKO na module CAM CI+. Dziś dzwoniłem na infolinię, przełączyli mnie do działu uprawnień, gdzie od nowa mi je nadano i nic z tego nadal nie mam tego kanału.

 

Pytałem, tym razem pisemnie ICOK, jak wygląda z tym TVN HD i nadal twierdzi się, że TVN HD niezmiennie wchodzi w skład darmowego.

 

Ciekawe, że jednym działa a drugim nie.

 

Odbieracie w pakiecie Darmowy HD kanał Disco Polo Music?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie na jednym dekoderze z pakietem Darmowym HD działa a na drugim nie tym bardziej, że była informacja, że Disco Polo Music jest dla wszystkich użytkowników. Myślę, że CP "olał" pakiet Darmowy HD, bo nie ma z niego zysku. Nawet w APS-ie spotkałem się ze zdziwieniem ze strony pracownika, "jak to ma Pan pakiet za 0 zł?", tak jakby nie wiedziała, że jest taki pakiet, pracownik Cyfrowego Polsatu. Nie ma się co oszukiwać, że będziemy zawsze traktowani przez CP"po macoszemu".........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałby zysk gdyby zaoferował możliwość dokupienia pakietów Sport HD, Film HD, HBO, itp. Coś na wzór Prepaid-u. Idealne rozwiązanie dla abonentów nc+ którzy chcą mieć np. F1 ale nigdy w życiu nie zapłacą za to 50 zł. Ale np. 20 już tak, tym bardziej jeśli nie będą związani umową na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...