Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I po sprawie ... Ja wymieniłem dekoder HD 3000 na HD 5000 powód wymiany to " BRAK MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO NADANIA PAKIETU A DOKŁADNIE TVN HD ..." Pani w APS nie chciała na początku wymienić bo twierdziła ze reszta kanałów działa i mam TVN SD to po co mi HD ... ale nalegałem i powiedziałem że na infolinni kazali mi wymienić to jeszcze zadzwoniła do działu technicznego i po konsultacjach wymieniła mi go ... chciała na taki sam ale poprosiłem o dekoder z wyświetlaczem i stwierdziła ze jak system przepuści to nie ma problemu i udało się ... A co do TVN HD to nie wiem czy będzie działał ponieważ narazie mam aktywny fulll pakiet ale jak juz wszystko nadadzą to dam znać co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, wyżej zasugerowałeś, że do opcji darmowy fajnie jakby była możliwość dobrania pakietów dodatkowych, czyli mając to co w mini hd praktycznie dopłacasz 20zł i masz film hd i sport hd co masz za 50zł. Poprzewracało się w d..ach ludziom.

Pakiet Darmowy HD to nie to samo co Mini HD. W Darmowym jest mniej kanałów niż z anteny naziemnej. Kto kupi taki pakiet z kilkoma kanałami + kanały sportowe? Na pewno nie "normalne" gospodarstwa domowe. Kupi go osoba dla której nie liczy się 100 kanałów a konkretne kanały czyli osoba która najprawdopodobniej nie ma pakietu tv sat lub abonent nc+. Jeśli taki pakiet Darmowy + pakiet Sport miałby być zagrożeniem dla "normalnego" abonamentu to co powiedzieć o IPLA? Tam abonent Darmowego HD może wykupić pakiet Sport za 9,90. To dlaczego ten sam abonent nie może mieć tego samego za 10 zł więcej tylko z satelity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po sprawie ... Ja wymieniłem dekoder HD 3000 na HD 5000 powód wymiany to " BRAK MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO NADANIA PAKIETU A DOKŁADNIE TVN HD ..." Pani w APS nie chciała na początku wymienić bo twierdziła ze reszta kanałów działa i mam TVN SD to po co mi HD ... ale nalegałem i powiedziałem że na infolinni kazali mi wymienić to jeszcze zadzwoniła do działu technicznego i po konsultacjach wymieniła mi go ... chciała na taki sam ale poprosiłem o dekoder z wyświetlaczem i stwierdziła ze jak system przepuści to nie ma problemu i udało się ... A co do TVN HD to nie wiem czy będzie działał ponieważ narazie mam aktywny fulll pakiet ale jak juz wszystko nadadzą to dam znać co i jak .

 

Nowe dekodery wydawane z APS-u mają "załadowany" full pakiet ale zwykle działa on kilka dni do czasu podmiany w ICOK oddanego dekodera, później "czar pryska" i zostaje Darmowy HD :lol2:

 

Daj znać czy działa tobie kanał TVN HD na tym nowym HD5000.

A u mnie na drugim dekoderze znowu nie działa Disco Polo Music, pomimo tego, że miał być nadawany dla wszystkich użytkowników: https://satkurier.pl/news/100162/disco-p ... wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej promocja to DRH6 i w trakcie jej trwania otrzymujesz możliwość wymiany na dekoder HD na własność.

A czy w tej promocji jest możliwość wymiany dekodera SD (Echostar DSB-616) na moduł CI+? Mam TV z wbudowanym tunerem sat i byłoby miło, gdyby z pakietu darmowego odbierać podstawowe kanały w HD bezpośrednio w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowniez brak TVN HD,

dzwonilem, prosillem, od 3 sierpnia.

Nie pamietam ile razy przywracalem ustawienia fabryczne, nadawalem sygnal z ICOK, rozmwialem z dzialem technicznym, konsultantami, nadawali mi uprawnienia, pisali do dzialu uprawnien o usuniecie pakietu darmowy HD i nadanie ponownie,

NIC NIE DZIALA,

zastanawiam sie czy nie zadeklarowac sie na pakiet MINI HD za 16,90 na miesiac, badz 2 i sprawdzic czy w tym pakiecie bedzie dzial,

dekoder na wlasnosc poza gwarancja a wszystkie inne programy dzialaja.

Moje pytanie jest takie: Czy po deklaracji na 2 miesiace pakietu MINI HD bede mogl powrocic do DARMOWEGO HD?

Kupilem dekoder w promocji za 299zl na wlasnosc z pakietem MINI HD na 3 miesiace gratis.

dodam jeszcze ze teraz przy mistrzostwach w siatkowke zakup pakietu MINI HD jest kuszacy gdyz bede mial dostep do POLSAT VOLLEYBALL HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej promocja to DRH6 i w trakcie jej trwania otrzymujesz możliwość wymiany na dekoder HD na własność.

A czy w tej promocji jest możliwość wymiany dekodera SD (Echostar DSB-616) na moduł CI+? Mam TV z wbudowanym tunerem sat i byłoby miło, gdyby z pakietu darmowego odbierać podstawowe kanały w HD bezpośrednio w TV.

 

Skontaktuj się ze Sławomirem Pawłowskim jemu się udało wymienić dekoder na moduł CAM CI+, jedno jest pewne w systemie CP to przechoodzi ale musisz być twardy w APS-ie :)

 

Witam. Zamierzam kupić dekoder niezależny z wejściem na moduł CI+. W związku z tym mam pytanie. Czy jest możliwość wymiany dekodera Echostar 7200 lub HD5000 na moduł CI+? Dodam że dekodery się zawieszają(głównie echostar). Na obu dekoderach pakiet Darmowy HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tajniak

Co do wymiany dekodera SD na moduł CI+ to powinni Tobie wymienić. Jak w APS będą stawiać "opór" to się nie poddawaj. Mi osobiście bez najmniejszego gadania i zastanawiania się pan w APS wymienił dekoder HD Echostar DSB-7200z p.Darmowym HD na moduł CI+ i powiedział, że jak nie będzie moduł dobrze działał na moim niezależnym dekoderze to wymieni mi z powrotem na obojętnie jaki dekoder HD bez PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem z uszkodzonym HD3000 z prośbą o wymianę, Pani podłączyła i stwierdziła "zgon" dekodera, następnie już ręką sięgała po drugi HD3000 to ją poprosiłem o moduł CAM CI+ twierdząc, że wymiana przejdzie w systemie. Pani popatrzyła na mnie kilka sekund i wydusiła, że może i przejdzie ale "ona będzie musiała wyjaśnienia pisać". Po chwili przyszła z magazynu twierdząc, że moduły CAM CI+ akurat się jej skończyły, w związku z tym, że mam już trzy moduły CAM zrezygnowałem i poprosiłem o HD5000. Wróciła ponownie z magazynu twierdząc, że HD5000 też nie ma ale da mi HD6000, na co się zgodziłem.

Zdziwiona była, że wiedziałem, że wymiana dekodera na moduł CAM przejdzie w systemie CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Zawsze można odwiedzić kilka APSów i gdzieś ten moduł CI+ się trafi. Tak na marginesie, jakie są obecnie promocje na własny sprzęt oprócz DRH6? Z tego co czytałem jest to jedyna opcja na pakiet darmowy, ale gdybym chciał np. pakiet mini czy rodzinny na 6-12-18 miesięcy bez późniejszej możliwości włączenia Darmowego HD? Mógłbym się spytać na infolinii, ale jak znam życie raczej bym się musiał namęczyć zanim zaproponowaliby najciekawsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, również u mnie wreszcie wszystko gra z TVN HD, nie trzeba było nic wznawiać, po prostu uruchomiło się bez niczego. Czyli można układać listy ulubionych, bo ani restart, ani wymiana dekodera nie będą konieczne.

 

PS. Nie wiem jak u was, ale mi znowu poleciała lista ulubionych klika dni temu. To już chyba piąty raz i do tego już na 4 dzień po resecie fabrycznym. Z ICOKa dostałem informację, że pracują nad rozwiązaniem, ale termin wypuszczenia nowego oprogramowania nie jest znany. Miejmy nadzieję, że programiści niedługo powrócą z urlopów z odświeżonymi umysłami :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, jakie są obecnie promocje na własny sprzęt oprócz DRH6? Z tego co czytałem jest to jedyna opcja na pakiet darmowy, ale gdybym chciał np. pakiet mini czy rodzinny na 6-12-18 miesięcy bez późniejszej możliwości włączenia Darmowego HD? Mógłbym się spytać na infolinii, ale jak znam życie raczej bym się musiał namęczyć zanim zaproponowaliby najciekawsze oferty.

 

KA52, MINI HD na 18 miesięcy za 4,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jaki sygnał, może antena się przestawiła? Mnie tak kiedyś koleś "naciągnął" na ustawienia fabryczne, później siedziałem i klepałem listę ulubionych godzinę :) a kanałów jak nie było tak nie było.....

 

Teraz nie mam Disco Polo Music na jednym z dekoderów z Darmowym HD a miał być dla wszystkich.....

Ale i tak użytkownicy pakietu Darmowy HD będą traktowani jako "obywatele drugiej kategorii", bo CP nie ma z nas kasy. W APS-ie w Warszawie to Pani zrobiła "karpia" jak jej powiedziałem, że mam pakiet za 0 zł :woot:

 

Nawet gdy klikniesz w wykazy kanałów na stronie CP i dalej w szczegóły to jest podane, że jest dostępny od pakietu Mini HD, gdy w rzeczywistości działa od Darmowego HD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy,

 

też się pod tym podpisuję. CP zamiast się przyznać do błędu, że jest awaria, to:

1. twierdzi(ł), że TVN HD jest nadal odbieralny w Darmowym

2. twierdzi, że jestem odosobnionym przypadkiem (bo zapytałem, czy inni klienci też mają taki problem)

3. każą resetować do ustawień fabrycznych i wymieniać sprzęt.

 

Problem został "niezwłocznie" usunięty powiedziała pani Olga - według mnie zwłoka ta wyniosła 13-14 dni.

Po raz kolejny widzę, że oni robią z nas albo siebie "baranów" (nie dostają wiarygodnych aktualnych informacji od pionu serwisowego/awarii). Podejrzewam, że nawet w droższych abonamentach nie byłoby dużo szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...