Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

jako, że swego czasu pytałem o DarmowyHD w tym wątku, chętnie podzielę się doświadczeniami w aktywacji tego pakietu.

 

W zeszłym roku kupiłem MiniHD z umową na 15 miesięcy (wcześniej nie miałem nic z polsatu). W umowie mam zagwarantowany pakiet DarmowyHD po zakończeniu umowy. Umowa rozwiązała się wczoraj, i rzeczywiście po 2 godzinach oglądania zostałem odcięty. Więc chwytam za telefon i mówię, że zgodnie z umową, proszę o aktywację pakietu DarmowyHD. Pani mówi, że nie ma moich danych, nic się nie da teraz zrobić i że mam zadzwonić za kilka godzin. No to dzwonię ponownie, weryfikacja danych, potem czekam, pan się wczytuje i mówi "niestety nie mogę aktywować DarmowegoHD". No to ja stanowczo, że to niemożliwe, bo mam to w umowie, i do tego na potwierdzeniu wypowiedzenia umowy. Od razu rzuciłem, który paragraf gwarantuje mi DarmowyHD, i podałem dokładnie, w którym miejscu na wypowiedzeniu mowa o DarmowymHD dla mnie. Pan mówi "a widzę, że Pan się przygotował i przeczytał". Ja na to "oczywiście, że tak, przeczytałem to jakieś 5 razy i jeszcze raz przed tą rozmową". Pan poprosił kolejny raz o chwilę, włączył mi muzyczkę i zapewne poszedł z kimś konsultować. Wrócił do mnie znowu coś popytał i znowu prosił o kolejną chwilę cierpliwości. Ostatecznie powiedział, że tak, włączymy DarmowyHD przełączam dalej. No i wylądowałem dalej, gdzie zostałem poinstruowany, że mam włączyć kanał 13 Polsat sport news i w ciągu 3 godzin prawa odbioru zostaną nadane. Cała zabawa trwała "tylko" 14 minuty odczytałem z bilingu. Potem mija piąta godzina i nadal nic nie mogę oglądać. No to znowu chwytam za telefon, mówię co i jak i tutaj nowa informacja - "tak, pakiet będzie ale nie dzisiaj, lecz jutro, bo dziś jest dzień rozwiązania umowy, więc aktywować nowego pakietu się nie da" (swoją drogą jestem pewiem, że jakby chodziło o aktywację płatnego pakietu, to by aktywowali w 5 sekund + od razu wysłaliby druki wpłat...). Tak więc znowu poleciało 10 minut, z których się dowiedziałem, że tego dnia już sobie nie pooglądam DarmowegoHD. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, na kolejny dzień prawa zostały nadane po 1,5h.

 

Wniosek: DarmowyHD może być aktywowany najwcześniej 1 dzień po dniu rozwiązania umowy, czyli de facto mamy dzień przerwy w odbiorze.

 

I na koniec jeszcze takie moje spostrzeżenie - ciekawe czy inni też tak mieli: zawsze, gdy dzwoniłem z jakąś sprawą i na marginesie upewniałem się o DarmowyHD, to konsultanci mydlili mi oczy. Najpierw pytali co to za pakiet, potem pytali czy chodzi mi może o kanały niekodowane (czyli FTA), dopiero gdy mówiłem, że w umowie mam zagwarantowany pakiet "DarmowyHD za darmo i na zawsze", to przestali dopytywać i nagle rozmowa się kleiła... Nie wiem, czy oni na prawdę początkowo zapominają o tym pakiecie, czy też celowo chcą mi go "wybić z głowy" i czekają na klienta, który odpuści i przedłuży umowę na płatny pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Polsatu Sport, jest on dostępny od pakietu Mini HD.

 

Witam. Mam na własność Echostar dsb 717 (nie HD). Czy można na niego uruchomić Pakied Darmowy HD, a później wymienić dekoder na HD? Ewentualnie co mogę z nim zrobić?

 

Ja miałem takich trzy, podpisałem umowę na DRH6 i w trakcie jej trwania wymieniłem na HD5000. Miałem prawo, bo to były prawie "trupy". To chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Teraz mam na nich pakiet Darmowy HD za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem idziesz i mówisz, że masz dekoder leciwy z umową i szwankuje, zawiesza się itp. Sugerujesz wymianę na HD 5000, bo to najrozsądniejszy dekoder od CPT. Zawsze chcą dać Mini HD 2000 ale mówię, że to dla starszej osoby, która potrzebuje z wyświetlaczem :)

 

Co do DRH6 było wiele razy ale powtórzę, umowa na pakiet Mini HD za 9,90 zł przez 6 miesięcy, po tym okresie możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł lub korzystanie z Mini HD za 16,90 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek: DarmowyHD może być aktywowany najwcześniej 1 dzień po dniu rozwiązania umowy, czyli de facto mamy dzień przerwy w odbiorze.

 

Tak. To prawda. Pod koniec 2013 roku zrezygnowałem z trzech umów na pakiet Mini HD ze względu na wycofanie kanału "LOVE".

Aktywacja P. Darmowego HD była możliwa po 24 godzinach od zakończenia świadczenia usługi na pakiet Mini HD.

 

PS. Do grudnia 2013 roku miałem pakiet Mini HD na dekoderze na własność z możliwością włączenia P. Darmowy HD po zakończeniu umowy. Skusił minie Pakiet Familijny HD z możliwością zejścia do pakietu Rodzinny HD i podpisałem aneks do umowy. Obecnie mam pakiet Rodzinny HD. Czy w związku z tym straciłem możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD po zakończeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2013 roku zrezygnowałem z trzech umów na pakiet Mini HD ze względu na wycofanie kanału "LOVE"

 

Serio LOVE było w MiniHD? Ja myślałem, że dopiero w wyższym pakiecie... Nie wiedziałem, że już wtedy mogłem zakończyć umowę na MiniHD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love był w pakiecie Rodzinny HD. Ja miałem umowę elastyczną Rodzinny HD->Mini HD i odwrotnie. W takiej umowie, nawet jak miałem aktywny pakiet Mini HD, moglem rozwiązać umowę.

Sprytne, na to nie wpadłem! EDIT: Teraz znalazłem wątek na satkurier.pl w którym było to opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali mi w korespondencji w ICOK iż na dekoderze HD 2000 nie mogę skorzystać z pakietu KA52... Napisałem więc czy mogę skorzystać z tego pakietu w przypadku dekodera Samsung HD. Ciekawe czy tutaj się uda :) Jakie są dokładnie warunki umowy KA52 ?

 

Bo na HD 2000 napisali tylko że mogą zaproponować ten miniHD za 9,90 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...