Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jurek1 bo Ty mówisz o zapisie w umowie, który tylko mówi, że według zasad określonych przez CP można odbierać kanały FTA oraz czasowo kanały kodowane na sprzęcie własnościowym:

Część B

12. Po rozwiązaniu Umowy Abonenckiej - w przypadku, gdy Klient zawierając Umowę kupił Dekoder - stanowiący własność Klienta, Dekoder wraz z udostępnioną przez Cyfrowy Polsat Kartą zapewnią, bez konieczności ponoszenia Opłat Abonamentowych, dostęp do ogólnodostępnych programów telewizyjnych i/lub radiowych oraz (okresowo na zasadach ustalanych przez Cyfrowy Polsat) do wybranych Usług, chyba że Abonent postanowi inaczej. W takim wypadku Abonent będzie zobowiązany do zwrotu Karty na adres Cyfrowego Polsatu na własny koszt i ryzyko.

 

A ja i @Burito mówimy o regulaminie promocji (oddzielny dokument, załącznik do umowy), o którym mowa w pkt 17 części B umowy. Dokument dokładnie jest zatytułowany: "Promocyjne Warunki Umowy" i w tym dokumencie masz określone na jakich zasadach można włączyć pakiet Darmowy HD lub też, że na przykład nie możesz, bo nie przewiduje Twój regulamin takiej opcji. Jeśli w wykazie kanałów gwarantowanych nie ma wymienionego pakietu Darmowego HD, to prawie na pewno nie znajdziesz w PWU zapisu o włączeniu tego pakietu po zakończeniu umowy.

Dokument "Promocyjne Warunki Umowy" to jest od 3 do 5 stron. Na ostatnich stronach jest cennik usług na czas określony i nieokreślony z wykazem kanałów gwarantowanych umową. W tym dokumencie szukaj zapisu identycznego lub podobnie brzmiącego do tego, który zacytowałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj rozpoczęła się umowa DRH-6, którą dzisiaj aneksowałem w opcji 12/5 (umowa na rok, 5 miesięcy gratis) - pierwsze pięć, a właściwie sześć miesięcy (bo kanały już działają, a aneks obowiązuje od 9 lipca) mam Familijny HD, potem mogę z nim pozostać lub przejść na Rodzinny HD za 19,90 zł. Bez wypowiedzenia, po jednym telefonie w zeszłym tygodniu (umówiłem się z konsultantką, że oddzwoni jak umowa wejdzie w życie). Plan jaki zakładałem sobie podpisując umowę z DRH-6 (wszystkie kanały sportowe Polsatu mieć w jak najniższej cenie) wykonany w 100%! Średnia 11,61 zł miesięcznie! :brawo:

Dodam, że po 12 miesiącach NIE MOGĘ włączyć Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś weszła w życie umowa, którą podpisałem na DRH6 na starego echostara 717. Jako, że mnie już znają w APS wysłałem żonę, żeby wymienić dekoder SD na HD (błąd 09). Podpiął dekoder i wszystko było ok. Działa bez zarzutów. Nie chciał wymienić, ale jak będzie się jeszcze pokazywał błąd to wymieni. Namówiłem żonę, żeby poszła jeszcze raz i powiedziała, żeby wymienił, bo nie będzie jeździć dwa razy. Zależało mi na HD5000, więc innego nie chciałem. Dzięki urokowi mojej pięknej żony stałem się posiadaczem nowego HD5000 i pakietu Premium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobię tak: (nie wiem czy wypali ten pomysł )

 

Mam własnościowy HD 5000, do konca umowy 4 miesiące, wyślę wypowiedzenie i jak będzie kontakt ze strony CP to pewnie będą proponowali 6 m-cy Mini HD za 9.90, nie zgodzę się na to (nie chce mi się już czekać kolejne 6 m-cy, żeby uruchomić wkońcu ten Darmowy HD), umowa wygaśnie i wtedy będę dzwonił w celu aktywacji Darmowego HD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...