Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale znowu wprowadzenie tej oferty DRH2 zostało "odwleczone" do 18.04.2013 r. Info z Działu Utrzymania Klienta CP, wczoraj ich "atakowałem" o tą ofertę.

@Burito, znów jakiś dekoder odkopałeś ?Gdzie Ty je wszystkie montujesz?

 

Z dekoderów od CP mam:

 

1. Echostar DSB-717,

2. Echostar DSB-717,

3. Echostar DSB-616,

4. Moduł CI od CP,

5. Samsung DSB-H370G,

6. Samsung DSB-H370G,

7. Samsung DSB-H370G,

8. Samsung DSB-H370G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to chyba tutaj pisałem, napiszę jeszcze raz, może przeczyta to ktoś ważny (co jest raczej mało prawdopodobne) :) Dlaczego CP nie włączy z automatu na wszystkich swoich dekoderach pakietu Darmowy HD? Nic na tym nie traci a zyskuje wiele. Osoba z dekoderem z takim pakietem nie zainteresuje się DVB-T. Na takim dekoderze można od czasu do czasu dawać okienka dzięki temu ktoś może się skusić na jakiś pakiet. Na takim dekoderze można wyświetlać komunikaty czy to zachęcające do tv mobilnej, internetu, telefonii czy np. do wymiany dekodera sd na hd. Jak dla mnie same zalety takiego rozwiązania a tu tyle sie trzeba nakombinować by łaskawie włączyli kanały które można odbierać na zwykłej antenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz dlaczego? Masz dekoder FTA i uruchamiają Ci pakiet Darmowy HD za darmo. Może kiedyś coś opłacisz by mieć na miesiąc większy pakiet, ale większość ludzi tego nie zrobi. Podpisujesz umowę DRH2 i już przynajmniej 6 m-cy płacisz, a może i podpiszesz dłuższą umowę, to też zysk dla CP. Natomiast jeśli ten dekoder nadal leży w szafie bo tylko osoby z forum i garstka innych wie o takich możliwościach to będzie tam leżał dalej, a Klient kupi dekoder DVBT od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam obecnie umowę MiniHD (w okresie wypowiedzenia - do lipca br.) ze swoim dekoderem Samsung SD. Czy po wygaśnięciu umowy będzie możliwość kontynuacji na tym samym sprzęcie na Darmowym HD, czy w grę wchodzi tylko zawarcie nowej umowy na MiniHD z możiwością "zejścia" do Darmowego (może już z lepszym dekoderem...)

Generalnie dekodera CP używam tylko w sezonie letnim na działce, więc zależałoby mi na elastycznej ofercie - z możliwością "upgrade'u" do wyższego pakietu na lato.

W dziale utrzymania panienki proponowały mi tylko "super oferty" na Familijny (40zł) lub Rodzinny (za 25zł) z zejściem do Mini...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra niby ma się znowu pojawić oferta DRH2, dzięki której po 6 miesiącach płacenia za pakiet Mini HD (w cenie 9,90zł) możesz zejść na pakiet Darmowy HD.

 

Co do dekodera, jak nowa umowa zostanie w systemie zapisana podejdź do APSu, wciskaj, że np. w dekoderze nie działa złącze chinch audio lub do dźwięku przestrzennego (nie mają jak tego sprawdzić :) ) i wymienią bez problemu na dekoder HD (dokładnie HD 3000 - innych system nie przepuszcza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mają przysłać tylko umowę poprzez kuriera i cena za tą usługę wynosi 15,30 zł. Dekoder mam swój własnościowy. To tak właśnie zmodyfikowali tą ofertę DRH2, dodając tą kwotę.

A może ktoś z APS-u potwierdzić czy mają tam dostęp do tej oferty czy tylko jest ona przez infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja napiszę, że po 5 telefonie dostałem tą ofertę. Wysyłka kurierem w ciągu 14 dni za 15,30zł, jak pisał Burito. Miałem niesamowite problemy, żeby ją uzyskać. Może dlatego, że jestem prepaidowcem (z modułem). W każdym razie przy piątym telefonie (z DUK) konsultant znów próbował mnie spławić, ale mu nagadałem, czekałem bo z kimś się konsultował i nagle po połączeniu mówi, że ma już dostęp do oferty DRH2 dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe :) Ja najpierw czekałem aż spr. czy oferta jest dostępna. Następnie czekałem ponieważ konsultantka spr. " Jak ma wysłać mi dokumenty" ... Potem udzieliła mi informacji że umowa przyjdzie pocztą w ciągu 30 dni... pobrała dane, zweryfikowała je, przedstawiła warunki umowy i tyle ;) Mam podpisać i odesłać poleconym ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pakietu ,, Darmowy HD ,, otóż dzisiaj tz, przed chwilą ( chciałem tylko sprawdzić ) zadzwoniłem do CP o warunki tej umowy , chciałem ożywić tuner Samsung 370G , który leżał w szafie ponad rok . Powoływałem się na kod promocji DRH2 , jeden konsultant - nie ma takiej możliwości ( wciskał mi Mini HD na 12 miesięcy , w tym 6 miesięcy po 9,90 zł. i pozostałe 6 miesięcy po 14 zł. z groszami ) i przełączył mnie do drugiego konsultanta - 45 minut bezsensownego dialogu ( raczej wykłócania się o warunki promocji ) i na moją prośbę połączenie mnie z kierownikiem - kierownik podtrzymywał wersję poprzedniego konsultanta , a ja tłumaczę , że pisałem do p. rzecznik CP z zapytaniem o tą promocję ( DRH2 ) i że uzyskałem odpowiedź twierdzącą , czyli , że jest aktualna . Kierownik na moje krzyki , że za telefon ja płacę , zaproponował , że oddzwoni do mnie za kilka minut . Po upływie 25 minut jest telefon od CP i takie warunki umowy : 6 miesięcy płacę po 9,90 za pakiet Mini HD , a po 6 miesiącach przechodzę na Darmowy Pakiet Mini HD . W 5 miesiącu mam zgłosić , że rezygnuję z Mini HD i automatycznie przechodzę na darmowy . Umowa przyjdzie pocztą w ciągu 14 dni , mam podpisać papiery i odesłać jeden egzemplarz , z dniem podpisania umowy zostaną nadane uprawnienia na odbiór kanałów z pakietu Mini HD .

I najważniejsze - <<< Kod do takiej umowy to nie DRH2 tylko DRH6 >>> i w ten sposób tuner Samsung HD-370G znowu ożyje . Przyznam , że nie chciałem tak bardzo tego pakietu ( tuner i tak dalej będzie leżał w szafie , nie mam go gdzie już podłączyć ) , ale nie lubię jak ktoś chce ze mnie robić w wariata i wciska mi na siłę inny pakiet .

Za przesyłkę nic się nie płaci i przychodzi pocztą . Jeżeli komuś zależy na ożywieniu swoich tunerów FTA to kod promocji DRH6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chyba jakieś niewiarygodne szczęście :shock::D Powiedziałem tylko: " Słyszałem od znajomego że mogę na mój dekoder pre - paid podpisać z Państwem umowę na pakiet mini HD na 6 miesięcy z możliwością przejścia potem na pakiet Darmowy HD lub pozostaniu przy miniHD za 9,90" :wink: Wisiałem na telefonie co prawda 20 minut bo Pani coś ciągle z kimś konsultowała, ale generalnie nie było żadnych problemów :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...