Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom obsługi Abonenta w PL platformach cyfrowych (w innych firmach nie wiem?) jest żenujący. Konsultanci brani z "łapanki" - często nie wiedzą o ofercie mimo, że jest oficjalne info np. na Sat Kurierze. Dzwoniłem kilka razy w sprawie DRH2 i każdy mówił, że nie ma takiej promocji - mimo, że przede mną wiele osób skorzystało z tej oferty! Teraz czytam, że niektórzy płacą za wysyłkę listu (!!) kurierem (!!) za 15.30PLN - drożej się nie dało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się w DUK. Teraz mam pytanie o wymianę na nowy dekoder - mogę wymienić swój na CP 3000 podczas tego kontraktu? I czy ew. ten nowy jest na własność czy w najmie? Pytam dla pewności bo konsultant twierdził, że w przypadku awarii muszę naprawić swojego Samsunga 305 odpłatnie i nie ma żadnej możliwości wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie za bardzo rozumiem co CP robi z Darmowym HD, w APSach ludzie wiedzą że jest i że jest dostępny przez infolinię. Ale jak się dzwoni do nich to konsultant udaje głupka i twierdzi że nic takiego nie ma, przełączenie do DUK zmienia postać rzeczy. Jeśli klient dzwoni po DRH6 to chyba wie po co dzwoni i wie że jest to dostępne.

 

W sumie pakiet jest dobry, bo aktywuje wszystkich klientów, wtedy jest pewność że coś dekoder jest używany a nie leży w szafie. A na taki dekoder można przysłać informacje tekstowe o kolejnych walkach stulecia w PPV, czy promocjach CP. No i do tego dochodzi wpływ co najmniej 60zł za kanały które i tak są w DVB-T oraz własne produkcje, którego mogło nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem kilka razy w sprawie DRH2 i każdy mówił, że nie ma takiej promocji - mimo, że przede mną wiele osób skorzystało z tej oferty

Mi także mówili , że nie ma takiej oferty ( DRH2 ) , a jest DRH6 i z takiej możliwości skorzystałem ja i inni użytkownicy tego forum . Więcej na ten temat pisałem wczoraj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem kilka razy w sprawie DRH2 i każdy mówił, że nie ma takiej promocji - mimo, że przede mną wiele osób skorzystało z tej oferty

Mi także mówili , że nie ma takiej oferty ( DRH2 ) , a jest DRH6 i z takiej możliwości skorzystałem ja i inni użytkownicy tego forum . Więcej na ten temat pisałem wczoraj .

 

DRH2 było w tamtym roku (2012) i miałem takie problemy żeby podpisać umowę na własnościowy dekoder (aktualnie FTA). DRH2 skończyła się jakoś w lutym. DRH6 jest od 15.04. 2013. O dziwo za pierwszym telefonem Pani potwierdziła istnienie oferty/promocji DRH6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi napisać na czym polega ten pakiet darmowy?

Czyli podpisujemy umowę, musimy płacić pól roku za mini i pózniej...

 

Może bym ożywił swojego samsunga

 

Podpisujesz umowę o kodzie promocji DRH6 (kiedyś DRH2), oczywiście na własnościowym dekoderze/module Cyfrowego Polsatu. Umowa trwa 6 miesięcy, przez ten okres opłacasz 9,90 zł co miesiąc za pakiet Mini HD. Po tym okresie masz możliwość zmiany pakietu na Darmowy HD za 0 zł lub nadal korzystanie z pakietu Mini HD za 9,90 zł.

W pakiecie Darmowy HD masz kanały: TVP1 HD, TVP1, TVP 2 HD, TVP 2, TVP Info, TVP HD, Polsat HD, Polsat, TVN, TVN HD, TVN Siedem, TV4, TV6, TTV, ATM Rozrywka, TVP Historia i pozostałe niekodowane.

 

Ja tą ofertą "ożywiłem" swoje trzy echostary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carismath nie wiem czy nie myle czegoś, ale jest możliwość zakupu dekodera hd2000 za 222zł i na miesiąc masz za darmo pakiet np. mini hd. Normalnie go opłacasz ale możesz w każdej chwili wypowiedzieć umowę z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Po wygaśnięciu umowy jest możliwość uruchomienia pakietu darmowego hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do CP w sprawie tej opłaty 15,30 zł za przesyłkę kurierem umowy o kodzie promocji DRH6 i dostałem taką odpowiedź:

 

"Szanowny Panie

 

Pragniemy przeprosić za błędną informację. Potwierdzamy, że oferta na którą się Pan zdecydował zostanie wysłana bezpłatnie za pośrednictwem Poczty Polskiej."

 

Co konsultant to inaczej odpisuje ale wystarczy mi to do ewentualnej reklamacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...