Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem.. i jest! Oferta TKA51 - 18 miesięcy Mini HD za 4,90. Warunkiem jest wypowiedzenie DRH2 tak by uruchomić proces sprzedażowy. 4 miesiące przed końcem tej nowej 18 miesięcznej umowy wypowiadamy i ją i przechodzimy znów na ofertę - jak się to pan wyraził - anty DVB-T. Zapomniałem spytać o gwarancję na dekoder ale podejrzewam że tak jak w przypadku DRH2 wymienią gdy coś się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem taką odpowiedź od CP:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że pakiet Darmowy HD należy aktywować co 6 miesięcy poprzez kontakt telefoniczny z infolinią Cyfrowego Polsatu pod numerem 801-08-08-08 lub 222-127-222."

 

A dalej:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że w przypadku braku ponownej aktywacji pakietu Darmowy HD po okresie 6 miesięcy dekoder będzie odbierał wyłącznie kanały FTA. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy nie musisz rozwiązywać wystarczy telefon na infolinię lub poprzez ICOK zgłoszenie zmiany pakietu z Mini HD na Darmowy HD.

 

CP mi tak odpisał:

 

"Przypominamy, że deklaracja zmiany pakietu powinna wpłynąć do Cyfrowego Polsatu na co najmniej 24 godziny przed początkiem nowego okresu rozliczeniowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na Darmowym HD masz 2 możliwości:albo Darmowy HD albo Mini HD :9,90 przy DRH2 oraz 16,90 przy DRH6. Możesz także wypowiedzieć umowę na Darmowy HD i wtedy dostaniesz ofertę na 18 miesięcy na Mini HD w cenie 4,90. Właśnie się nad tym poważnie zastanawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem taką odpowiedź od CP:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że pakiet Darmowy HD należy aktywować co 6 miesięcy poprzez kontakt telefoniczny z infolinią Cyfrowego Polsatu pod numerem 801-08-08-08 lub 222-127-222."

 

A dalej:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że w przypadku braku ponownej aktywacji pakietu Darmowy HD po okresie 6 miesięcy dekoder będzie odbierał wyłącznie kanały FTA. "

 

Trzeba trochę czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę telefonicznie na pakiet Mini HD za 4,90 na okres 18 miesięcy. Kod umowy TKA-52. Taki kod obowiązuje dla dekoderów własnościowych. TKA-51 -dla udostępnionych.

 

Rozumiem, że miałeś umowę DRH2 i właśnie minęło Ci 6 miesięcy ?

Zszedłeś do Darmowego HD, czy cały czas miałeś Mini HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...