Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: aktualnie wlaczony mam chyba pakiet Familijny + Relax Mix ? 7 stycznia ten pakiet ulega wyłączeniu. Chciałbym na tym dekoderze wlaczyc Darmowy HD. Dzwonilem dzisiaj do CP (Dział Utrzymania Klienta) i przedstawiłem sprawe. Gostek oddzwonił mi po jakiś 10 minutach i powiedzial, ze po 7 stycznia mam udac sie do punktu CP i tam zostanie mi wlaczony Darmowy HD. Czy moze ktos potwierdzic, że faktycznie w punkcie CP włączą ten pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś napisałem do CP w sprawie wymiany dekodera oto odpowiedź:

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że w przypadku uszkodzenia dekodera należy udać

się z nim do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w celu sprawdzenia

poprawności działania sprzętu.

Listę punktów znajdzie Pan na stronie:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/mult ... e-kupic.cp

Jeżeli dekoder nie będzie uszkodzony mechanicznie i nie będzie

ingerencji z zewnątrz dekoder zostanie Panu bezpłatnie wymieniony na

sprzęt sprawny.

 

To już sobie mogę pomarzyć o wymianie, otwierałem obudowę i wycinałem blaszki w obudowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba nie wymienią, ponieważ zaczęła się odklejać plomba gwarancyjna i jej pomogłem się odkleić. Dekoder jest cały, bez uszkodzeń mechanicznych. Kto wie może jednak wymienią w APS.

 

Po jakim czasie od dostarczenia umowy do CP zostaną zaktualizowane dane w ICOK i wewnętrznym systemie CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest taka możliwość. Najpierw u konsultanta na infolinii zamawiasz umowę na pakiet Mini HD za 9,90zł na sześć miesięcy, a po tym okresie umowa przejdzie Ci na pakiet Darmowy HD za 0zł. Kod tej oferty to DRH2.

Kosz to 9,90zł przez 6 miesęcy, potem 0zł.

Poczytaj kilka stron wstecz,a dowiesz się wszystkiego. Jest tam skan umowy jednego z naszych kolegów, więc obejrzyj jak Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd. korespondencji z CP nt. wymiany dekodera:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że wymiana dekodera polega na tym, że oddaje Pan dekoder uszkodzony, a dostaje Pan dekoder sprawny, który to dekoder będzie Pana własnością o ile dekoder uszkodzony jest Pana własnością. Przypominamy, że taka wymiana możliwa będzie wyłącznie w przypadku kiedy będzie miał Pan aktywną Umowę z Cyfrowym Polsatem. Wymiana dekodera nie jest możliwa w przypadku dekoderów FTA."

 

Więc mój własnościowy dekoder muszę zdać? Myślałem, że zostawiają go a dają drugi nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana, czyli zabierają stary dają nowy.

 

Wygląda że będę mieć darmowy miesiąc pakietu. Przed chwilą pani na infolinii powiedziała mi że te uprawnienia odbioru jakie mam od początku grudnia, to tzw nadawanie promocyjne. Umowa wejdzie w życie 6 stycznia 2013 roku i od tej daty będą płatności. Pani powiedziała że za grudzień nie płacę. Ja się pośpieszylem i od razu zapłaciłem.

Kwota wylądowała w wolnych środkach i z nich opłacę pierwszy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc na infolinię,aby dowiedzieć się dokładnie jaki jest okres rozliczeniowy zapytałem się jak jest z wymianą uszkodzonego elektrycznie dekodera.

Pani powiedziała mi że prawdopodobnie dekoder nie zostanie mi wymieniony, ponieważ stary dekoder jest moją własnością i wszelkie naprawy powinienem dokonywać sam.

 

PS. Myślałem że mając aktywną umowę i płatny pakiet, po prostu przysługuje mi wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cyfrowy Polsat to jednak totalna ŻENADA!! Zamówiłem MiniHD do dekodera FTA 27 listopada 2012. Oczywiście nieotrzymałem pocztą umowy, dzwoniłem przed świętami - w trakcie realizacji. Dzwonię dziś 5.01.2013 - w trakcie realizacji, w ciągu 21. dni powinna umowa przyjść!! Jak dobrze pójdzie to po ok 2. miesiącach!! DNO i 2 metry MUŁU!!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa dotarła do nich 24.12.2012. Konto nadal nie zaktualizowane, dostępu do kanałów brak. Cały czas słyszę informację ze umowa wejdzie w życie z dn. 18.01 (początek nowego okresu rozliczeniowego). Trochę mnie to zastanawia ponieważ umowa na drugi mój dekoder została wprowadzona i zaaktywowana w 2 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Umowa wejdzie w życie od 18 stycznia, z początkiem nowego okresu rozliczeniowego. Moja umowa dotarła do CP 7 grudnia 2012 roku i po moim telefonie pani włączyla mi tzw promocyjne nadanie pakietu i kanały mam już od miesiąca. Pierwszą płatność zrealizować powinieneś do dnia 18 stycznia.

 

Mój okres rozliczeniowy to 6 dzień każdego miesiąca. Dziś właśnie jest 6 styczeń i od dziś umowa weszła w życie. Zaktualizowane zostały dane w ICOK i systemie Cyfrowego polsatu. Od dziś mogę też wymienić dekoder w razie uszkodzenia elektrycznego, z czego skorzystam w pod koniec przyszłego tygodnia.

 

Dzwoń do CP i poproś o tzw nadanie promocyjne pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Razio1 jak twoja reklamacja?

 

Przed chwilą dzwoniła panienka z działu reklamacji. Moje zgłoszenie zostało przyjęte, konsultantka potwierdziła, że wprowadzono mnie w błąd. Umówiliśmy się na dwa gratisowe okresy rozliczeniowe pakietu Familijnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak było, nie przejmuj się tym, ważne aby kanały działały.

Możesz ich jeszcze "szczypnąć", odnośnie abonamentu, aby policzli tobie od czasu kiedy będzie umowa widniała w systemie.

Mi się to udało i tak mi odpisali:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że dane w ICOK dotyczące nowej Umowy z dnia 3 listopada 2012 r. zostały zaktualizowane. W związku z powyższym oraz tym, że rejestracja Umowy z przyczyn technicznych opóźniła się opłata za abonament pobrana została za okres od 28 listopada 2012 r. do 3 grudnia 2012 r. w wysokości 1,65 zł. Dokonując obecnie wpłaty w wysokości 11,55 zł abonament opłacony będzie do 3 stycznia 2013 r."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem MiniHD do dekodera FTA 27 listopada 2012. Oczywiście nieotrzymałem pocztą umowy, dzwoniłem przed świętami - w trakcie realizacji. Dzwonię dziś 5.01.2013 - w trakcie realizacji, w ciągu 21. dni powinna umowa przyjść!!
Zamawiałem umowę tak jak Ty. Umowa dotarła 8 stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...